Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:43:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Medvedja...  (Pročitano 4386 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Jao odjednom su svi specijalisti. Nas je problem sto se olako predajemo. U Medvedji ih nema ni 30%, u Bujanovcu su jedva presli 55-60% a u Presevu ih ima najvise, preko 80%. Medjutim, kao i uvek, srpska sloga je na delu. Svi prodaju kuce, odlaze u Bg, Nish i tako resenje problema odlazu za 50 godina maksimum. Polako ali sigurno nasi se povlace i predaju a siptari kote i spremaju. I posle nam je kriv djavo. Sami smo sebi najveci neprijatelj.
p.s. Inace zivim u Bujanovcu i neka mi niko ne objasnjava etnicku strukturu i kako si siptari fini i civilizovani Smiley

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Potpuno tacno  Smile Naravno da ih ima 8% u Medvedji a u Bujanovcu oko 55% Mislim da ih u Presevu ima oko 90% ali nije toliko vazno.Bitno je ono sto si ti rekao i nemam nista drugo dodati
« Poslednja izmena: 12. Nov 2007, 20:00:35 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Jao odjednom su svi specijalisti. Nas je problem sto se olako predajemo. U Medvedji ih nema ni 30%, u Bujanovcu su jedva presli 55-60% a u Presevu ih ima najvise, preko 80%. Medjutim, kao i uvek, srpska sloga je na delu. Svi prodaju kuce, odlaze u Bg, Nish i tako resenje problema odlazu za 50 godina maksimum. Polako ali sigurno nasi se povlace i predaju a siptari kote i spremaju. I posle nam je kriv djavo. Sami smo sebi najveci neprijatelj.
p.s. Inace zivim u Bujanovcu i neka mi niko ne objasnjava etnicku strukturu i kako si siptari fini i civilizovani Smiley

Pa bas zbog tih prodaja kuca i imanja  jer niko drugi nece da ih kupi a Srbija nije sposobna da pomogne stanovnistvu na jugu Srbije onda nas dovodi dovde.
U Bujanovcu je strava i uzas.
kada sam letos bio sa burazerom tamo strava -jedva sam cekao da neko poprica na srpskom a ne samo da slusam siptarski i da ucenjuju i prete silom jer znaju da dok dodju policajci ili ko vec da nam pomogne nema cajde . Ili smo u jendeku ili smo prebijeni do daske.
Zato ne treba nama da se p[rica sto se treba raditi vec koordrnacionom telu za KIm i jug Srbije koje dobi silnu lovu a malo uradise konkretno.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
jedino mi jedna stvar nije bas jasna
ako nasi odlaze s tog juga  bilo da se radi o krajevima blizu siptara il onima daleko od njih kao Nis leskovac  itd...jer nema ekonomske perspektive sta siptari onda dole rade? Smile
pasu travu Smile

p.s. pozdrav Bujanovcu Smile
« Poslednja izmena: 12. Nov 2007, 22:31:16 od bokimajk »
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Kako je krenulo, Rambo ce morati da mijenja stihove u: "Amerika i Engleska, bice zemlja siptarska"...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
nije problem u njihovom naseljavanju nego u nasem raseljavanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Kod siptara je jad i beda. Kada dodju na jug Srbije oni ko da su dosli u Ameriku ili ne znam gde. Sve je bolje no kod njih.
Isti slucaj je kao kada mi trcimo za zapadom po svaku cenu iako i ovde ima dobrih stvari.
To je u ljudskoj svesti. Promena mesta , naseljavanje drugih teritorija, migracije,....l;judska istorija
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Kod siptara je jad i beda. Kada dodju na jug Srbije oni ko da su dosli u Ameriku ili ne znam gde. Sve je bolje no kod njih.
Isti slucaj je kao kada mi trcimo za zapadom po svaku cenu iako i ovde ima dobrih stvari.
To je u ljudskoj svesti. Promena mesta , naseljavanje drugih teritorija, migracije,....l;judska istorija

samo nema logike da oce onda da se odvoje i idu nazad u bijedu ako je tako
ovi mehosi u americi nisu bas nagli da se odcjepljuju
bar za sad ne pokazuju
pitao sam jednom jednom kakvo je razmisljanje o ovome i nije rekao da ne bi vec samo da je prekasno sad za to
mada s obzirom da je vrijeme i natalitet na njihovoj strani moze svastada bude Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Takodje, pre neku nedelju je bila emitovana emisija na RTS o pritiscima na goransko stanovnistvo... u jednom mestu im je cak bilo zabranjeno da pohadjaju nastavu na srpskom jeziku...

Врше се страшни притисци на њих да им се онемогући школа на српском тако да сада предају на улици на српском наравно...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Svi mladi se sele u Beograd, Novi Sad a ko ne može ide barem u regionalne centre poput Čačka, Kragujevca itd.

Na jugu Srbije to dovodi do promene etničke slike stanovništva, a u drugim delovima Srbije do toga da u pojedinim opštinama žive samo babe i dede jer su deca i unuci u Beogradu.

Za ovu situaciju nam nisu krivi Albanci nego centralizovana država.


« Poslednja izmena: 13. Nov 2007, 11:13:27 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Za ovu situaciju nam nisu krivi Albanci nego centralizovana država.

И зато нам је потребна хитна и темељна децентрализација са укидањем аутономије Војводини...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:43:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.