Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mi nismo andjeli 2  (Pročitano 13502 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 229
mob
SonyEricsson k700i
imam rezervisane karte za sutra pa cu preneti utisak....
IP sačuvana
social share
  !!! Danas je bolje imati nego nemati !!!
  !!! VOJVODINA VOJVODJANIMA !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
stvarno je promasaj da nema marte&ljubinke, al aj...videcemo..
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Kako Sonju Savic prikazati na ekranu.. jeste vi videli na sta ona lici trenutno?
2. Branka Katic je bila VEOMA trudna Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Kaze Dragojevic da mu je zao sto Branka nije mogla da glumi jer nije mogao da uvrsti sledecu scenu:
Njih dve ponovo pricaju, kad ulazi cale i kaze:
- Ljubinka sine, ide tata u Hag... Smile
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
ma znam sve, ali svejedno mi je zao sto ih nece biti, that's all.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
Odgledao sam film juce,jako je dobar,izuzetni efekt,jako duhovito.Jedina mala slabost ovog filma je sto mu je prica slabija u odnosu na drugi deo,ali sa druge strane pomak u produkcijskom smislu je izuzetan.U svakom slucaju najbolji srpski film u poslednjih 4-5 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Citat: sarmica
ma znam sve, ali svejedno mi je zao sto ih nece biti, that's all.
takodje upoznat sa tim problemima ali mi je zao tih likova
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Posle premijere komedije Srđana Dragojevića "Mi nismo anđeli 2", koju je preksinoć u Centru "Sava" i Domu sindikata videlo 15.000 gledalaca
Mirka među anđelima i đavolima
Na udarnoj večernjoj projekciji teško da je izostao iko iz javnog života ko nešto znači sebi ili drugima

Nastavak kultnog filma sa početka devedesetih "Mi nismo anđeli 2", reditelja Srđana Dragojevića, sniman uz veliku medijsku pompu, premijerno je prikazan na ukupno tri prepune projekcije u Centru "Sava" i dve u Domu sindikata pred oko 15.000 gledalaca.

Udarna je, naravno, bila centralna večernja projekcija od 20.30 u Centru "Sava", na kojoj teško da je izostao iko iz javnog života ko nešto znači sebi ili drugima. Jedino se predsednik i premijer nisu pojavili. Kad idu na premijeru, idu zajedno kao kod Kusturice na Mokru Goru, a kad ne idu - ne idu.

Političari, državni funkcioneri, bivši i sadašnji, svi sojevi umetnika, medijske i estradne zvezde, gradske face i mada nezaobilazni, ali, po svoj prilici, najmalobrojniji fanovi prvog dela "Anđela". Upravo taj deo publike bio je revoltiran na prvoj projekciji od 18 časova posle kojoj joj se niko od aktera filma nije poklonio. Kakva je ovo premijera gde su glumci, ua, dobacivala je publika, ali očigledno nije imao ko da je čuje.

Posle projekcije od 20.30, ekipu filma predstavila je trudnjača, kako je za sebe rekla, Ivana Bojić. Veliki aplauz dobili su reditelj i glavni glumci Anđeo i Đavo, Srđan Todorović i Uroš Đurić, glumci koje pamtimo iz prvog dela Milena Pavlović, Vesna Trivalić, Zoran Cvijanović, zatim mladi Nenad Stojmenović i Goran Jevtić, pa Boda Ninković, Bane Vidaković, Nađa Sekulić, Luka Knežević, Zorka Manojlović, kompozitor Kristina Kovač....
   

I, naravno, maestralni Nikola Kojo u ulozi ljubomornog oca petnaestogodišnje devojčice koja upravo otkriva svet muškarca. Na premijeri "Anđela 2" sve je bilo dobro osmišljeno pa i poklon glumaca. Mlada glavna glumica Mirka Vasiljević, koja je svoju prvu filmsku ulogu odlično odigrala, predstavljena je u holivudskom nastupu kao buduća velika zvezda. Ona se na scenu spustila niz uže iz ružičastih oblaka u društvu Anđela i Đavola i naravno podigla tenziju.

Tokom projekcije publika je aplauzom reagovala na muzičke i glumačke bravure Nikole Koja i dobro se zabavljala, mada frenetičnog aplauza, ruku na srce, nije bilo. Utisak stečen na osnovu nepristojnog prisluškivanja premijerne tzv. obične publike, a na temu neizbežnog poređenja sa prvim delom ide u korist Dragojevićevog malog diplomskog filma.

U anketi koju smo za Glas napravili među viđenim zvanicama na premijeri (šira verzija na rubrici Kultura) rezultat nije tako eksplicitan. Na pitanje Anđeli jedan ili dva i zašto, mladi reditelj Stefan Arsenijević kaže jedan, jer je to film njegove generacije, Eva Ras je fascinirana drugim delom iako je mislila da se bolji film od prvog ne može napraviti, dok je za Gorana Svilanovića to teško pitanje. Jedino je Darko Bajić, bez dileme, glasao za drugi deo i to zbog otpimizma, jer je u životu sve otišlo previše u crno.

U holovima Centra "Sava" bio je priređen veliki vašar, promoteri koji vise na užadima delili su reklamne materijale, popuste za raznu robu, sponzori pivo, bračne krevete (kao iz filma), grickalice... Koktel je održan u sali "Atlantik" u "Interkontinentalu" (svirao Vrana Žigolo), a na premijeri "Anđela 2" viđeni su muzička zvezda Goran Bregović, gradonačelnik Nenad Bogdanović, dramski pisac Dušan Kovačević, ministar Rasim Ljajić, Zoran Živković, Branislav Lečić, Goran Pitić, Goran Svilanović, Vojin Ćetković, Sloboda Mićalović, producent filma Željko Mitrović, Dragan Bjelogrlić, Srđan Karanović, Mima Karadžić, Eva Ras, Stefan Arsenijević, Ljiljana Blagojević, Božidar Prelević, Bogoljub i Milanka Karić, Gorica Mojović, Darko Bajić...
V. M.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
loodo boorazeru
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
evo mene, odgledah nisku premijeru.


najkrace:
pola filma nisam cula, pa sam se iznervirala, utisak na prvo gledanje: dobar, ali kec je bolji. problem je u tome sto je kec bio skoro savrsen, a ovde...tu i tamo se cini kao da je falila neka ideja da se povezu scene pa ima pomalo "rupa" i "usiljenog" humora.
nikola, naravno, majstor, andjeo&djavo jos veci ludaci nego u prvom delu, vesna trivalic je....vesna trivalic, mislim, sta o njoj reci Smiley zoran cvijanovic je zaboravio da prica kao normalan covek, on se pretvorio u mileta Smiley a mala je secer, al sem sto je secer, dobro odglumila skroz.
inace, dosta se razlikuju kec i dvojka, iako su povezani nekim scenama i legendarnim izjavama iz prvog dela, sto mi se cini da je plus.

sve u svemu, mnogo gorem sam se nadala, ustvari losem sam se nadala,a nije lose, tako da mogu da kazem da je prijatno iznenadjenje, al moram bar jos jednom da odgledam, kao covek, i da sve cujem Wink

(a drugi red ispred mene sedela je neka seka sa jako visokom frizurom koja mi je zaklanjala 1/3 platna, tako da me je i to nerviralo. eto zasto ne volim premijere....uvek je guzva, lepo odes u bioskop kad se film potrosi i gledas ko covek)
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.