Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:25:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Meridian banka  (Pročitano 1168 puta)
20. Dec 2006, 12:03:18
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Pomagajte, molim vas! Potrebna mi je pomoc u vezi testirnja za Meridian banku! Po zanimanju sam diplomirani ekonomista, pa me interesuje za koju poziciju mogu konkurisati u ovoj banci, tj. da li se i kod njih krece od saltera ili ne? Mozete li mi reci kakvo je testiranje kod njih, na sajtu pise da radi test licnosti, inteligencije, engleskog i dva intervjua?! Koliko su teski ti testovi, a posebno engleski? Ako mozete da mi navedete neki primer sa tog testa!? Hvala  puno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
Testovi nisu teski iako sam cuo podatak da ih ne prodje vise od 50% testiranih, ali veruj mi nije frka i ne znam da li je to bas tacan podatak.
U testu inteligencije imas slike poredjanih ciglica u 3D perspektivi i 4 ponudjena resenja kako te ciglice izgledaju u 2D perspektivi kada bi se posmatrale sa odredjene zadate strane. Otprilike 40 primera za 8 minuta, klasicno zaokruzivanje resenja a,b,c,d
Imas test u kome ti je ponudjena slika nekog predmeta (crno-bela) i jos 4 slicne slike a ti treba da zaokruzis onu koja je ista kao i prva. Oblici su isti nego je razlika u tome sta je crno a sta belo, mislim da je bilo jedno 40 zadataka za 4 minuta!
Pa onda test u kome ti daju dva suprotna pojma ili dva ista pojma, recimo veseo i radostan, onda pored njih u kvadratic upises 1, ili tuzan i raspolozen onda upises 2, to je opet bilo djumle toga mozda 50-tak za minut vremena!
U testu licnosti imas 20-tak osobina i postupaka, recimo: "srdacan", "ljubazan", "skupljam emocije u sebi", "kazem sta imam", "nervozan", "ljut" itd i sad ti daju 60 parova na primer jedan par: srdacan i ljubazan, a ti treba da zaokruzis koja ti je osobina bliza tj. kako ces se pre ponasati. E sad nije problem kada ti daju dve dobre osobine pa ti biras izmedju njih, niti kada ti daju jednu dobru i jednu losu, vec kada ti daju obe lose, recimo moras da se odlucis izmedju nervozan i ljut, znaci moras kod svih 60 parova da izaberes jednu osobinu! Na osnovu ovog testa i na osnovu razgovora sa psihologom, isti taj psiholog daje misljenje o tebi kakva si (pazljiva, skoncentrisana, odgovorna, ambiciozna, ili nesto suprotno) ja sam slucajno procitao to misljenje (o meni) koje se inace ne daje na uvid i mogu ti reci da je test izuzetno dobar za procenu licnosti!
Test engleskog se svodi na prevod dva pisma. Jedno je na srpskom, neki nas pise nekom Englezu i to treba da prevedes na engleski, a drugo je na engleskom, taj Englez odgovara tom nasem na engleskom, a ti naravno to treba da prevedes na srpski. Osnovno poznavanje engleskog i osnovni fond reci ti je dovoljan da prodjes ovaj test, nepoznate reci mozes da vadis iz vec datih pisama, tj. kada prevodis na srpski pa bas ne znas kako se nesto tacno kaze ili kako se nesto tacno pise, pogledas u ovom engleskom pismu, znaci samo malo snalazljivosti...
I na kraju posle razgovora sa psihologom, imas razgovor sa eventualnim pretpostavljenim u kom te On upoznaje sa poslom koji bi radila ako budes primljena.
Bitno je ne samo da uradis sto vise zadataka iz testova, vec i da ih tacno uradis Smile Bolje uradi koji zadatak manje al da svi budu tacni, nego da uradis 5-6 zadataka vise za zadato vreme, al da pola od toga bude promasaj!
Sto se tice kako se krece tj. dali je obavezno prvo Saltersko radno mesto, ne znam, ako imas vezu sigurno da nije... Smile
Ajd Uzdravlje i Sretno!
« Poslednja izmena: 22. Dec 2006, 11:02:47 od nssale »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:25:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.