Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:45:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Menjanje partnera...?!?  (Pročitano 11067 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
@alfe naravno da nema nista lose u tome biti samo sa jednom devojkom,ili momkom,ali ta prica "upoznas devojku,ozenis se i zivis srecno do kraja zivota" To je bilo nekad,danas to vise nije tako...Nekad je postojalo medjusobno postovanje,ljubav...Danas se sve svodi na interes...Jako su retki oni kojima nije vazno sa kojom je bio i kako ona izgleda...Dali nosi tange ili ne...A i devojkama je vazno koliko para ima i koja kola vozi...
Ima i dalje takvih koji ce se udati/ozeniti prvom ljubavi,ali oni su subotari ili nazareni,jer cini mi se jos su jedino oni ostali ti koji imaju medjusobno postovanje,a mislim da im i vera nedozvoljava drugacije...

Evo ti primer,moje sestre deca,u subotarskoj su veri ,njoj je 18,a njemu 17 i nijedno jos nisu imali ni momka ni devojku,a druge sestre sin i cerka koji zive normalno kao i mi on je imao neznam ni ja koliko vec devojaka a ima 18 godina a ona 15 i vec ima momka...e to je ta razlika...

Danas naprimer ni Popove creke nisu kao sto su nekad bile,imam drugarice kojima je otac Pop,ali ipak nisu strogo patrijahalno vaspitane,nenose samo suknje kad idu u crkvu,menjaju momke...

Jednostavno zivimo u takvom svetu danas,ko je kriv svemu tome neznam,ali tako je u celom svetu nije samo kod nas...Erotika i sex vise nije nesto cega se ljudi stide i kriju to kao intimnost dvoje ljudi,a nekad je to bilo tako...pogledaj samo devojke kako se oblace...dete od 12 izgleda kao da joj je 17...

Zbog toga je i sve vise polnih bolesti,BEDAK je u pravu sto je to spomenuo,nekrivim ga,samo je moglo na malo lepsi nacin , to je sve...Smiley

No vratimo se mi temi...  :wink:  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Kazala sam Sanji da od sada ona prica u moje ime posto sve sto govorimo isto govorimo:)

Slazem se sa Sanjom u svim aspektima, kao i ona bila sam sa dosta njih ali veoma je mali broj onih sa kojima sam spavala.
Mislim da je sex rec koja oznacava odnos izmedju dvoje ljudi medju kojima nema osecanja, ono nesto vise, sex je po meni samo jos jedan vid praznjenja i rekreacije,ne,  ne volim da upraznjavam sex.
Ali vodjenje ljubavi po meni predstavlja uzimanje i davanje dvoje ljudi medju kojima postoji odredjena fizicka, telesna, intelektualna privlacnost i medju kojima postoji pored privlacnosti i nesto vise od samog fluida, znaci razumevanje, postovanje, ljubav.

Sto se tice cuvanja, mislim da svi treba da se cuvamo i pazimo iako imamo partenara kojem verujemo i u kojeg smo sigurni, jer danas nista vise nije sigruno.

Znaci da rezimiramo :wink:  nisam pristalica cestog menjanja partnera ali i nemam nista protiv toga ali ako neko to radi neka koristi maksimalnu zastitu, i radi sebe i radi drguih ljudi.
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Ne menjam partnerke cesto (tj vrlo retko ih menjam). I nikada to nisu neke nepoznate devojke koje "prvi put sretnem u nekom kaficu"...
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
ne upraznjavam sex nikada, jer uvek vodim ljubav Smile  Smile
posto je u pitanju prava LJUBAV, naravno da ne menjam partnere svakog dana (mada povremeno nije lose :wink: )
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
@sanjica_o21 & all
Pazi ovako toga jos uvek ima ali u toliko maloj meri da je neprimetno.
Neki faktori,koje smatram krivcima za to su.Sto su deca vise na ulici i sto je malo zatajilo vaspitanje i obrazovanje.I neizbezan faktor (mada moram da ga spomenem) je ekonomska situacija u nas.Kada su muskarci videli da devojke mogu da zadive i (pa i) odvedu u krevet sa "parama" (kolima,fensi mestima...) i kada su devojke videle da svojim izazovnim telima,kratkim suknjicama mogu da dobiju sve sto bi u principu u nekom normalnom zivotu trebalo da imaju,mada ima i onih sto hoce i mnogo vise.Ovde sam opisao jedan sloj ljudi.Ali pojavilo se i kod nas smrtnika tako nesto.Mozda je to neki trend mozda je... ne znam bas tacno.Ajde neka mi neko kaze zasto.Da li je to zbog nekog izazova, (kao faca sam .. ili riba sam..) ne znam!!!!
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Evo Alfe što ja mislim.

