Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masina truca o "prošlom životu" a mi se zabavljamo pljujuci po tome  (Pročitano 8570 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
A ima i totalno atipičnih primera...mojoj devojci je ispalo da je u prošlom životu bila Mađarski grof koji je noću pio krv ljudima... Smile
« Poslednja izmena: 20. Maj 2006, 22:21:34 od magnusartist »
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
 U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Australiji, u razdoblju od 1767. do 1814. godine. Od rane mladosti vodili ste obiteljske krave na ispašu, pa ste se ostatak života zanimali mljekarstvom. Zarana ste se udali, te rodili troje djece i proživjeli sa mužem sve do svoje smrti. Vrlo ste rijetko putovali, a kada ste se napokon odlučili na tako nešto - tada ste na svom prvom putovanju morem - tragično stradali. Bilo proslo

Unatoč tome, u sadašnjoj egzistenciji vi biste trebali voljeti vodu, rijeke, jezera, mora i oceane.

Možda ćete izabrati profesiju koja je povezana sa morem, pa ćete se dugo i često osjećati vrlo neugodno, osobito u situacijama kada duže vremena nećete vidjeti kopno i takozvano 'čvrsto tlo'.

Moguće je da ste vrlo lijepi i skladno gradjeni, te da ćete samo jednom stupiti u brak. U svojim poznijim godinama vjerojatno ćete se udebljati. joj

Vaša je osnovna zadaća u ovom životu uveseljavati i činiti sretnim ljude oko sebe, pa bi vam odgovarala zanimanja, kao na primjer: pedagoga, umjetnika, dizajnera ili vrtlara.

I na koncu još nešto: u vašim srednjim godinama mogli bi vas obmanuti i izdati neki bliski ljudi. Pa sad...
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


L'ame n'a pas de sexe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 6769
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson Xperia mini
U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Francuskoj, u razdoblju od 1515. do 1595. godine. Zahvaljujući porijeklu naslijedili ste plemićku titulu (točnije: bili ste grof), sa velikim dvorcem, imanjem, brojnom djecom i poslugom. Posjedovali ste i vlastiti brod sa kojim ste mnogo putovali. Bog vas je sačuvao od ratova i razaranja, pa ste proživjeli relativno dug i sretan život.

U sadašnjoj egzistenciji ne biste smjeli biti suviše zabrinuti u trenucima kada će vam nedostajati financijska ili neka materijalna sredstva, ili, ako vas zahvati neki nemir. Svakako biste trebali puno učiti, te steći više obrazovanje.

Ukazat će vam se prilika da se 'pozabavite' magijom ili astrologijom, pa nastojte shvatiti kako ništa na ovom svijetu nije vječno, nego prolazno. Vaš je zadatak da živite za sadašnji trenutak, te da pronadjete svoje mjesto u životu, koje neće zavisiti niti od profesije, a niti od obitelji.

ccc...e sad znam sta znaci ona "imao pa nemao" Smile  [-(dje moj dvorac, dje su tolika djeca ...i posluga ...cimeruuu donesi mi kafu Smile ja moram sad samo da ucim i zvrsim ovaj fax , cuj sta mi kazu... i da se ne brinem za pare jer pare nisu problem , para nema Smile...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
blago nama krojacicama, grofovima, lovcima, drakulama i svima ostalima po tibetanskoj i drugoj astrologiji... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 90
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
ladno niko od vas nije bio na Madagaskaru kao ja...........
hehehehehee         Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
pa gde nadje Madagaskar


U prošlom životu rodjeni ste, prebivali i radili na Madagaskaru, u razdoblju od 1811. do 1841. godine.

Rano ste se oženili i ubrzo nakon toga postali ocem dvoje djece. Može se slobodno reći da ste svojoj obitelji posvećivali vrlo malo vremena i pažnje, jer ste zbog plemenskih potreba - takoreći danonoćno ratovali. No, niste zapostavili samo svoju obitelj, nego i osobno obrazovanje, te druge vlastite želje i potrebe. Iako ste vojnički doista bili skoro savršeni - ipak ste smrtno stradali u jednoj sasvim običnoj bici.


Vaš osnovni zadatak u sadašnjoj egzistenciji je baviti se gradnjom (a ne razarati kao u prošlom životu). Možda ćete uspjeti odraditi svoju karmu iz prošle inkarnacije makar tako što ćete izgraditi vlastiti dom. Ukoliko ne uspijete u tome - tada možda nećete moći pronaći posao, budućeg bračnog partnera, ili, pak, zadovoljstvo u bilo čemu. Bilo bi poželjno da (makar u mladosti) vodite svoj dnevnik, da se dopisujete sa bliskim osobama ili da pišete članke za neke novine. Osim toga, vaša je dužnost da mnogo čitate. Ukoliko uspijete ispuniti navedene zadatke - tada možete smatrati da ste ostvarili svoju životnu zadaću.


