Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:39:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesić: Ustaše nanele ljagu Hrvatima  (Pročitano 16515 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Mladić i Karadžić se love jer su se suprostavili Americi. Tako je prošao Milošević pa i Šešelj. Lično smatram da je njhovo suprostavljanje Americi bilo glupo i pogubno za njih ali i za Srbiju. Pinoče je bio zločinac, ali na strani Amerike i oni su ga Štitili. Uopšte Amerima je samo jedno bitno da ih slušaš. U protivnom Hag.

Aha znaci Srbe se traze jer su se suprostavili Americi a Hrvate su u Haagu jer su cinili zlocine...super ! Super super!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel 
Broj Hrvata u Hagu je veoma mali i oni su tamo da bi se pričalo kako postoji pravada.Niko od njih neće biti osuđen ili će to biti blage zatvorske kazne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
da, izvinjavam se, sa te strane si u pravu, bio sam neprecizan, ali ne zelim da menjam ono "navodni"


nema Hrvata koji je osudjen za genocid a sjedi u haagu...niti ce biti jer nijedan nije osudjen za takvo sto...

naravno da nema. i nece biti. taj sud je izuzetno ispolitizovan. realno. ne pricam to zato sto mi stoji Serbian Nationalist u potpisu, jer da se razumemo - nisam mrzitelj, nego ljubitelj (ako me razumete) ali cinjenica je takva... pogotovo ako se uzmu u obzir bivse vojskovodje muslimanske i albanske. Smile
Broj Hrvata u Hagu je veoma mali i oni su tamo da bi se pričalo kako postoji pravada.Niko od njih neće biti osuđen ili će to biti blage zatvorske kazne.

this proves my point.
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Broj Hrvata u Hagu je veoma mali i oni su tamo da bi se pričalo kako postoji pravada.Niko od njih neće biti osuđen ili će to biti blage zatvorske kazne.

Koliko je Hrvata u Haagu a koliko Srba...ja znam da su svi koji su trazeni tamo na klupi...mi smo nasu zadacu uradili...a ako pogledas na koliko godina su neki osudjeni Hrvati biti ce ti jasno da nije bas tako kako pricas...Blaskic je bio na 45 Godina osudjen...pa kroz druge dokaze smanjeno.... ali vidim sve se zeli samo da se opravdaju zlocini koji su pocinjeni od Srpske strane...nikako pravda da bude kako treba...

@DiasDias...znas ja ne gledam na Haag na ustanovu koja laze i radi protiv Hrvatske i da su nas ispljuvali...meni je bitno da su nasi tamo na sudu koji su bili po njihovim dokazima krivi za nesto...ako su krivi dobiti ce kaznu ako ne biti ce na slobodi, tako ima i dovoljno Srba i Hrvata koji su oslobodjeni u Haagu...
Boli mene briga koliko je Muslimana u Haagu jer to ide na njihovu dusu i cast...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ne vredi Tiger da dalje raspravljamo, kad ti izvrćeš moje reči. Ja sam ti rekao da je glupo da se o tome svakodnevno raspravlja, ali da treba, s vremena na vreme, i to spomenuti. Nađi mi gde sam rekao da se treba Mesić svakodnevno izvinjavati, molim te. A bolje da ne počinjem kritikovati Mesićeve govore, ne znam odakle bih počeo. On priča o desetinama tisuća, što je blago rečeno neistina, pominje neke Hrvate antifašiste koji su ubijeni (koliko je takvih ubijeno u Jasenovcu, 3 ili 4?). Priča o dnevno-političkim kalkulacijama sa brojem žrtava, a on prvi umanjuje broj. A sećaš li se Mesićevog govora s kraja 80-ih gde veliča ustaše? Ili si možda zaboravio?  A kao ti nije jasno da su komunisti zarad "mira u kući" blago rečeno prećutkivali Jasenovac. Da su se oni suočili sa tim otvoreno, bez laži, obmana i prećutkivanja možda bi danas ljudi to lakše prihvatili, ovako ne treba da se čudiš zašto to pogađa ljude i dan-danas.

Ovo da smo mi kao zemlja delimično osuđeni za genocid, nije tačno, to je dokazano na sudu.

O ratu u Hrvatskoj bolje da ne počinjemo, nije Milošević dao izjavu da će biti poslednji predsednik predsedništva, već Mesić.

Što se tiče Jevreja i Nemaca, tu je oproštaj kupljen novcem, ali da ne idem dalje u off-topic.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ne vredi Tiger da dalje raspravljamo, kad ti izvrćeš moje reči. Ja sam ti rekao da je glupo da se o tome svakodnevno raspravlja, ali da treba, s vremena na vreme, i to spomenuti. Nađi mi gde sam rekao da se treba Mesić svakodnevno izvinjavati, molim te. A bolje da ne počinjem kritikovati Mesićeve govore, ne znam odakle bih počeo. On priča o desetinama tisuća, što je blago rečeno neistina, pominje neke Hrvate antifašiste koji su ubijeni (koliko je takvih ubijeno u Jasenovcu, 3 ili 4?). Priča o dnevno-političkim kalkulacijama sa brojem žrtava, a on prvi umanjuje broj. A sećaš li se Mesićevog govora s kraja 80-ih gde veliča ustaše? Ili si možda zaboravio?  A kao ti nije jasno da su komunisti zarad "mira u kući" blago rečeno prećutkivali Jasenovac. Da su se oni suočili sa tim otvoreno, bez laži, obmana i prećutkivanja možda bi danas ljudi to lakše prihvatili, ovako ne treba da se čudiš zašto to pogađa ljude i dan-danas.

Ovo da smo mi kao zemlja delimično osuđeni za genocid, nije tačno, to je dokazano na sudu.

O ratu u Hrvatskoj bolje da ne počinjemo, nije Milošević dao izjavu da će biti poslednji predsednik predsedništva, već Mesić.

Što se tiče Jevreja i Nemaca, tu je oproštaj kupljen novcem, ali da ne idem dalje u off-topic.

Ne vrijedi dalje pricati...ja sam svoje rekao... ne mozemo se sloziti oko nekih stvari Bauk i to je to..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
I ja to mislim, Tiger. Nije razlog da se mrzimo ako se ne slažemo, jednostavno malo smo prodiskutovali i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
I ja to mislim, Tiger. Nije razlog da se mrzimo ako se ne slažemo, jednostavno malo smo prodiskutovali i to je to.

Ma naravno bauk...diskusija nije tu da se covijek zamrzi nego da otvoreno pricamo o nasim stavovima i sta mi mislimo...uvijek je bolje pricati o necemu nego vrijedjati jedno drugoga ili ismijavati...razgovor nikada nikome nije skodio!  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ovo je tezak offtopic i bice obrisano sigruno, samo da vam kazem da ste ispali face sa ovakvim krajem. cenim to. pozdrav obojici  Smile  Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S7220
lock
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:39:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.