Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:02:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Max Payne 3  (Pročitano 47162 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
meni se desio takav bug da je max isao naopacke ovako ceo nivo  Smile



steta sto nisam ukljucio fraps  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
 Yea..
 Daj video ili se nije ni dogodilo Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Max Payne 3 i Spec Ops: The Line razočarali



Loše financijsko izvješće posljednjeg kvartala Take-Two je pripisao lošoj prodaji Max Paynea 3 i Spec Ops: The Linea

U izvještaju za novinare kojim objašnjava financijsko stanje tvrtke, Take-Two je loše rezultate pripisao izrazito lošoj prodaji dvije ključne igre - Max Paynea 3 i Spec Ops: The Linea.

 

Strauss Zelnick je priznao da je tvrtka očekivala znatno bolje prodajne rezultate ove dvije igre, u koje su tijekom razvoja uložili mnogo novca, no dodao da ostaje optimističan i vjeruje da će nadolazeći naslovi koje tvrtka ima u pripremi spasiti stvar.

 

"Entuzijazam koji su igrači pokazali za naše igre obećavajući je. Ovdje prvenstveno govorim o Bioshock Infiniteu, Borderlandsu 2 i NBA 2K13. I dalje očekujemo da će 2013. fiskalna godina biti jedna od najuspješnijih u povijesti Take-Twoa." - rekao je Zelnick.

 

Pretpostavljamo da Zelnick nade polaže i u uspjeh Grand Theft Auta 5 koji, doduše, još nema datum izlaska, no ima potencijal postati najprodavanija igra u serijalu.

Daniel Lučić


Izvor: Bug.hr


______________________________________________________

Neću reći da mi je drago zbog ovoga. Ali po mom mišljenju Max Payne 3 u igrama je isto što i hamburger u hrani. Glamurozna stvar, koja će progutati čak 30GB vašeg hard diska. Ali koja ne sadrži ni  1% nadahnuća. Sve je sirova akcija bez kašičice čarolije uzbuđenja. Ovo je još jedan naslov u moru prosjeka. Samo što ga nećete moći instalirati dok ne obrišete bar pet boljih igara. Smiley Moj lični utisak.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Avg 2012, 14:39:29 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
Sendo 
Problem Max Paynea 3 je "obična priča, natprosečna produkcija". Cela igra je napravljena da urla u sav glas, grafiku, gameplay, zvuk i produkciju (koja je moram reći, impresivna) dok je sama igra... onako. Ne loše, ali onako, jednom kada sam je prešao, nisam imao potrebu da je ponovo igram, ne zato što nisam uživao, nego zato što bi morao da gledam 5 sati međuanimacija koje se ne mogu prekinuti. Sve to skupa sa prosečnom pričom, i onim "on je kriv, on je kriv... J***m mu mater, znam priču, daj mi da pucam!!!"

Spec ops (iskreno, mislim da bi ova vest pre legla u delu vesti) je uradio suprotno. Dobra priča, mnogo krajeva, ali brate, sve sem toga je prosek.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Spec ops (iskreno, mislim da bi ova vest pre legla u delu vesti) je uradio suprotno.


Jeste. U pravu si. Ali sad nek ostane ovake, a ubuduće ću ovakve članke slati u vijesti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
meni se maks svideo podseto me je na stare dobre pucacine od pre par godina
svidela mi se jurnjava za painkillers-ima i taj old school tip pucacine
odigrao sam je na srednjem normalnom novou tezine i retko sam koristio zaklon,koristio sam kamikaza stil
i igra mi je bas bila zabavna,cut scene su me nervirale u pocetku ali sam se vremenom navikao na njih
i cak mi se cini da je bilo sve manje kako sam se blizio kraju
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Još jedan DLC za Max Paynea 3



Igrate li Max Paynea 3, razveselit će vas vijest o još jednom DLC-u koji je potpuno besplatan za sve verzije igre

Kao što su i obećali, majstori iz Rockstar Gamesa su objavili Disorganized Crime Pack, novi DLC za nedavno objavljeni treći nastavak Max Paynea.

 

Spomenuti je potpuno besplatan za sve verzije igre (PC, Xbox 360 i PlayStation 3), a donosi novu multiplayer mapu Hoboken Rooftops.

 

Uz nju kao glavnu novost, autori su dodali neke opcije za Score Attack u Arcade načinu igranja: eksplozivno streljivo, agresivnije protivnike i mogućnost izbora Headshots Only stila. Za arkadni mod kreiran je i poseban Noir Mode koji pretvara igru u crno-bijeli svijet klasičnih noire filmova.
Damir Radešić



Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Ne radi mi tastatura uopste. Eventualno radi prvih par sekundi i onda Maksa samo rasiri ruke kao retard i mogu da ga vrtim u krug ali ne mogu nigde da ga pomerim  Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2012, 20:43:42 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Sendo 
Skini zadnji patch i crack Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Taj sam i ubacio

MP3_Patch_Update_1_0_0_57

Igrica "radi" dok skacem i pucam u bullet time-u ali kako ga pustim covek rasiri ruke i onda nema dalje nista od kretanja.

edit: u zivotu me nije neka igrica ovoliko iznervirala.

90 minuta instaliranja - plavi ekran smrti i restart kompa

pomislim slucajnost i opet ga instaliram iz pocetka i opet bsod posle 90 minuta

Provalim da je problem uobicajen i da se resava tako sto se instalira sp1 za sedmicu - jos 60 minuta

ponovo 90 minuta za instaliranje i sad ne radi tastatura  Smile

edit 2: Najvise me nervira sto ne nalazim nigde na netu da je neko imao isti problem.

shift + delete i instaliracu neku normalnu igricu
« Poslednja izmena: 11. Okt 2012, 21:34:22 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:02:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.