Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesec u Devici: Ko će upoznati tajnog obožavatelja, a koga čeka novi posao  (Pročitano 77805 puta)
22. Feb 2016, 22:30:19
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
PUN MESEC u Devici: Ko će upoznati tajnog obožavatelja, a koga čeka odlična poslovna prilika?

22. 02. 2016. 19:37 | Komentara: 1
M.B. | Foto: Copyright: Profimedia



Ovog 22. februara na nebu zasijaće pun Mesec. I ne samo to. Večeras Mesec ulazi u Devicu. Šta to znači za vaš horoskopski znak?

OVAN
Vašu aktivnu maštu pun mesec može dodatno da probudi. Danas bi posebno mogle da vas zabrinu loše životne navike. Ali nema razloga za brigu. Zvezde su Vam naklonjene. Imate velike šanse da one odluke koje danas donesete vezane za promene koje već dugo priželjkujete postanu i ostanu deo vaše svakodnevice.
 
BIK
Ljubav i romantika će svetlucati oko vas. Možda je ovo trenutak kada će se tajni obožavalac sam otkriti. Ovo je period kada bi mogli da budete pomalo zbunjeni i da se osećate kao Alisa u zemlji čuda.  Najbolje bi bilo da za sada ne analizirate zagonetne poruke. Maglovita situacija trajaće do kraja meseca, ali posle toga trebalo bi sve da bude mnogo jasnije.

BLIZANCI
Ova godina idelana je za sve pripadnike vašeg znaka koji planiraju da se skuće ili imaju neki posao vezan za nekretnine. Pun Mesec vam donosi neke dileme vezane za ovu oblast. Danas ne bi trebalo da donosite velike odluke, ali obratite pažnju na sitnice. Može se dogoditi da Vas danas zatekne neki kvar u kući.

RAK
Dobar dan za posao. Posebno ako planirate da dogovorite ili planirate neki posao. Ipak, kako je pun Mesec oprez nije na odmet. Proverite svaki detalj. Od danas, možete očekivati još poslovnih prilika, a veliki su izgledi da projekti koje pokrenete budu jako uspešni. 
 
LAV
U poslednje vreme vaši finansijski prilivi su sve veći, ali trebalo bi da povredete računa kako trošite novac. Sada je pravo vreme za to. Proverite svaki račun, napravite plan kako ćete trošiti novac da ne biste došli u situaciju da ponavljate neke česte greške iz prošlosti kada su finansije u pitanju.
 
DEVICA
Pun mesec u Devici posebno je značajan za one koji su rođeni u ovom znaku. U ovom periodu sve se menja, a najviše vi. Možda je osoba koju sada vidite u ogledalu sasvim drugačija od one koju ste videli pre šest meseci. Zbog uticaja  Neptuna mogli biste da budete pomalo nostalgični, ali nemojte previse žaliti ni za čim. Vaša budućnost mogla bi biti mnogo bolja od prošlosti. Potrebno je samo da više pažnje posvetite sebi.

VAGA
Danas će vam više nego ikada biti jasno šta vas sputava. Da biste napredovali u svakom smilsu potrebno je da se skoncentrišete na sebe i ne razmišljate o starim neuspesima koji bi mogli danas isplivati na površinu, bilo da je u pitanju stara veza ili nešto drugo. Odvojite vreme za meditaciju ili čitanje. Opustite se i svetlucava prilika će se sama otkriti.
 
ŠKORPIJA
Ljubav, ljubav, ljubav. Vama bi danas lako moglo da se dogodi da spontano upoznate nove ljude koji će želeti bliži konatak sa vama, a jedna prijatelj mogao bi otkrije svoja romantična osećanja koja gaji prema vama.
 
STRELAC
Očekuju Vas sjajni rezulati na polju karijere ove godine, pa je današnji dan idelana da se malo opustite i uživate u svemu što ste uspeli da uradite do sad. Za vas pun Mesec u Devici je vreme za slavlje!

JARAC
Vi ste inače vredni i voljni da radite, a ovo je savršen period za to. Čitajte, pratite vesti, informišite se, stvarajte kontakte. Iako vam nedostaje vremena za opuštanje, gledanje televizije ili druženje sa prijateljima, trud koji ulažete će vam se tek isplatiti. 

VODOLIJA
Za sve kreativce, pun Mesec u Devici odlična je vest. Ovo je vreme kada biste mogli da pronađete nekoga ko bi podržao Vaše zamisli, čak i finansijki pa  bi trebalo da iskoristite tu priliku. Međutim, postoji caka. Netpun bi mogao da zakoplikuje stvari tako da ćete morati da budeoprezni ako ulazite u neke finansijske pregovore.

RIBA
Pun Mesec u Devici vama donosi razjašnjenje koje očekujete u partnerskim odnosima. To ne znači raskid, ali obratite pažnju. Mogli biste da saznate nešto bitno o čemu bi svakkao trebalo da razmilsite. Ukoliko ste u ozbiljnoj vezi, pun Mesec u Devici idealna je prilika da se preispitate i razjasnite uloge pre nego što napravite sledeći ozbiljan korak.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.4.4
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

To su zivotne zablude...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Nijedna stara civilizacija se ne bi slozila sa tobom...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 49.0.2623.110
keva mi je imala mesec u devici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
sve su keve nekad bile device  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 49.0.2623.110
pa moja je imala rano jos opasne udvarace. ja imam mesec u ribama i u 5-om osnovne na moru sam skako sa nekom drugaricom na peskire na moru, osecaj je odlican. sa 15 sam imao devojku. a neko bi rekao da sam gej zbog marsa u biku.
« Poslednja izmena: 28. Apr 2016, 16:02:47 od venom81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
keva mi je imala mesec u devici

I am so sorry about you ...  Smile

Mesec u devici, koliko sam cula, daje jednu potpuno pororacunatu osobu sto se emocija tice. Sve voli da drzi pod kontrolom i ne radi nista bez prethodno, potpuno koristoljubljivog, proracuna.

Device inace ne gotivim, mnogo su pateticne, proracunate, lazno skromne, lazne kao prijatelji, pi&kice u dusi i u srcu.

Ko sa njima ima posla obicno nadrlja. Licno, drzim se podalje od istih jer nemam bas dobrog iskustva, bilo da su zene ili muskarci u pitanju, materijal je nekvalitetan.

IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
ko o cemu - zenturace o danima devicanstva i o horoskopu  Smile
« Poslednja izmena: 31. Avg 2016, 13:34:26 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.