Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masina truca o "prošlom životu" a mi se zabavljamo pljujuci po tome  (Pročitano 8568 puta)
26. Apr 2006, 14:30:06
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 176
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 6630
Evo jedan link gde možete videti šta se bili u prošlom životu.

www.astromag.biz/index_astro11.htm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 176
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 6630

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Austriji, u razdoblju od 1305. do 1396. godine.


Bili ste grof, koji je vladao velikim dijelom zemlje. Imali ste prilično brojnu obitelj koji su cinili: tri sina, jedna kcerka, cetvero unuka i osmero praunuka. Sve do navršene 50-e godine života održavali ste uredan obiteljski život, nakon cega ste posve prekinuli veze sa članovima obitelji. Preko dana ste živjeli normalnim i uobičajenim životom za jednog plemića i bogataša, a noću ste potajno vodili dvostruki život, u kome ste se ponašali kao vampir i nedužnim žrtvama pili krv. Vaša djeca i unuci dugo su vremena slutili i sumnjali, kakovu to mračnu tajnu skrivate u sebi. U vrijeme jedne (tada uobičajene) borbe za zemlju i vlast - neki je pridošlica iz Njemačke otkrio vašu tajnu i razglasio je svima. Ubrzo nakon toga netko vas je ubio i tako se osvetio za sva nedjela koja ste počinili - no, vaše tijelo nikada nije pronadjeno.


U sadašnjoj ćete egzistenciji možda osjećati nemir zbog nerazumnih želja, koje će se povremeno javljati u vama. Sve to može dodatno pogoršati i eventualna sklonost alkoholu, čime biste se ozbiljno izložili mogućem nasilju. Predlažemo vam da uvijek nosite sa sobom amajljiju u obliku 'čekića', koja će vas prema mišlenju tibetanskih znalaca - sačuvati od tjelesnih karmičkih opasnosti.


Vaš je osnovni zadatak da činite dobra djela, ali i da postanete predvodnikom, rukovodiocem ili vodjom drugih ljudi.


Izgleda da vam je sudjeno da imate nekoliko partnera (odnosno partnerica), koje nećete voljeti.


I na kraju, još nešto: u nekoliko navrata doživjet ćete vrlo neobične stvari...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Qtek 9600
Pa isti odgovor je i za mene. Samo je mesto i vremenski period drugaciji. Umesto Austrije je Madjarska Smiley
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ma ovo je neozbiljno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
LG 4X HD
 Smile  bio sam chinovnik na italijanskom dvoru,zajebancija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Libra
Pol
Poruke 563
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k500i
xaxaxaxaxxaxa bila sam ribar i od toga zivela, nazalost sve sto sam ulovila odmah sam zapila xaxaxaxxaaa
zato sam se svadjala sa muzem
xaxaxaxaaaa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sustina je ocima nevidljiva.Treba traziti srcem...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 157
Zastava :):):)
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ja takodje
IP sačuvana
social share
Dobro se kajati znaci dobro ziveti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Uf, evo sta pise za mene:

"U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Turskoj, u razdoblju od 1634. do 1664. godine.


Još u ranoj mladosti postali ste ljubavnica jednog turskog paše u velikom haremu. Zbog toga se niste uspjeli obrazovati, a niti zasnovati vlastitu obitelj. Ostale žene u haremu nisu vas obožavale, a niste se uspjeli previše zbližiti sa pašom. Kada vam se ukazala prilika da pobjegnete iz harema - vi ste bili vrlo neodlučni i spori, zbog čega ste uhvaćeni i na koncu - kažnjeni smrću."

Smile Prema ovome ja sam u proslom zivotu bio zena... Smile Ju!

Koliko jos ima ljudi koji su dobili ovakav tekst?




IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
kuku...


U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili na podrucju današnje Švedske, u razdoblju od 1536. do 1576. godine.

Bili ste oženjen muškarac, otac dvoje djece, a bavili ste se izradom oružja, koje je mnogo godina nakon vaše smrti bilo u upotrebi u švedskoj vojsci. Koristeći vlastito oružje i vi ste poginuli u jednoj bici.


Cilj vaše sadašnje egzistencije je steći ugled i uvažavanje medu prijateljima i rodjacima, pomagati slabijima od sebe. Nikako ne smijete ponižavati i vrijedjati druge ljude. Vaš je zadatak, nadalje, istražiti vlastite korijene, te saznati što više o svojim precima i njihovoj vjeri. Bilo bi, dakle, poželjno da svoje zanimanje odaberete u području povijesti, filozofije, religije, turizma, sporta ili u organima državne uprave. Skoro je neophodno da imate sina ili učenika, odnosno pomoćnika ili sljedbenika, koji će dijeliti vaše poglede na svijet i eventualno nastaviti vaše aktivnosti. Trebali biste ostvariti nešto što će se pamtiti ili, pak, izraditi vlastitim rukama neku stvar koja bi dugo služila drugim ljudima. Možda ćete nacrtati neku sliku, napisati roman ili pjesmu - tek, dužni ste dovršiti ono što niste uspjeli u prošlom životu.


Ako nakon nakon sebe ostavite trag po kojem će vas ljudi pamtiti, odgojite sina, istražite svoje korijene - tada ćete moći reći da ste ispunili svoju životnu zadaću.


Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
karma je cudo ..

PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Kanadi, u razdoblju od 1755. do 1832. godine. Tada ste kao obućarka izradjivali papuče i cipele, i to isključivo prema narudžbama kupaca. Bili ste izuzetno vješti u tome, pa su se vašim proizvodima divili brojni ljudi. Iako ste bili uspješni u biznisu i zapošljavali nekoliko radnica - ipak se niste uspjeli obogatiti. No, imali ste lijepo uredjenu kuću, a mogli ste i putovati do 'mile volje', dakle, koliko ste željeli. Tri puta ste se udavali i sva tri puta nadživjeli svoje muževe, koji su stradavali u tragičnim okolnostima, pa se, jednostavno, niste četvrti puta usudili stupiti u brak. Rodili ste troje djece, koja su vas jako voljela. Ako u sadašnjoj egzistenciji želite imati sretan i skladan obiteljski život - tada morate uvijek nositi na sebi talisman obiteljske sreće. U protivnom slučaju 'naletjet ćete' na nevjernog partnera, što će vas, naravno, razočarati. Moguće je da ćete u jednom razdoblju života imati veće komplikacije u poslu i karijeri. No, bez oobzira na sve pružit će vam se brojne prilike za kratka, ali i daleka putovanja.

mislim da mi je najveci uspeh bio sto sam rodio troje dece   Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.