Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:40:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 337 338 340 341 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Metal  (Pročitano 401328 puta)
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.91
mob
Nokia 
nakon njihovog koncerta mi nista vise nije zanimljivo   Smile

volio bih da izbace barem jos jedan album jer su se sa LIFAD itekako vratili u formu ali kako stvari stoje to ce biti tesko.svi su ohladili,Til je našao neku mladu pičoku,Richard fura s emigrejtom ostali se gudraju i tako to...vidjt cemo.



mnogo dobar bend!!! :

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


UP THE IRONS!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2372
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Samsung Galaxy S5
Čekam ovaj novi album Iron Maiden-a, biće do jaja!
Uskoro bi trebao neki single da izađe!! Smiley
IP sačuvana
social share
UP THE IRONS!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Ericsson t10
Wat  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.93
mob
Nokia 
ne znam od kud ti informacija ali na kraju krajeva i ne zanimaju me previše....

ceka se taj slejer a i metalika je konacno zakoracila u studio.e da i testament polako pocinje sa snimanjem dema dakle za par mjeseci ce bit i album...

nego,ne skidam se s novog marduka,ova pjesma je toliko dobra i ima bruku neke emocije u sebi da bi se sad mogao napiti ko pička:



kakav referen  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.93
mob
Nokia 
HEL JEA!!!!!!

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
malo da osvjezimo temu:

najvjerovatnije grind core album godine:





ni ovi nisu daleko:




ove majstre odgledah prosli petak.pojebase mladu i pojedose svadbnu tortu!!!

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Crave: Bruce D. ima neki rak na grlu ili jeziku, koji trenutno leči...Koliko sam shvatio nema ništa od albuma za ovu godinu, nisu ni krenuli da snimaju a tek neki singl da izdaju je malo verovatno.

Inače od novih albuma koje očekujem su Helloween (izdaje u maju), Paradise Lost (jun-juli) i Megadeth bi trebao da krene sa snimanjem albuma sa (dugo najavljivanom) novom posadom  Smile

U svakom slučaju, za mene će biti bolja tekuća godina od prošle  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Tja, Iron Maiden nikada nisam gotivio toliko. Imaju par dobrih pesama, ostalo je manje vise isto.

Helloween nije moj zanr vise.
Paradise Lost je manje vise isti ako pogledas od pocetka do kraja, i nesto nisam preterano gotivio poslednji album. Sve mi zvuci isto. Ajd sto je stil i zvuk njihov, ali sto nema nekog daljeg pomaka.  Mada mi se svideo njegov vokal u BloodBath.

Megadeth nije imao solidan album vec godinama. Uzivo rastura covek, ali sto se tice pesama i tematike on je puko nacisto.

Od 2007 pa na ovamo imamo sve manje kvalitetnijih albuma i bendova. Gledam prosle godine sam zavoleo samo 2 ili 3 a to je nista u poredjenju sa koliko njih izlazi.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Iron Maiden su legende burazeru, možda ih neko ne voli (muziku) ali svakako Mejdeni zaslužuju poštovanje. Njihov uticaj na metal je nemerljiv, mislim u pozitivnom smislu  Smile Nakon odlaska Brusa i dolaska onog nesretnika B.Bale, nisam ih slušao. Ovi poslednji albumi sa legendom i nisu toliko loši.

Helloween, Nemačke legende power metala... Samo što, u ovom slučaju, je Andi dobra zamena za prethodnog Kiske-a. Btw dolaze na leto u BG sa Judas priest-om (Belgrade calling 2015.god.).

Paradise lost je imao velike oscilacije u svojoj istoriji, od death-a do gotic metala pa sve do nekog elektronskog metala (tipa malo žešći Depeche mode), da bi ovim poslednjim albumom se okrenuli svojim dobrim stvarima i muzici. Sad sam video ovo na wiki-ju : In September 2014, it was officially announced that Nick Holmes will replace Mikael Åkerfeldt as the vocalist in the swedish Death Metal band Bloodbath. Šta bi to trebalo da znači, s obzirom da izbacuju novi album? Neka uporedna karijera, šta li je?

Što se tiče Megadeth-a, oni su posebna priča (Megadave bend)... Dave je alfa i omega tu, od njegovog raspoloženja sve zavisi pa i pravac u dosadašnjim albumima. Ako će da eksperimentiše on će to i uraditi (Risk i Super Collider) a ako se istripuje i malo potrudi napravi dobar album (Endgame i The sistem has failed, itd). Jbg trenutno su mi bolji od Metalice... Barem mogu da očekujem od Megadeth-a neki album ili pesmu a ovi rokfeleri se istripovali pa snimaju neke filmove i prave albume sa nekim debilima...na žalost.

Inače moram da priznam da sam malo konzervativniji po pitanju novih bendova, ali evo mogu da pomenem da sam od novog slušao Sabaton...oni su me oduševili iako malo smaraju sa tematikom iz 1 i 2 svetskog rata  Smile





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 337 338 340 341 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:40:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.