IP sačuvana
social share
E sad,posto sam ja organizator ovog skupa...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k700i
 U prošlom životu rodjeni ste, prebivali i radili na Švedskoj, u razdoblju od 1680. do 1725. godine.


Rodili ste se u prosječnoj lovačkoj obitelji, kao peto dijete po redu. Nastavljajući obiteljsku tradiciju i vi ste se zanimali lovom, te od toga živjeli, u relativnoj oskudici i neimaštini. Rano ste ostali udovcem, jer vam se prva žena utopila, pa ste ubrzo nakon toga stupili u drugi brak, u kojem takodjer niste imali sreće - jer vam je i druga žena smrtno stradala od zadobivenih ozljeda. Niste se uspjeli školovati i obrazovati, živjeli ste bez neke veće svrhe i cilja ili kako bi se reklo: živjeli ste 'od danas do sutra'.


U sadašnjoj egzistenciji vaš je glavni zadatak zadobiti autoritet, te 'osvojiti' vlast i steći moć i utjecaj. Moglo bi se, čak, reći da ste se 'dužni' obogatiti kako biste 'otplatili' karmički dug iz prošlog života! Morat cete barem saslušati savjete bliskih ljudi, no, konacne odluke i rješenja donositi sami, prema vlastitom mišlenju i nahodjenju. Vjerojatno će vas pratiti brojne spletke i intrige - no, shvatite ih kao izazov i iskušenje koje morate savladati. Trebali biste, dakle, ostvariti nešto veće rezultate u odnosu na druge ljude, pa stoga budite nešto drskiji i ambiciozniji.

 Smile hochu evo [smilie=frisko004.gif]  [smilie=frisko50a.gif][smilie=frisko53.gif]  [smilie=frisko6a.gif] [smilie=friskoda.gif] [smilie=frisko37.gif] [smilie=sfe.gif]  [smilie=ne dam pusti.gif] [smilie=dirdir.gif] :tenisclap: [smilie=frisko007.gif] [smilie=frisko62a.gif] :jackdirt:

« Poslednja izmena: 21. Maj 2006, 21:01:26 od vduk »
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Mogu ja?
Elem...

U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Mongoliji, u razdoblju od 1167. do 1214. godine. Bili ste vojni zapovjednik i pod vašom komandom vojnici su hrabro ulazili u bitke i odnosili brojne pobjede, često i nad nadmoćnijim neprijateljem. No, ponekad ste morali prekidati neke već skoro dobivene bitke zbog neodlučnosti vaših nadredjenih časnika. Budući da niste potjecali iz bogate obitelji - nije vam bilo sudjeno zauzeti viši i odgovarajući položaj u armiji.
Valja reći i to da ste imali miran i sredjen obiteljski život, te da su vas djeca obožavala.
U sadašnjoj egzistenciji proći ćete kroz brojna iskušenja, naučiti priznavati vlastite pogreške, te opraštati eventualno nanijete uvrede. Nadalje, ne smijete se zabrinjavati zbog beznačajnih stvari. Morate svrsishodno proživjeti ovaj život, pa ćete zaustaviti kotač preporadjanja. Smile
Mozda se pretvorim u zabu.....
IP sačuvana
social share
Na kraju života nećemo se sećati reči naših  neprijatelja, već ćutanja naših prijatelja.

Martin Luter King, američki borac za ljudska prava
(1929-1969)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Posto se ovo pretvara  u nesto sto nije astroloska i/ili diskusija o ezoteriji, tj. kopiraju se besmisleni tekstovi bez ikakvog stvarnog znacenja (ne mogu sve osobe rodjene istog dana nasledjivati duh jedne osobe iz proslosti) mislim da nije potrebno da se nastavlja ovako kao Kaffee-Klatsch na ovom forumu.

Ovaj deo foruma posvecen je astrologiji, numerologiji i ezoteriji a ne besmislenom naklapanju. Zato nemojte vise copy-pasteovati besmislice toboze namenjene vama sa linka koji ste dobili na pocetku ove teme, da biste se onda sprdali sa tim.

Objasnjeno vam je da je link bezveze, da nije astroloski i dalje nema smisla baviti se njime ovde.

Opcije su zakljucavanje i/ili premestanje u Burek blablaonicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Linux
Browser
Mozilla
  Zamima me sta sam bila u prethodnom zivotu,
   rodjena sam 27.08.1957.
   Hvala.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
To na ovoj temi neces moci da saznas.


Ova tema se bavila sprdnjom

sa jednom web stranicom

na kojoj je nekakva masina toboze pogadjala

sta je neko toboze bio

u nekakvom navodnom proslom zivotu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.