Zato što je sex postao religija modernog čovjeka. Mjerilo uspješnosti: tko je prije, tko je s više, kome je veći, tko je crnkinju, tko je žutu, tko je s dvije, tko je s tri, tko je punicu, tko je mlađu, tko je stariju, čak i tko je kravu, a tko kokoš?

Možda malo iskarikirano, ali rezumiješ što hoću reći.

A to sam inače već poslao na topic koji je Sanjica postavila:
http://www.burek.com/phpbb2/viewtopic.php?t=1795


Pitanje je zašto je to tako? Teško je reći. Možda je oduvijek tako bilo, ali danas zbog medija i sl. to dobiva jednu naglašeniju i značajniju dimenziju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Alfe malo smo skrenuli sa teme,odgovor na tvoje pitanje imas tu gde ti ja Laslo postavio,tamo smo vec diskutovali o tome... procitaj,mada nema konkretnog odgovora Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 68
Alfi...to je uvek u YU bilo "nekim ljudima" najvaznije imati dobra kola, garderoba...i sta ja znam sta jos.Pa zato i neke devojke samo na to se pale posto im je to najvaznije...ili  sto to nemaju pa na taj nacin mogu imati za kratko.
Jeste da je to zalosno...ali ko smo mi da ih osudjujemo?
svako ima pravo na svoj nacin da zivi zivot...i svako zna sta mu je najvaznije u zivotu.
Jeste da ekonomska situacija zadnjih godina je najteza za mlade ljude...i svi hoce bolji zivot...normalniji.
Nije stvar u tome da li ja to odobravam ili ne ...smo ja licno nikada nisam volela osudjivati neke ljude bez da cujem i znam celu historiju neke licnosti.
Mozda sam u tome malo osetljiva...posto sam upoznala neke ljude kojima su "neke stvari" bile najvaznije (a meni ne) pa kada sam te osobe malo bolje upoznala su ispale tople i dobre osobe...jedina "krivica" im je bila sto su "padale" na pare i status...itd.
Naravno, svako ima o tome svoje licno misljene i iskustvo.
Nismo svi isti.
Svi mi imamo jedan zivot, i svako ga zivi na nacin koji njemu odgovara.
Vecina ljudi naprave neke greske u zivotu...pa neki uce od tih gresaka a neki ne.
Jedna stvar je sigurna (moje skromno misljene) ta cela situacija u YU nije zdrava...ni za koga...pa i promeni neke ljude mozda u negativnom smislu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Vidim da ova tema i tema koju je postavila sanjica_021 imaju dodirnih tacaka.Ali ja sam hteo da provalim kako neki ljudi mogu tako da zive tj zasto se takvi ljudi ne boje nekih bolesti (koje boagami haraju).
Mozda ja nisam takav tip i to nerazumem ali meni je sto puta bolje kada sam opusten sa devojkom sa kojom sam 2 godine niti brinem o bolesti...potpuno opusteno i uzivanje.
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 68
Tja...sex u danasnje doba je sigurno veliki rizik...ali naravno ima nekih koji ne misle na sutra zive za danas, a neki se pokajaju posle ako im se nesto desi a neki ne.
Life is a choice that you make.
Ko se vatrom igra....(ne znam vise kako tacno ide)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:45:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.