Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Memorandumska" Srbija prošlost ili sadašnjost?  (Pročitano 2347 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
De si Moki Srebrenico stara!

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia 6230
Memorandum je dao popovima i kod nas i kod Hrvata posla.
Pocela bagra da se krstava, sa 40 do 60 godina i velike Srbe i Velike Hrvate.
Alija Balija je imao korspus od sunecenja.
Uh kako je to lep prizor bio. Popovi dobili na kilazhi, brade masne od prasetine, lelujaju kandilo a pored njih klinci pucaju balonima zvake.Gledaju ih kao marsovce, a novo krsteni, matori, krtace oko vrata, duboki nakloni, ljubljenje ikona, krstache oko vrata.Gledaju levo desno da ih ko vidi, slikaju se ispred crkvi.
Blagoslovi pljustali i kad si kupio papagaja. Zovi popa da komsije vide.
Tata im jasio popa, sin masti popu bradu krmetinom i zaliva rujnim vinom.
A tek ujke, pa fratri, pa sluzbe: ubi Srbina, sav greh na mene pao a tebe blagosiljao.
A tek Alahovi sledbenici da ne pricam. Handzar bato i gini za Alaha. Pa tako svi beze jedni od drugih pa traze civile da pljackaju i ubijaju. Siluju i richu herojske parole.
Ja nikada ne pisem za Hrvate i balije, ali oni su ti slika i prilika Srbije. Sve nakupljene fukaretine, ono sto je majka prestala da razvija vec u trecem mesecu, sve je ispililo mozga od 3 meseca. razvilo se u Velike Srbe, Hrvate i Balije.
Samo zaboravljate odgovor na Memorandum. Odmah se pojavile Tudjmanova kniga: Bespuca povijesti ili kako se zvala.
Pa nije mogao Memorandum sam da napravi plodno tle za pljacku drzavne imovine i stvaranje tajkuna.
Tu su ti ujka Tudjmanova Bespuca i Alijina Sarajevska Islamska Deklaracija.

Nepravedno je samo Srpsku Partizansku Akademiju Nauka kriviti.
Memoradnum ti je bio: Oni se jebu, mi se ne jebemo, njih ce biti vise, udri dok mozes.
Bespuca ti je bilo: U Jasenovcu, Srbi ubijali Srbe, poginulo manje od 30 hiljada a Hrvati ih ranili tri puta dnevno.
Deklaracija ti je bilo: plovi patka, plovi guska, ova zemlja bice Turska.

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 423
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.55
Memorandum je dao popovima i kod nas i kod Hrvata posla.
Pocela bagra da se krstava, sa 40 do 60 godina i velike Srbe i Velike Hrvate.
Alija Balija je imao korspus od sunecenja.
Uh kako je to lep prizor bio. Popovi dobili na kilazhi, brade masne od prasetine, lelujaju kandilo a pored njih klinci pucaju balonima zvake.Gledaju ih kao marsovce, a novo krsteni, matori, krtace oko vrata, duboki nakloni, ljubljenje ikona, krstache oko vrata.Gledaju levo desno da ih ko vidi, slikaju se ispred crkvi.
Blagoslovi pljustali i kad si kupio papagaja. Zovi popa da komsije vide.
Tata im jasio popa, sin masti popu bradu krmetinom i zaliva rujnim vinom.
A tek ujke, pa fratri, pa sluzbe: ubi Srbina, sav greh na mene pao a tebe blagosiljao.
A tek Alahovi sledbenici da ne pricam. Handzar bato i gini za Alaha. Pa tako svi beze jedni od drugih pa traze civile da pljackaju i ubijaju. Siluju i richu herojske parole.
Ja nikada ne pisem za Hrvate i balije, ali oni su ti slika i prilika Srbije. Sve nakupljene fukaretine, ono sto je majka prestala da razvija vec u trecem mesecu, sve je ispililo mozga od 3 meseca. razvilo se u Velike Srbe, Hrvate i Balije.
Samo zaboravljate odgovor na Memorandum. Odmah se pojavile Tudjmanova kniga: Bespuca povijesti ili kako se zvala.
Pa nije mogao Memorandum sam da napravi plodno tle za pljacku drzavne imovine i stvaranje tajkuna.
Tu su ti ujka Tudjmanova Bespuca i Alijina Sarajevska Islamska Deklaracija.

Nepravedno je samo Srpsku Partizansku Akademiju Nauka kriviti.
Memoradnum ti je bio: Oni se jebu, mi se ne jebemo, njih ce biti vise, udri dok mozes.
Bespuca ti je bilo: U Jasenovcu, Srbi ubijali Srbe, poginulo manje od 30 hiljada a Hrvati ih ranili tri puta dnevno.
Deklaracija ti je bilo: plovi patka, plovi guska, ova zemlja bice Turska.

 Smile Smile Smile

ovaj, a ko ti je zmirkavi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia 6230
ovaj, a ko ti je zmirkavi?
Nisam ga ovde pomenuo. To ti je Voja Kostunica, igrao se klikera demokratije u zadnjem dvorisdtu baba Jule na Dedinje, pa kad je postao premijer, stavio ceo JUL na vlasti.
Veliki politicar: ja cu da guram Kosovo napolje iz Srbije a vi gi branite. Da se Vlasi ne sete.
« Poslednja izmena: 15. Sep 2010, 17:03:02 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
Nokia 
Колико је вас прочотало нацрт тзв. Меморандума(о положају Србског народа у сфрј) САНУ? Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ovaj, a ko ti je zmirkavi?
Nisam ga ovde pomenuo. To ti je Voja Kostunica, igrao se klikera demokratije u zadnjem dvorisdtu baba Jule na Dedinje, pa kad je postao premijer, stavio ceo JUL na vlasti.
Veliki politicar: ja cu da guram Kosovo napolje iz Srbije a vi gi branite. Da se Vlasi ne sete.

Nebojsa Covic je vise saradjivao sa Milosevicem i njegovom zenom, a bio je glavni kolovonja kad se rusila njegova vlast.

Pricao je na Kosavi pre neki dan u emisiji Cirilica da su se on i Milosevic dogovorili da Srbija predje na liberalnu ekonomiju tj. da Kostunica preuzme vlast nema tu nikakve ideologie vec samo trziste.

Sto se tice isporucenja Milosevica Hagu, Covic je rekao da je to najveca greska Srbije.

Kosovo je odavno izgubljeno to je svima jasno, problem je samo sto narod glup pa se drzi parole Kosovo je srce Srbije a naravno da je svakom bitno da ima sto vise glasaca.

Djindjic i ostala lopovska bagra je znala da Srbija nece uci u Evropsku uniju pre 2015 godine a oni su rekli cim ode Milosevic eto nama para i blagostanje.  Tako su oni lagali narod, a da ne nabrajam sta su sve obecali.

« Poslednja izmena: 15. Sep 2010, 17:21:46 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Koji put o memorandumu, koji uzgred budi receno, niko od nas nije procitao? Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.