Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain  (Pročitano 43396 puta)
02. Sep 2012, 00:38:53
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sendo 




Metal Gear Solid: Ground Zeroes (メタルギアソリッドグラウンドゼロ Metaru Gia Soriddo Guraundo Zero?) is an upcoming stealth action video game developed by Kojima Productions and produced by Konami. It will be the ninth entry in the Metal Gear series, and will be the first to have an open world gameplay structure. The game was announced at a private function celebrating the twenty-fifth anniversary of the Metal Gear series, and marked the first display of the Kojima Productions-developed Fox game engine.

Izvor 1

==========================================================

Edit by Lightsoft: Uklonjen sporan deo. Izvinjavam se zbog neprijatnosti.
« Poslednja izmena: 28. Mar 2013, 09:06:25 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Ja grafike u pm  Smile

Mada sve je to terminal sequilitis tj. bolest redanja istih nastavaka sa boljom grafikom.

Ocu inovaaciju!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sendo 
Ti od ovog čoveka tražiš inovaciju?



Čovek tera inat sa istim troll hype stavom više nego Westwood i Rebelion Software zajedno. Što se tiče igre, open world mi je malo previše. Metal Gear igre su bile u priči, emocijama, ne u sandboxovanju.

Grafika je brutalna, i definitivno bolja od Unreal 4 demoa, rame uz rame sa novim Agni's Philosophy demoom (potražite na youtubeu i uporedite sami). Sve mi stoji na svom mestu, jedino me nervira nedostatak MGS 3 i 4 za PC. Msm sada (možda) ovaj deo dolazi za PC, dok su prethodna dva bila PS ekskluzive, s napomenom da je MGS 3 sada dostupan i na Nintendo 3DS platformi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
zasto snejk izgleda kao brat po babine linije sema fisera  Smile
ja mislim da je kojima rekao da je mgs 4 zadnja snejkova rola  Smile
i je li to onaj njihov engine sto su ga hvalili pre 2/3 godine? Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sendo 
zasto snejk izgleda kao brat po babine linije sema fisera  Smile


Da bi se znalo čija nana crnu vunu prede Smile

ja mislim da je kojima rekao da je mgs 4 zadnja snejkova rola  Smile

Jeste ali...


i je li to onaj njihov engine sto su ga hvalili pre 2/3 godine? Smile

da

« Poslednja izmena: 02. Sep 2012, 01:42:01 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Citat: BlizzardJakkal link=topic=586329.  msg10618663#msg10618663 date=1346539133
Koji je bolji način da se započne dan, nego vešću da je Hideo Kojima zvanično najavio novu Metal Gear Solid Igru? Upravo se to dogodilo pre nekoliko sati u Tokiju.   Predstavljen je Metal Gear Solid: Ground Zeroes, prva igra koju će pokretati novi Fox Engine, na koji je gospodin Hideo naročito ponosan.  

Ako ste mislili da je ovo kraj iznenađenjima, prevarili ste se.   Iako prema rečima prisutnih novinara, igra zaista liči na MGS, radi se zapravo o open world Metal Gear-u, što je složićete se, potpuno luda zamisao.   Ova najava je izazov koji je ostatku sveta nametnuo Kojima Productions.  

 U predstavljenom demou igre, vidi se da novi Fox Engine dobro prikazuje vremenske efekte, kao i teksturu tkanine i osvetljenje, odmah posle prvog kadra, u kome "čovek" stoji na kiši.   Da, u pitanju je Snake (Snakeeeeee) koji je nakon toga otpuzao u akciju, pokušavajući da izbegne reflektore za traženje.   Nakon munjevite stealth likvidacije, uskočio je u džip (haha) i pozvao helikopter za evakuaciju.  

Koncept Ground Zeroes-a je da je to igra bez kraja igre (Game without Game Over).   Ukoliko igrač bude otkriven prilikom prikradanja, umesto da se igra prekine i ponudi mogućnost ponovnog pokušaja, pretvoriće se u bekstvo.   Ovo je zaista potpuno nov koncept u jednoj Metal Gear igri, ali ni to nije sve!

Demo je odigran na PC platformi current-gen specifikacija, a prilikom dizajniranja igre, na umu su im bili Xbox 360 i PS3.   Ipak, Fox Engine nije samo za aktuelnu generaciju igračkih platformi.   Konami vrši ozbiljne pripreme kako za next-gen konzole tako i za cloud gaming.  

Da li je Hideo Kojima ispunio obećanje dato pre par dana, kada je rekao da će 30.   Avgusta uzburkati svetsku igračku scenu? Xbox 360, PC, open world Metal Gear Solid? Mi mislimo da jeste!

Izvor 2

Molimo Vas da pročitate uslove korišćenja na našem sajtu! Hvala! hxxp:|| www.  psrepublika.  com/uslovi-koriscenja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Busted,

 Smile

Licno misljenje je da ovo nije neki narociti novinarski (ili bilo koji drugi) rad, da bi se moglo smatrati nekakvom kradjom.

Ali eto igramo se ozbiljnih online gaming novinara, kao sto se igramo igrica.

Ima mnogo ozbiljnijih sajtova koji nemaju tako rigorozne uslove koristenja. Tesko je onda ovo shvatiti ozbiljno.
« Poslednja izmena: 02. Sep 2012, 02:43:53 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Busted,

 Smile

Licno misljenje je da ovo nije neki narociti novinarski (ili bilo koji drugi) rad, da bi se moglo smatrati nekakvom kradjom.

Ali eto igramo se ozbiljnih online gaming novinara, kao sto se igramo igrica.

Ima mnogo ozbiljnijih sajtova koji nemaju tako rigorozne uslove koristenja. Tesko je onda ovo shvatiti ozbiljno.
Neko ko pokušava da se "igra" ozbiljnih gaming novinara, sigurno ne bi imao ovakve uslove korišćenja. Kako za nas to nije "igra", mi imamo takve uslove korišćenja. Ukoliko to ne regulišemo sada, nećemo moći regulisati kasnije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
U pravi si. Sta znam, nisam navikao na to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
sakale ce te uhapse  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.