Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:22:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: megavideo.com grabber ?  (Pročitano 3009 puta)
19. Jun 2009, 16:59:19
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
zanima me da nije slucajno ko nasao grabber za megavideo.com kako bih moga da dobijem link od filma ...
I imam jos jedno pitanje na koje ce se mozda neki i smijati ... Smiley da li megavideo.com vrsi konvertovanje video zapisa ili ne posto mi je nemoguce da film od oko 120 min konvertuje za 1 min
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
zanima me da nije slucajno ko nasao grabber za megavideo.com kako bih moga da dobijem link od filma ...
http://www.nirsoft.net/utils/videocacheview.zip

Citat
da li megavideo.com vrsi konvertovanje video zapisa ili ne posto mi je nemoguce da film od oko 120 min konvertuje za 1 min
Moguce da radi tokom uploada...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
Izvini SF, mislim da nisam bas najbolje objasni to sto mi treba,
imaso sam grabber php skriptu koja pronalazi adresu vide fajla na megavideo i tako sam mogao da ga postavim u moj player i pustim e sad su nesto izmjenili i ja tu skriptu ne mogu vise da koristim sad me zanima da nema koja duga posto sam iso po forumima dje sam nasao ovo ali niko nije postavljao nista

i zanima me samo da li moze iz swf playera da se pusta avi, mkv sa divx ili neki drugim kodekom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
zanima me samo da li moze iz swf playera da se pusta avi, mkv sa divx ili neki drugim kodekom
Teoretski da, prakticno ne, ali konverzija u FLV nije toliki problem...

Citat
Izvini SF, mislim da nisam bas najbolje objasni to sto mi treba,
imaso sam grabber php skriptu koja pronalazi adresu vide fajla na megavideo i tako sam mogao da ga postavim u moj player i pustim e sad su nesto izmjenili i ja tu skriptu ne mogu vise da koristim sad me zanima da nema koja duga posto sam iso po forumima dje sam nasao ovo ali niko nije postavljao nista
Nisam siguran da postoji, znam da smo prosle godine nesto pisali posebno za par hostova jer sem par najpopularnijih prosto nije bilo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
Citat
... konverzija u FLV nije toliki problem...
Ja samo znam da se moze konverzija izvrsiti preko ffmpeg stimo sto recimo dosta hosting kompanija macije mogucnost da mogu da je pozovem, da li postoji jednostavnije resenje ako ne koristim licnu masinu ?

I jos ovo Smiley ... mozes li me uputiti nedje na neku dokumentaciju kako se prave php grabber skripte recimo za to pa da se sam malo poigram doduse nema nikakvo iskustvo sa tim ali dobro poznajem php
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ja samo znam da se moze konverzija izvrsiti preko ffmpeg stimo sto recimo dosta hosting kompanija macije mogucnost da mogu da je pozovem, da li postoji jednostavnije resenje ako ne koristim licnu masinu ?
Nisam siguran, ali ne vidim sto bi to bio problem, kad za tako nesto svakako moras imati bar ozbiljan VPS ili Dedicated masinu.
Citat
I jos ovo  ... mozes li me uputiti nedje na neku dokumentaciju kako se prave php grabber skripte recimo za to pa da se sam malo poigram doduse nema nikakvo iskustvo sa tim ali dobro poznajem php
Lepo, povuces celu stranu i onda izvuces ono sto ti treba... reg exp-om definises sta trazis i polako jedno po jedno dok ne ocistis i ne dobije sta ti treba... pogledas grabbere koji su dostupni pa po ugledu na to probas da napravis za neki novi sajt...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
Posto imas iskustva moze li jos samo jedna mala pomoc

malo sam lunja po staroj class-i i mislim da sam uspio da rijesim problem ali...
ranije sam dobio link koji sam mogo da smjestim u bazu i da ga pozivam kad sam god htio a sad mi svaki put daje drugi link ali "radi"

sa info velicina mu je  4mb a ja downloadujem 2.7 i sto je najgore ne mogu da ga gledam ni u jednom programu
izadje mi
Kod:
C:\Documents and Settings\Boris\Desktop\Download fire fox\bFSiaAsH.part::Output

Media Type 0:
--------------------------
Unknown

AM_MEDIA_TYPE:
majortype: MEDIATYPE_Stream {E436EB83-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770}
subtype: Unknown GUID Name {F2FAC0F1-3852-4670-AAC0-9051D400AC54}
formattype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
bFixedSizeSamples: 1
bTemporalCompression: 0
lSampleSize: 1
cbFormat: 0

bi li mi mogao reci sta mi je jos potrebno ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam kako radi taj host, jedino nenad kad dodje online ako ima ideju...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
OK hvala u svakom slucaju SF
Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple Iphone
Ne znam zašto bi nudili konverter :)
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:22:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.