Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:46:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Men in Black III  (Pročitano 8119 puta)
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
HTC Smart
Lady Gaga i Džastin Biber su vanzemaljci

Njih dvoje će da igraju vanzemaljce u filmu "Ljudi u crnom 3".

Režiser Bari Sonenfeld je potvrdio da će se Lady Gaga, Džastin Biber i Tim Barton pridružiti Vilu Smitu i Tomiju Li Džonsu u trećem delu fiulma koji u bioskope stiže u maju.

Dvoje muzičara će igrati vanzemaljce koji stižu na našu planetu brodom za čijim upravljačem će da bude legendarni Tim Barton.

"Pravi je izazov bio izabrati poznate koji će da se pojave u filmu, jer nisam želeo da neko posle deset godina pita: 'Ko je bre ovo?'. Njih troje sigurno znaju više od mene o vanzemaljcima", zaključio je Bari koji je već najavio i četvrti deo popularne sage.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v242334p0.jpg
(98.29 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
HTC Smart
„Ljudi u crnom“ zaista postoje?

Na premijeri trećeg nastavka filma „Ljudi u crnom“ (Men in Black 3), većina ljubitelja naučne fantastike nada se klasičnom bioskopskom hitu. Međutim, šta ako je reč o ekranizaciji stvarnih događaja?

Još od početka pedesetih godina prošlog veka, dakle, mnogo pre prvog dela filma „Ljudi u crnom“, muškarci obučeni u crna odela, sa šeširima i naočarima, tvrdili su da su agenti američke vlade i obilazili ljude koji su prijavljivali viđenje NLO.

Oni koji su imali tu „čast“, tvrde da su ih „agenti“ maltretirali, pretili i upozoravali da nikom ne smeju da kažu da su videli NLO.

Evo nekoliko slučajeva:

1947: Harold Dal video je grupu NLO dok je bio na brodu u Vašingtonu. Nedugo pošto je to prijavio vlastima, posetili su ga muškarci obučeni u crna odela koji su mu pretili smrću, ako ikada više pomene viđenje NLO.

1967. Robert Ričardson je vozio noću iz Toleda (Ohajo), kada je udario u nešto što je, kako tvrdi, odmah potom iščezlo. Otkrio je delić metala za koji je verovao da potiče od misterioznog predmeta u koji je udario.

Nekoliko dana kasnije, posetili su ga ljudi u crnom i zatražili od njega da im preda komad metala. Kada im je rekao da ga je poslao na analize, pretili su da će povrediti njegovu ženu, ukoliko ga smesta ne donese.

Ko su ti ljudi bili i zašto su zastrašivali ljude koji su prijavljivali viđenja NLO?

Nik Redfern, autor „Ljudi u crnom“ ispitivao je susrete sa tim misterioznim muškarcima i veruje da je reč o tajnim odeljenjima zvaničnih organa vlasti.

Jedan ugledni fizičar iz Mejna dr Herbert Hopkins ispričao mu je da je 11. septembra 1976. uveče proučavao susrete drugih ljudi sa NLO. Zazvonio mu je telefon i muški glas predstavio se kao predstavnik Organizacije NLO iz Nju Džersija, što se kasnije ispostavilo lažnim.

„Želeo je da zna da li može da dođe kod mene i ispriča mi o jednom slučaju. Pitao je i da li sam sam“, rekao je Hopkins novinaru NBC radija 1978. Kada se Hopkins odmakao od telefona do vrata i upalio svetlo, muškarac se već peo uz stepenice.

„Čak i da je telefonirao iz kuće preko puta moje, nije mogao stići toliko brzo do mojih vrata“, seća se Hopkins.

Domaćin je bio šokiran izgledom svog gosta.

„Nosio je besprekorno skrojeno crno odelo, crne cipele, crne čarape i belu košulju sa crnom kravatom. Imao je i crni šešir, kakav se ne nosi svaki dan, pa sam pomislio da je možda pogrebnik. Šešir je skinuo čim je seo. Nije imao obrve ni trepavice, a njegova koža izgledala je kao plastična i bila je smrtno bela. Usne su bile jarko crvene i govorio je bezizražajnim, monotonim glasom. Nije koristio fraze i rečenice – samo po neki deo reči.

