Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:59:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mediji u Srbiji  (Pročitano 13911 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Ko ce odoliti da negleda ofarbanog Živkovica i psihoticnog Koraca,i da cuje ove narucene gledaoce kako pevaju hvalospeve o U92!
tesko je tome odoleti...kao da tarantino rezira ovu emisiju...mada mogao bi naci lepsu voditeljku Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Rts uz ogradu da bi mogli biti bolji,posle U92 Pink je najgori za mene!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Eurosport.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nepravi se,misli se na domace kanale,ajd sad da te cujem!Al nevaži Srpski Eurosport i Sos kanal Smile
« Poslednja izmena: 01. Jul 2007, 23:21:06 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG Frizider
Sportklub!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Već sam jednom rekao da mi je BK bila dobra.
A sada ni jedna do kraja.
Menjam sumanuto kanale.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Insajder: Repriza Popovića iz 2005.
1. jul 2007. | 15:12 -> 17:29 | Izvor: B92 
Beograd -- B92 sutra ponavlja emisiju Insajder iz januara 2005, s bivšim šefom Biroa za komunikacije Vladimirom Popovićem.

Dve i po godine posle tog intervjua s Popovićem, specijalni tužilac Slobodan Radovanović je najavio da će u okviru istrage o političkoj pozadini ubistva premijera Srbije Zorana Đinđića ispitati i sve optužbe koje je tada izneo Popović.

U tom intervjuu, Popović je odgovarao i na sva pitanja koja su i danas aktuelna, a koja se odnose na njegove kontakte s Ljubišom Buhom, a govorio je i o odnosima Đinđića s Jovicom Stanišićem, o ulozi vojske i Vojne službe bezbednosti.

Popović:  Mi smo posle pobune "crvenih beretki", gde nam je bilo jasno, i Zoranu je tada bilo jasno, mada mu je bilo jasno i ranije, ali mu je bilo jasno ko je Jedinica za specijalne operacije i ko je Milorad Ulemek. Onda smo sedeli nekoliko dana i dogovarali se o potezima koji moraju da se urade da bi se policija očistila jer meni je bilo jasno posle te pobune i tad smo saznali i o pravoj ulozi Dušana Spasojevića i ko je Dušan Spasojević, ko je Mile Luković...

B92: Kako do tad niste znali?

Popović: Pa, kažem vam da nismo znali. Prvi put smo čuli nekoliko meseci pre toga, u maju, jednostavno nismo znali zato što nas niko o tome nije obavestio.

B92: Pa, bili ste u kontaktu s Čumetom.

Popović: Pa, da, ali Čume je bio blizak s njima, ne mislite da će Čume doći da kaže - ej, da vam kažem, oni moji prijatelji su ubice. Taj kontakt koji smo mi s njim imali je bio kontakt sličan kao kontakt Jovice i sličan kao kontakt ovih mnogih, on je stalno dolazio da nam neki podatak ili neku informaciju saopšti i kaže. Mi, da se ne bismo kajali što se nismo s njim videli, a možda bi to bilo važno, smo prihvatali da se s njim viđamo, ja najčešće, ne Zoran.

B92: A zašto?

Popović: Pa, da se ne bi viđao predsednik vlade.

B92: A vi kao šef Biroa za komunikacije se viđate s Ljubišom Buhom Čumetom?

Popović: Pa, da, ali Ljubiša Buha Čume je slobodan građanin. Ljubiša Buha Čume je čovek koji je kontroverzan, za koga nemam nikakav problem da se s njim vidim i da dođe policija da ga uhapsi. Nikakav problem nemam.

B92: A je li to bilo u opisu vašeg posla?

Popović: Ne. Jeste, da, bilo je u opisu mog posla, kao treća crtica je bila da se viđam s vođom Surčinskog klana. Pa, naravno da nije, ali kažem vam, imate situaciju da Zoranov prijatelj ili nije važno čiji prijatelj, predsednika vlade, mi nismo bili normalna zemlja, viđali su se svi političari sa svima da bi dobili informacije, da bismo videli informacije, mi smo se branili, nismo znali u šta smo ušli.

Popović je tri meseca posle toga na sudu kao svedok ponovio sve što je rekao u emisiji Insajder. 
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Hm.. a pitanje za vas koji pljujete b92.. Koja je po vama najrealnija i najbolja televizija u Srbiji? Sa nacionalnom frekvencijom naravno, ne lokalna..
Ma to su pasionirani slušaoci morona sa radio fIkusa
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Ne postoji objektivna, al je zato u92 ona koja radi protiv drzave ciju frekvenciju koristi! To je izdaja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Ma to su pasionirani slušaoci morona sa radio fIkusa
Ako si ti sebe sam  svatio,svaka cast!

Neznam ikoga da sluša radio fikus! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:59:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.