Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain  (Pročitano 43437 puta)
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sendo 

Molimo Vas da pročitate uslove korišćenja na našem sajtu! Hvala! hxxp:|| www.  psrepublika.  com/uslovi-koriscenja

Jao izvini molim te, nisam znao da imate autorsko pravo na slova i sve igre koje opisujete. Takođe, postavi link lepo napisan, a ne da ga ja spajam i razdvajam kako bi došao do vašeg sajta. Hvala vama. Smile

Anyway:

« Poslednja izmena: 02. Sep 2012, 09:27:13 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Takođe, postavi link lepo napisan, a ne da ga ja spajam i razdvajam kako bi došao do vašeg sajta.

Err.. da li si znao da Burek ima anti-spam zaštitu, tako da se linkovi kod novih članova automatski razdvajaju?  Smile Smiley


Što se tiče teme...  pitam se... zašto li sam uopšte ulazio, kad me MGS nikada u životu nije interesovao...  Smile  Smile

Ahem... ignorišite me...  Smile
« Poslednja izmena: 02. Sep 2012, 10:22:34 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Jao izvini molim te, nisam znao da imate autorsko pravo na slova i sve igre koje opisujete. Takođe, postavi link lepo napisan, a ne da ga ja spajam i razdvajam kako bi došao do vašeg sajta. Hvala vama. Smile
Kao što je i Utopia rekao, anti-spam zaštita mi ne dozvoljava da pišem linkove ispravno! Ja sam samo lepo zamolio da se naši uslovi poštuju! Stavite se na mesto autora, pa vidite da li Vam to ne bi smetalo. Pozdrav
« Poslednja izmena: 02. Sep 2012, 11:08:09 od PSRepublika »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sendo 
Super, ali i dalje ovo tvoje napadanje nema vezu sa mozgom. Uzeo sam tekst, stavio link i ne dobijam nikakvu korist od istog. Ako ti je baš stalo, tuži me, siguran sam da će ti sud uvažiti tužbu za prepisivanje sa sajta. I da, odrasti malo, ne bi bilo loše. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
ja mislim da je taj tekst sa ps republike samo prepisan i preveden sa nekog stranog sajta
ja mislim da bi i vas sa ps republike mogao da tuzi neko sa Gamespot-a ili IGN-a zato sto ste im ukrali tekst i samo dodali hahaha na par mesta  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia
Uklonjen sporan deo.

@Blizzard
Ako imas sa nekog drugog mesta, javi mi da doubacim u prvu poruku.  Smile

Zivi bili.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
blizarde brate ovo je prequel
lik koji se sunja je big bos a ja mislim da je decak u kavezu snejk  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
MGS: Ground Zeroes za konzole i PC



 Metal Gear Solid: Ground Zeroes nije rezerviran samo za PlayStation 3. U isto vrijeme bi se trebao pojaviti i na PC-u i Xboxu 360

Idući izdanak Konamijevog poznatog serijala dolazi sa podnaslovom Ground Zeroes, a izaći će na PC-u, PlayStationu 3 i Xboxu 360. Naime, Sid Shuman iz Sonya je potvrdio da Metal Gear Solid: Ground Zeroes definitivno nije najavljen samo za PlayStation 3, već će izaći i na drugim platformama.

MGS: Ground Zeroes bi trebao postati prvi nastavak serijala koji će zanemariti tradicionalnu vjernost Sonyu, te se u isto vrijeme pojaviti na svim aktualnim platformama.

Dodatni detalji o samoj igri za sada nisu poznati, a jedini pogled u Ground Zeroes trenutno nudi priložena snimka.



Viktor Krištić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sendo 


Produžena verzija prezentacije sa režiserom, scenaristom i kreatorom serije Hideo Kojimom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Metal Gear Solid: Ground Zeroes nije rezerviran samo za PlayStation 3. U isto vrijeme bi se trebao pojaviti i na PC-u i Xboxu 360
ja sam mislio da ce izaci na sledecoj generaciji konzola  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.