Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:40:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MC Donald  (Pročitano 11886 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Za gliste ne verujem. Bar ne ovde u Austriji . Kada bi znali koje kontrole ovde meso mora da prodje, ne bi verovali ni vi. Inace Mc je ovde izuzetno posecen, tako da stalno otvaraju nove filijale. Ovde oni nece sigurno propasti Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
I u Cacku su zatvorili Mc Smiley No meni se svidja hrana u Mc ali mi treba puno love za istu pa se ipak odlucim za neku gurmanskiju varijantu tipa leskovacki rostilj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Citat: vrabac
Za gliste ne verujem.

Heh,nije on u sred dana ulazio na glavni ulaz sa kanticom glista Smiley
Oko 4 ujutro na zadnja vrata... k'o diler neki...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Citat: 0din
Citat: vrabac
Za gliste ne verujem.

Heh,nije on u sred dana ulazio na glavni ulaz sa kanticom glista Smiley
Oko 4 ujutro na zadnja vrata... k'o diler neki...


A zasta su im sluzile gliste. Mozda su ih ubacivali u saksije sa cvecem da bi bogatile zemlju humusom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 191
Što se tiče McD ja ga ne koristim. Kad sam prvi put probao njihov hamburger nije mi se dopao i to je bio kraj. Uglavnom slabo koristim takvu hranu, najbolja je i najzdravija kevina kuhinja. Jedno vreme sam jeo burek, ali sam i njega eliminisao (što je na ovom sajtu jeres). Naime imao sam neki ispit rano ujutro, te mi je burek bio najbolje rešenje. Ali kad je počeo stomak da me zavija na sred ispit, da se znojim ko lud i da mi se mrači pred očima morao sam da odustanem i nekako da se doteturam do kuće. Od tad nisam jeo burek. A gledao sam na TV-u kako ga prave. Brate kilo masti nabiju u nj, bljak. I to mi je čudno, kako jedno tursko jelo može da ima mast (svinjsku) u sebi?

Nego pitao bih Hrvaćane šta oni jedu. Nešto kontam, ako ne koriste tursko-grčka jela, šta im ostaje. Nema ćevapa, musake, pita na sto načina uključujući i burek, nema sarme, punjene paprike, nema tulumbi, hurmašica, baklava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
McDonald's je shit!  Jedite kod Joea  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Mek Donald je bez obzira na sve plus i minuse i na razlicite ukuse uspeo da izbori svoje mesto pored Koka Kole, Marlbora, Spido kupacih gacica, Kapa trenerki, Najki patika i Levis farmerki u obelezavanju jedne generacije. Boreci se za neku slobodu u Flover - Pover generaciji ljudi su se uniformisali sa druge strane i svi izgledali kao Kinezi sa istim odelima, cipelama i misljenjima.... Sa druge strane covek treba da razmisli koliko radnih mesta daje McD i koliko porodica zive od njega. Niko nikoga netera puskom da ide u McD te nerazumem razlog za demo, u Jagodini ljudi nisu imali pare te se McD sam zatvorio bez demo-a i bez teatra.  
Ja licno idem ovde kod Burger Kinga zbog vopera, ali u Srbiji jos nijednom nisam bio u McD jer mislim da nemoze vodu da donese nasim pljeskavicama ili jos bolje pilecem bataku sa rostilja...
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ma bio je mac i kod nas u Sapcu, otvorio se '96 ali su ga zatvorili prosle godine jer nije bilo prometa.. Po meni, sve je OK tamo sem cena. hamburgeri su dosta mali a na onim slikama izgledaju ko planine. Smile
Jedini restoran brze hrane u kojem sam ja jos bio je Burger King, koji je po meni obicna kopija McD, veoma losa... mnogo ali mnogo mi je bolji hamburger u McD nego u BK... a u BK sam bio dva puta.. u Madjarskoj prosle i ove godine.. jedino im je mozda sladoled bolji jer podloga nije cista vanila kao McD.. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 57
Najmanji problem s McD je nezdrava hrana. Svakome je jasno da je to junk food, kao i burek i čevapi, ali tako je to, obično ono što je zdravo je redovito manje ukusno i obrnuto.
McD kao i Nike i Levis su se obogatili i tako silno proširili po svijetu jer su konstantno kršili prava radnika. Poznajete li ikog tko radi u McD il čak BK a da ima plaćeno socijalno i zdravstveno osiguranje? Teško, McD zapošljava honorarce koji rade jednako teško kao i stalno zaposleni radnici naravno uz mnogo nižu plaću. Osim radničkih pitanja, McD se služi agresivnim marketingom nad onima nad kojima se taj marketing nebi smio koristiti, riječ je o djeci. I dok "naše" male buregdžinice i restorani zapošljavaju često cijele obitelji McD zaposli nekoliko studenata koji rade ko stoka; imaju veliku dobit, a male troškove i poput kuge se šire zemljom gušeći autohtone kuhinje šireći američki način života i oduzimajući dobit malim restoranima. Osim toga McD je izvorište otpada. Naime, redovita je pojava da oko restorana McD imate gomilu razbacane, odbačene McD ambalaže.
Slučajevi koji su se dogodili u Srbiji su jako pozitivni, kada bi se barem i drugdje počeli zatvarati McD.
Hrvati jedu vrlo rijetko vani, a kad jedu onda je to ili McD ili ćevapi, pizza burek, a puno rjeđe riba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Pa, kod nas nema Mek... Da se odmah pohvalim Smile
Inace, bila sam i u Burger Kingu, i u McDonaldsu kad sam bila u Minhenu, i meni licno je puno bolja hrana u Burger Kingu
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:40:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.