Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:27:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesić brani Titovu baštinu  (Pročitano 6895 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
a bilo nam je mnogo lose za vreme tita??

Нама? Ти си за време Тита био евентуално у ћалетовим мислима док је шацовао напупепеле младе омладинке ... мада вероватно ни толико Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
da kralj i vlada nisu pobegli iz zemlje  DSR bi imao i drugaciji tok i drugaciji zavrsetak!

Можда.

a bilo nam je mnogo lose za vreme tita??....pogledajte oko sebe,sve fabrike,zgrade sve gradjeno pre 30 godina....sva vojna oprema je iz titovog vremena.....pogledajte ostale republike naspram srbije,koliko je srbija vise izgradjena...da je tito toliko mrzeo srbe zasto bi ostavio za glavni grad beograd?zasto nije bio zagreb?

Срећа па није било ничега пре Тита,и да Тито није дошао не би било ништа ни касније.Не разумем зашто се стално форсира та прича да би све стало да није било комуниста.Развијале су се и остале републике после само тако и то много више од Србије.У Словенији није било ничега пре ДСР-а за разлику од Србије.Војводина је била развијена,и у Србији доста фабрика.И јака ствар што је поставио Београд за главни град.Тито је једноставно и на унутрашњем плану балансирао као и на спољном,једино што је унутрашњем све то ишло на рачун Срба,као највећег народа,према којима је све остале држао као противтежу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
tito je makar dobro balansirao.zasto se yuga nije raspala za vreme njegove vlasti?..retko retko je ko smeo i da pokusa,jer znase kakva ga sudbina ceka...ali sve je to vec istorija postovanje njima...postovanje i drugu titu koje god nacionalnsoti bio ipak je to nas prvi predsednik...
retko koja fabriak je ostala citava posle DSR ono sto svabe nisu sjebali unistili su ''saveznici'' kada su bombardovali fasiste koji su se povlacili iz grcke..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
tito je makar dobro balansirao.zasto se yuga nije raspala za vreme njegove vlasti?..retko retko je ko smeo i da pokusa,jer znase kakva ga sudbina ceka...ali sve je to vec istorija postovanje njima...postovanje i drugu titu koje god nacionalnsoti bio ipak je to nas prvi predsednik...

Балансирао али на нашу штету,тако да ту нема ништа добро.Мада лично мени су од Тита далеко кривљи српски комунисти,који су дозволили да раде шта су радили тада.

retko koja fabriak je ostala citava posle DSR ono sto svabe nisu sjebali unistili su ''saveznici'' kada su bombardovali fasiste koji su se povlacili iz grcke..

Што значи да их је било,и да су се после могле опет изградити.До развоја је дошло јер се цела Европа тада развијала а не зато што су комунисти били бог зна како способни,а социјализам систем ипо.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2009, 13:32:23 od vl4d4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
To je dobro. ne vidim zasto bi hrvati mrzeli Tita, kad su dobili trostruko koliko su mastali.
Treba samo da stoji partizan Mesic, jer se tako predstavio 2005-e u Moskvi na 50 godisnjaicu pobede nad fasizmom.
U Australiji kaze da nije pevao ustaske pesme, nego je samo iz respekta prema domacinu,otvarao usta. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Још само да се јаве Црногорци, БЈРМакедонци и Бошњаци и да се захвале ћопавом загорцу.
 Smile
....
tito je hrvatima zavrsio sve, i on kao pametan covek to zna. za razliku od onih glupih, koji se na hrvatskoj drzavi zahvaljuju pavelicu i njegovim ubicama.
 
Pavelić je dao Italijanima "najhrvatskiju" Hrvatsku, tj Dalmaciju. Tolki je Hrvati bio pa ti vidi. Inače Tito je bez premca najveći Hrvat i da pola od njih nisu Srbi katoličke vere shvatili bi to odavno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Још само да се јаве Црногорци, БЈРМакедонци и Бошњаци и да се захвале ћопавом загорцу.
 Smile
....
tito je hrvatima zavrsio sve, i on kao pametan covek to zna. za razliku od onih glupih, koji se na hrvatskoj drzavi zahvaljuju pavelicu i njegovim ubicama.
 
Pavelić je dao Italijanima "najhrvatskiju" Hrvatsku, tj Dalmaciju. Tolki je Hrvati bio pa ti vidi. Inače Tito je bez premca najveći Hrvat i da pola od njih nisu Srbi katoličke vere shvatili bi to odavno.
Jebi ga, mi smo za to krivi. Srbin moze biti samo pravoslavac. Sad kusaj.
Podelile se bradonje na dve sekte, zabog zenskog dupeta i litre rakije i eto ti.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
tito hrvat?hm...ja sam cuo bar 10 verzija oko njegovog porekla.....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
tito hrvat?hm...ja sam cuo bar 10 verzija oko njegovog porekla.....


Jedan profesor psihologije je rekao da nije bio sa nasih prostora. Dao je nekoliko primera, medju ostalom imao je uzrecicu: kako vi to kazete.
Odnosno ne mi nego vi.
Iako ja verujem da je bio iz Kumrovca. Suvise se dobro secao nekih detalja iz detinjstva.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
tito hrvat?hm...ja sam cuo bar 10 verzija oko njegovog porekla.....


Jedan profesor psihologije je rekao da nije bio sa nasih prostora. Dao je nekoliko primera, medju ostalom imao je uzrecicu: kako vi to kazete.
Odnosno ne mi nego vi.
Iako ja verujem da je bio iz Kumrovca. Suvise se dobro secao nekih detalja iz detinjstva.

Ма ко ће га знати.Ја сам исто чуо да га се нико из Кумровца није сећао,да му говор уопште није личио на тај крај,а на крају крајева мислим да никад није отишао поново тамо.Причало се такође и да Броз који је отишао у СССР и који се вратио оданде нису биле исте особе,тј. да је ликвидиран тамо,исто као и цео врх КПЈ и да су послали свог човека назад.

Сад шта је истина,питање да ли ћемо икада сазнати.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:27:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.