Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:44:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mešovite poruke od roditelja?  (Pročitano 6502 puta)
13. Sep 2011, 21:18:24
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
Browser
Chrome 14.0.835.94
Pozdrav svima,
jedan roditelj hoće jedno od mene, a drugi drugo. U svakom slučaju kada obavim zatraženo, osećaću krivicu i izdaju.
Uvek dođu u moju sobu pojedinačno, nikad zajedno, i tako nešto saopšte sa nekim svojim skrivenim interesom, a da drugi roditelj to ne čuje.
Stvar je u tome što u stvari... i ne znam šta ja hoću, nego lično svoju odluku uvek izgubim u traženju neke sredine između njih dvoje i njihovih zahteva.

Ima li negde nešto, neki članak o tako tim mešovitim porukama?  Smile
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Jao de me nađe sa temom!!!

Javi se kod školskog psihologa, o ovome ima da se priča mesec dana i da ostanem ne dorečen.
Problem nije u tebi i ti ga ne možeš rešiti, jedino što možeš da se oslobodiš osećana krivice, a u tome ti mi sa foruma ne možemo pomoći.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr
Uh. Te duple poruke znaju biti vrlo opasne i loše po psihički razvoj i rasuđivanje. Kad neko stalno dobija duple poruke, nauči da na njih reaguje s agresivnošću, apatijom, ili drugim poremećenim obrascima ponašanja... Vjerovatno će ti neko drugi više reći, možda naći i neki link, ali ono što bi svakako trebao uraditi je da posjetiš psihologa, koji će ti pomoći da se sa njima izboriš na adekvatan način.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.220
Mozda bi trebao to izbaciti iz sebe njima,dok ste zajedno za jednim stolom.Pocev od onoga sta ti zelis,do otvorene prozivke ko je sta trazio...mozda nije problem u Tebi.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
dok nekom ne smrkne,drugom ne svane. ne možeš svima da udovoljiš i ne budi budala da to ikad i pokušaš.
o čemu se radi,šta to traže od tebe?
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
To se zove nekoordinisano vaspitanje. Dosta zbunjujuce, pogotovo za dete, i salje vise smernica gde se od njega ocekuje da ih poslusa. Nezgodna stvar.  Smile

Sto se tice saveta: Sta god ti traze, uradi po tvom nahodjenju i onako kako ti mislis da je najbolje. ne mozes udovoljiti svakome, a u takvim situacijama je poneki put i najbolje gledati sebe.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.94
...bolje da su se razveli na vreme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Nisi nam ni u najgrubljim crtama objasnio šta to roditelji traže od tebe.

Znam jednu stvar, ti si jedini koji će snositi posledice svojih odluka. Ako te roditelji manipulišu i to to shvataš vreme je da izmanipulišeš i ti njih. Uzmi im sve što možeš, ali ono što uzmeš nemoj da spiskaš jer je pitanje kad će presušiti. Sve im obećaj a ispuni samo ono što ne pravi štetu tebi. Nemoj da uđeš u svađu i sukob.

I ono najvažnije, nemoj nipošto da u znak protesta zapostaviš svoju školu i svoje društvo
« Poslednja izmena: 14. Sep 2011, 13:03:25 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Tako je otimaj, siluj ubijaj jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.94
Nisi nam ni u najgrubljim crtama objasnio šta to roditelji traže od tebe.

Trebao bih da odem u inostranstvo da radim jer ovde u struci već duže vreme ne mogu da nađem posao.
Ne znam kako je tamo, pokušao bih, ali postoji mogućnost da bih tamo i ostao ako se stvore uslovi, a nešto mi govori da bi se stvorili.

Jedan dođe u sobu i kaže "Vidiš kakva je situacija, traže pare, traže politiku... Idi odavde." - ali mi to kaže da ovaj drugi ne sazna. Onda ovaj drugi isto dođe krišom od ovog prvog i kaže između redova "Ko će se starati o nama kad budemo stari ako odeš! Za koga smo stvarali kuću? Zar od tebe nismo ništa zaslužili?"

...i tu se nekako izgubi ono "Šta ja tu hoću i šta je najbolje za mene."

To je jedna stvar, a ima ih više, tj. tako sve funkcioniše, razvlačenje na dve strane, traženje sredine...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:44:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.