Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 00:50:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 321 322 324 325 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Metal  (Pročitano 401706 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.94
dosta je bilo saracenskog i vikinškog metala.
vreme je za slovenski folk metal.



IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Nokia 
Pa to ja pricam godinama o razlici izmedju americke i evropske scene.  Ne mozes da poredis da dva nikako. Stara muzika iz 80-ih i nekako do neke granice, ova novija sranja nikako. 
Slipknot, Korn, Disturbed, Lamb of God, Shadows Fall, Hatebreed...Winds of Plague i ta sranja su haos zivi.

Ja od kada sam u USA sam zamrzeo SLayera i Panteru samo tako, oni su popularni do zla boga cak i medju ljudima koji veze nemaju sa metalom. Inace su oba benda toliko dignuta u visine da ja stvarno ne znam.

@gOTTAGo, opet ti otkidas sa izborom Smiley

@godfucker
Jedini Slipknot koji je nesto vredeo i bio stvarno dobar, je bio pre Corija Tejlora. Kada je on upao tu, sve je puklo.



pantera je odvratan bend sam po sebi.likovi koji su pratili trendove da bi na kraju pokrali ali totalno pokrali bend Exhorder i nekim cudom uspjelli dok su ovi propali,mozda iz razloga jer im se album zvao pokolj u vatikanu jbg...

A Slayer je neka druga prica,u to se ne dira  Smile,jedan krivi potez s diabolousom i to j to,ostalo perfekcija.nisu se prodali ali mediji ucine bend komercijalnim i mozda si ih zbog toga i zamrzio,sto se muzike tice slejer je ostao vjeran thrashu i to je cinjenica.


IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 31.0
pantera je odvratan bend sam po sebi.likovi koji su pratili trendove da bi na kraju pokrali ali totalno pokrali bend Exhorder i nekim cudom uspjelli dok su ovi propali,mozda iz razloga jer im se album zvao pokolj u vatikanu jbg...

A Slayer je neka druga prica,u to se ne dira  Smile,jedan krivi potez s diabolousom i to j to,ostalo perfekcija.nisu se prodali ali mediji ucine bend komercijalnim i mozda si ih zbog toga i zamrzio,sto se muzike tice slejer je ostao vjeran thrashu i to je cinjenica.

Ma boga pitaj zasto su tako popularni. Svi se tripuju da je Dime bio toliko dobar gitarista isto kao i Zak Wylde, a obojica smaraju samo tako. BLS je smaracina teska, a svi se nesto pale kao da je toliko zestoko. Ok.

Mozda si u pravu, ali su brate smorili, mada to je Thrash, mozes samo toliko da uradis da bude malo drugacije.  Warbringer-Waking into Nightmares je bio jedan od malo drugacijih i interesantnijih, dok i oni nisu pukli.

I ja mozda slusam Black, ali to ne znaci da se toliko palim na njega Wink

Da si stavio nesto od Fields-a e to bi bilo nesto.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Uh.. kolko se vi ljudi opterecujete da nesto nije slucaaajno komercijalno Smiley

Komercijalno ne iskljucuje kvalitet.

Ako hocete "kvalitet" i jeste ponajvise trzistni, komercijalni termin. Smiley

--
Kul je bit hardcore.. al nesto se da se ja iscimam da mi se slucajno ne svidi pjesma koja je pravljena da se svidi svima.

(a niste svi vrhunski gitaristi pa da znate 100% sta je muzicki kvalitet)

Kul tema btw..
« Poslednja izmena: 03. Sep 2014, 17:54:02 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Ericsson t10
Delim misljenje Slagvort
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Uh.. kolko se vi ljudi opterecujete da nesto nije slucaaajno komercijalno Smiley

Komercijalno ne iskljucuje kvalitet.

Ako hocete "kvalitet" i jeste ponajvise trzistni, komercijalni termin. Smiley

--
Kul je bit hardcore.. al nesto se da se ja iscimam da mi se slucajno ne svidi pjesma koja je pravljena da se svidi svima.

(a niste svi vrhunski gitaristi pa da znate 100% sta je muzicki kvalitet)

Kul tema btw..
Komercijalno umanjuje kvalitet, i to nije to kada svi slusaju isto. Po cemu se ti onda razlikujes od drugih ako odes na koncert i vidis shabane koji slusaju neke od tih bendova koje nazivate "institucijama?"  Meni je to stvarno veliko sranje.