Govorio je onako kako bi govorila mašina da ima tu moć“, kaže Hopkins. Tokom njihovog kratkog susreta, razgovarali su o NLO slučaju koji je doktor istraživao. Hopkins je tada primetio još jednu neobičnu stvar.

„Sedeo je tako mirno, bez i jednog pokreta i nosio sive rukavice. Povremeno bi nadlanicom obrisao usne, a kada bi spustio ruku, na rukavici bi se našla jarko crvena boja, a šminka na njegovim usnama bila bi razmazana. Tada sam primetio da su njegove usne savršeno ravne. Izgleda da nije ni imao ono što mi zovemo usnama, pa je morao da stavi karmin“.

Ova klasična priča o ljudima u crnom postaje još čudnija. Neobični gost rekao je Hopkinsu da izvadi novčić iz džepa i drži ga na dlanu.

„Rekao je: 'Pogledaj novčić' i on je počeo da dobija srebrnu, umesto boje bakra, a zatim se zagrejao i potpuno nestao – zapravo sporo dematerijalizovao“. Odmah posle „trika sa novčićem“ stranac je naredio doktoru da uništi sve dokaze koje je prikupio o slučaju NLO.

„Kako je izgovarao poslednje reči, primetio sam da mu se glas usporava. Polako je ustao i rekao veoma sporo: 'Energija – mi – opada – moram – da – idem – zbogom'“. Hopkins je rekao da se čovek u crnom, ko god on bio, čvrsto pridržavao za ogradu dok je silazio niz stepenice, a zatim nestao iza ugla u odsjaju snažne svetlosti.

Kada se ovaj jezivi susret okončao, zaplašeni Hopkins uništio je sve dokaze o NLO.

Dakle, ko su pravi ljudi u crnom koji plaše ljude već decenijama? Da li su agenti američke vlade koji pokušavaju da prikriju dokaze o postojanju NLO? Ako je tako, zašto to rade? I što je još važnije: da li ćemo ikada moći da odgovorimo na ova pitanja?

Izvor: B92

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

3602170994fc0c51d3f196387958822_orig.jpg
(36.39 KB, 640x426)
5615529944fc0c51d51d08927510518_v4_big.jpg
(37.78 KB, 640x427)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Izasao "New TS", skinuo sam sample i osim sto je malcice na stranu, snimak izgleda prilicno dobro, da je malo bolji mislio bih da je DVDRip.Skidam bas sad Smile

Moguce i da je slika malo zumirana, ali jbg.
« Poslednja izmena: 07. Jun 2012, 03:27:11 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Alcatel dobar neki ;)
pogledao sam film u kinu i mogu samo reci da je super.dosta smijesnih situacija,bas da covjek mozak odmori malo.
Smiley
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Potvrđeno - "Ljudi u crnom 4"

Vil Smit će i četvrti put da obuče crno odelo, stavi tamne naočari i izgleda "opasno".

Treći film, koji je u bioskope stigao početkom ove godine, zaradio je oko 400 miliona funti, pa su producenti odlučili da snime i četvrti deo.

Predsednik filmskog studija "Columbia Pictures" Dag Belgrejd izjavio je da su "dali zeleno svetlo za 'Ljude u crnom 4'".

"Veoma smo zadovoljni uspehom trećeg dela i verujemo u uspeh i narednog, ali još uvek nemamo ideju šta da nam bude težište radnje nastavka franšize."

Ono što je za sada sigurno je da će Vil Smit i Tomi Li Džons reprizirati svoje role, a snimanje bi trebalo da počne na proleće naredne godine.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v252790p0.jpg
(89.83 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Изашао добар снимак. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Obradova me fino. Smile Kupice se danas.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Odgledah. Dobar letnji blokbaster. Ima rupa u prici koje se ticu putovanja kroz vreme ali sve u svemu zabavan film koji daje ono sto se i ocekuje od njega.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia 6220
Odlican film, moja preporuka za gledanje  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Izgleda da planiraju i cetvrti deo, nista zvanicno jos uvek. Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:46:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.27 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.