Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:51:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li biste mogli da budete u braku sa osobom druge veroispovesti?
Da
68.5%  (37)
Ne
31.5%  (17)
Ukupno glasova: 54
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesoviti brakovi danas  (Pročitano 34572 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
uostalom nije tema o tome kako klinke iz sela rade sve i svašta ovde po Bg-u ne bi li se udale...
mada i to jeste neka vrsta "mešovitog braka"...

uuuuu to je tek sudar kultura.
kad je izvedeš u grad, a ona preskače tramvajske šine da je ne ubije struja  Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
kad je izvedeš u grad, a ona preskače tramvajske šine da je ne ubije struja  Smile

Hahaha...  Smile


Ovaj...
Ajd... bez svađanja molim vas.  Smile
Vratite se na temu lepo.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
uostalom nije tema o tome kako klinke iz sela rade sve i svašta ovde po Bg-u ne bi li se udale...
mada i to jeste neka vrsta "mešovitog braka"...


divim se do imbecilnosti tvom poimanju ruralnog  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Nazhalost, u pravu je, ali to je neka druga pricha.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
ma mani me tog seljanka dosla u grad ....jebote podseca me na onu staru sto peva onaj kakolisezvase :"zavela me svetla velikoga grada"  Smile
od gradjanki jake vajde u pm ! sve nalickano , ulickano niti sere niti pisa ...nijedne rupe nema  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Te spolja nalickane su uglavnom doshle Lastom u grad, koliko primetih. Ne mogu da izvedem drugi zakljuchak jer ja tako neshto preko dana ne vidjam.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
ako ti je stalo da ti zene pored telefona i auta bude statusni simbol mozes ovako da razmisljas .
da trazis or'ginal gradjanku  Smile...stan , rodjena u gradu, trece koleno sa doktorskom disertacijom,umiljato,govori tihi nosi psa sa sobom .....pa da je uramis kao sliku i gledas u nju jer drugo nista dobiti neces  Smile

ovako uzmes seljanku zdravu rumenu sa sirokim kukovima da ti rodi troje zdrave dece , omu koja mesi,pere i zna da udovolji muzu ...da zivi za njega a ne da ti tasta sedi ceo dan u stanu i pusi mustiklu dok ti zena proverava krvni pritisak i pije lekove za nesanicu  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
iskreno kenja mi se i od jednih i od drugih  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S

 Jako zanimljiva oblast..nedavno mi je drug ispricao jedan dogadjaj, koji me je podstakao da zapocnem ovu temu...
Naime, devojka je dosla u neki klub, svideo joj se decko koga prvi put vidi, i trudila se iz petnih zila da mu privuce paznju...zadrzavala pogled na njemu, prstima vrtela kosu, igrala izazovno, i kad je videla da je decko isuvise stidljiv da joj pridje, prisla je ona njemu, rekla "Cao ja sam Jovana", a on joj odgovorio " Ja sam Dino". Nakon toga je bez reci slozila neku "gadljivu" facu, okrenula se, i nastavila da djuska sa nekim drugim tipom...

Mislim da danas ima mnogo predrasuda...Srbi ne vole muslimane,hrvate,ovi ne vole jedni druge, niko nikog ne voli, a katkad se nadju dvoje iz razlicitih vera, zaljube se, zavole, i rese da ljubav krunisu brakom..
Koliko je to pametno?
 Srbi spominju Kosovo, Muslimani Srebrenicu, Hrvati rat i progone..
Svako je nekome kriv...razumem ja to, ovo je Srbija...bitno je da pokazes prstom...na bilo koju stranu...

Mislim i da je to stvar nacionalizma, koji se uci u porodici. Video sam mnogo porodica, koje svojoj deci usadjuju mrznju u srca i umove, misleci da im cine uslugu,a u stvari stvaraju netolerantne i zatupljene osobe.

Anketa...da li biste mogli da budete u braku sa osobom druge veroisposvesti?!
Koliku ulogu tu igra njegova/njena vasa porodica?
Da li ce brak isto funkcionisati ako/kada dobijete decu?
Da li biste promenili vasu veru zbog supruznika? Da li biste njega/nju terali da promeni veru zbog vas?
Koliko je uopste vasa sredila tolerantna prema mesovitim brakovima?
Da li mesovite veze/brakovi mogu da izdrze takve pritiske?
Sta je sa slavama, praznicima, obicajima? Da li ste spremni da ih se odreknete, ili ste za pravljenje kompromisa?

Ja licno mislim da je rat pogodna podloga za takve nebuloze.
Roditelji su me naucili ispravnim vrednostima, i muslimana ili hrvata mogu da mrzim ako mi je ucinio nesto lose, nikako zbog njegove vere.
I kad su veze u pitanju, to kod mene uopste ne igra neku veliku ulogu. Devojka moze da bude kineskinja, japanka, crnkinja, potpuno je nebitno, ali ako je duhovita, zanimljiva, ako smo na istoj talasnoj duzini, njen sam. Zaista nemam problema sa tim..i uopste mi nije stalo da nadjem devojku koja mora biti moje nacije!

Jedan stari grcki filozof je rekao "Da bi ljubav izmedju coveka i zene uspela, potreban je samo jedan uslov-ljubav". 21 vek, i zivot na Balkanu nam namece mnogo kontradiktornosti, pa i na tu temu, i zato mislim da je danas, u Srbiji, za brak sa osobom druge veroisposvesti potreban visok stepen tolerancije, i medjusobnog razumevanja.
Nema vera, nema nacija, postoje samo dobri i losi ljudi, i mala sugestija; ako nadjete osobu koja vam odgovara, koju volite, koja vas voli, cini srecnim, krasi vam zivot, zanemarite sve ostale faktore, i zivot ce vam biti bar za jedan stepenik laksi  Smile








IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
ako ti je stalo da ti zene pored telefona i auta bude statusni simbol mozes ovako da razmisljas .
da trazis or'ginal gradjanku  Smile...stan , rodjena u gradu, trece koleno sa doktorskom disertacijom,umiljato,govori tihi nosi psa sa sobom .....pa da je uramis kao sliku i gledas u nju jer drugo nista dobiti neces  Smile

ovako uzmes seljanku zdravu rumenu sa sirokim kukovima da ti rodi troje zdrave dece , omu koja mesi,pere i zna da udovolji muzu ...da zivi za njega a ne da ti tasta sedi ceo dan u stanu i pusi mustiklu dok ti zena proverava krvni pritisak i pije lekove za nesanicu  Smile Smile Smile

ma mani me tog seljanka dosla u grad ....jebote podseca me na onu staru sto peva onaj kakolisezvase :"zavela me svetla velikoga grada"  Smile
od gradjanki jake vajde u pm ! sve nalickano , ulickano niti sere niti pisa ...nijedne rupe nema  Smile




Pazljivo pratim Vasa razmisljanja - i u potpunosti Vas podrzavam .

Da vec nisam u vezi ... svasta bi bilo .....  Smile
« Poslednja izmena: 18. Maj 2010, 18:32:42 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:51:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.