Svrsavanje na Slayera, Metaliku, krs od AC/DC-ja, navikan Iron Maiden i da ne pricam jos koje druge bendove.

Nismo vrhunski gitarsti, ali bar umem da provalim sta je sta na tablaturi da vidim ko sta radi i kako. 

I hardcore je druga prica po sebi, to uopste nikada ni ne treba da se vodi pod metal, dok ne skapiraju sta hoce, hoce li da budu ko chamuge ili oce nesto drugo.  Hardcore/metalcore je meni u neku ruku jos i gori od komercijale, jer bar komercijala zna da je komercijala.  Uostalom, ne moze da se poredi metal i hardcore scena.  U Americi odes na koncert gde svira jedan Winds of Plague i vidis ko su budale u publici.  Okrenuti kacketi, ghetto tetovaze, i rupe .50 cal na usima, i samo hoce da se tuku.  I to je muzika za najnizi IQ, jer to su samo breakdows, breakdowns, downtunning itd.  Oni nikada ne ce postati bolji, samo gori.

Pogledas na primer Eluvetie, bend koji je imao Folk pocetak, upao u hardcore fazon, i eto ih sad, poslednja tri albuma osim mozda akusticnog su zivo sranje. Problem je to sto u Srbiji se ne pravi razlika izmedju metala i hardcora, i sve sto dodje iz USA tipa Korn, Mudvayne, SLipknot itd, je bogom dato, i to su odlicni bendovi. Zbog cega su odlicni? Zato sto ne znaju da sviraju, ili zato sto su jednostavni da ih svaka budala skapira, da posle par slusanja nemas vise sta da pronadjes u muzici.

Ja mozda ne volim Opeth toliko, ali svaki album je interesantan.  Moonsorrow je jebeno dobar bend i naporan za slusanje jer ima toliko toga u svakom albumu.  Ali opet, govorimo o ukusima, nekome govna ne smetaju, a ni djubretarski bendovi, a neko se protivi takvim sranjima jer je metal generalno popustio sa kvalitetom samo tako, da mu ovo drugo uopste ne treba.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
Nokia 
iako je max izgorio ko kaubojska tava,nekad zna ubosti pravo:




odlicna pjesma

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Da je Soulfly jos jedan dobar album ko Dark Ages, eeeh.

@godfucker
Sta si mislio o njihovom drugom albumu Blunt Force Trauma?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
Nokia 
sto se tice soulflya dark ages je i za mene  neponovljiv,mada je i conquer solidan,ima dobrih momenata

sto se tice kavaljera slusao sam inflikted i djelovalo mi je preforsirano,brace su pomirile pa pokusale napravit agresivan album al sve to djeluje na silu.maxov vokal je iritantan jos od rootsa.

blunt force nisam preslusao iz razloga sto sam vidjeo da imaju pjesmu pod nazivom thrasher....mislim ono,nije osamdeset treca...al mozda i poslusam jednog dana.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 31.0
sto se tice soulflya dark ages je i za mene  neponovljiv,mada je i conquer solidan,ima dobrih momenata

sto se tice kavaljera slusao sam inflikted i djelovalo mi je preforsirano,brace su pomirile pa pokusale napravit agresivan album al sve to djeluje na silu.maxov vokal je iritantan jos od rootsa.

blunt force nisam preslusao iz razloga sto sam vidjeo da imaju pjesmu pod nazivom thrasher....mislim ono,nije osamdeset treca...al mozda i poslusam jednog dana.
Slazem se, na tom albumu je bilo toliko dobrih pesama. COnquer je bio ok, ali nije bio nista posebno, ni jedna pesma nije ostala u secanju toliko.

Za prvi Conspiracy album se slazem, ali je ipak bio solidan. Blunt Force Trauma, nisi propustio nista.  Ni jedna pesma ne ostaje u secanju, i jos vise se oseca forsirano, tako da ne znam. 

Ja mislim da ni on sam vise ne zna sta zeli.  I on se umorio od te "borbe" koja ne vodi nicemu. Ja se secam kada su njihovu koncerti izazivali pobune protiv vlasti nekada, sada ih niko ne sljivi ni dva posto.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 321 322 324 325 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 00:50:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.