Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 13:40:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: matematika -nova osnova  (Pročitano 16096 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
Citat
Ali, obzirom da je ovo ipak samo tekst, i sagovornike ne gledamo u oci, moguce je da je i ova dosetka sa zaskakanjem sa ludackom kosuljom samo duhovita, dobronamerna ilustracija citave situacije.
Tako nesto. Nemam nameru nikog da vredjam, ovo je vise upuceno svima ostalima, jer smatram da je postavljac teme trolcina, i da se smeje dok neko ovde pokusava da razmrsi njegove teoreme koje je izlupao iz glave.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Sve je moguce, ali nadajmo se da nije tako; nadajmo se da se on zaista zaludeo tim svojim pristupom; pa onda, pustimo ga da ga i predstavi. Ja sam nemam vremena da se udubljujem u to kako bi ili potvrdio ili oborio tu postavku; ali nikad se ne zna, mozda neko to i uradi. Onda bi njih dvojca imali o cemu da diskutuju. Ovako, dosta je usamljen, pa zato i ne bi trebalo bas osuti paljbu na njega. Dok god moderatori i skup moderatora foruma  i u krajnjoj instanci gazda foruma dopusta (a koliko vidim niko nije ukinuo ovu temu) to odpustaju, neka on postavlja svoju teoriju ovde.

Ja bih voleo da je to ovako kako sam napisao, no mozda i gresim...  vreme ce pokazati i resiti sve situacije. Budimo strpljivi i posmatrajmo poput mirnih apackih izvidnika!   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12

Tako nesto. Nemam nameru nikog da vredjam, ovo je vise upuceno svima ostalima, jer smatram da je postavljac teme trolcina, i da se smeje dok neko ovde pokusava da razmrsi njegove teoreme koje je izlupao iz glave.
Ja trol  Smile
budi dobar pa prikaže rešenje sa znanjem sadašnje matematike !!!!
Kao svaki trol pevačeš pesmu "trolovi , trolovi , ...., ja ne razum to su trolovska posla"
 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
Postavi zadatak, pa cu postaviti resenje.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Eve zadatak  Smile

Kokoška i po, za dan i po, snese jaje i po.
Koliko jedna kokoška snese jaja za jedan dan?
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Postavi zadatak, pa cu postaviti resenje.
da li je moguća bisekcija ugla pomoću lenjira , šestara , i olovke
ovo treba da eksperimentalno da potvrdiš za :
10-1mm,10-2mm,10-3mm,10-4mm,10-5mm,10-6mm,10-7mm,

iz ovog sledi ako eksperimentalno dokažeš da je moguća trisekcija ugla , kvadratura kruga , ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
Citat
10-1mm,10-2mm,10-3mm,10-4mm,10-5mm,10-6mm,10-7mm,
Sta ti znace ove velicine ?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Citat
10-1mm,10-2mm,10-3mm,10-4mm,10-5mm,10-6mm,10-7mm,
Sta ti znace ove velicine ?
0.1mm , 0.01mm , 0.001mm , 0.0001m,...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
 Smile
Znam bre sta znaci na minus prvi, nego sta su konkretno te velicine u zadatku, kakve veze imaju sa bisekcijom ?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Smile
Znam bre sta znaci na minus prvi, nego sta su konkretno te velicine u zadatku, kakve veze imaju sa bisekcijom ?
kad se izvrši bisekcija ( podela uglova) , podeljeni uglovi nisu jednaki , kada se preciznim uređajima od šestara , lenjira , uglomera proveri ( 10-nmm ili stepenima , što je n veći sve su nejednaki ( podeljeni uglovi)) , podeljeni uglovi težu da budu jednaki (ono što je u formulama moguće (40°:2=20°), kada se sprovodi u našem fizičkom svetu je uvek približno(nisu oba uglova po 20°, jedan je veći a drugi manji od 20° ) , što znači da je trisekcija ugla , kvadratura kruga , udvostrućenje kocke ,moguća ( jer naš fizički svet nije idealan , nije kao matematički svet ( koji je idealan)) , kada lenjirom nacrtamo duž , kada tu duž uveličamo mikroskop ona postaje duža i nije više duž (postaje kriva) ...
« Poslednja izmena: 25. Maj 2013, 15:15:56 od ms.srki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 13:40:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.