Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masina truca o "prošlom životu" a mi se zabavljamo pljujuci po tome  (Pročitano 8569 puta)
Zvezda u usponu


Život je prekratak zato prvo pojedi desert!

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1064
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 
ma ovo mi je tako smiješno...mislim da gore od ovog nisam mogla biti. :mrgreen:dno društva

...U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Španjolskoj, u razdoblju od 203. do 245. godine. Još zarana, u djetinjstvu, započeli ste sa djeparenjem, te cijelog svog života ostali lopovom. No, nikada se niste uspjeli obogatiti, obrazovati, a niti zasnovati vlastitu obitelj. Povremeno ste znali na kratko noćivati kod poneke ljubavnice, i to je bilo uglavnom sve u vašem ljubavnom životu.

U nekoliko navrata uhvaćeni ste u trenutku kradje, te bili žestoko prebijeni zbog čega su vam već u 40-oj godini života stradali bubrezi i jetra. Nakon što ste pokušali opljačkati jednu vrlo bogatu obitelj - bili ste ustrijeljeni i tako skončali svoj život.


U sadašnjoj egzistenciji morati postati dobrodušna i pravedna osoba. Morat ćete se financijski osamostaliti, zbog čega ćete trebati izuzetno mnogo raditi. Ništa vam neće značiti što ćete biti sretni unutar obitelji - ukoliko ne uspijete ostvariti svoje ciljeve u poslu i karijeri. Ukoliko budete imali nekoliko djece - to vas neće sprečavati da se upustite u izvanbračne odnose na eventualnom radnom mjestu.

Ni u ludilu se nemojte upuštati u kradju - jer biste mogli biti vrlo strogo kažnjeni. Pod svaku cijenu izbjegnite alkohol i narkotike, jer vam to može bitno skratiti život


Smile Smile
naravno da ne kradem ne pijem i ne pušim,a drugo ime mi je dobrica...znači uspijela sma se transformirati od dna do najboljeg Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje stvari u životu su one koje su zabranjene, nemoralne ili debljaju!

Najvažniji trenutak je sadašnjost, najvažniji čovjek je onaj koji ti upravo stoji nasuprot i najvažnije djelo je ljubav!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
 U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Madjarskoj, u razdoblju od 1502. do 1564. godine.

Rano ste stupili u brak, te ubrzo rodili četvero djece. Muž vas nije volio, djeca su bila zauzeta svojim poslom, pa ste najviše vremena provodili na poslu, radeći kao krojačica. Iako ste zaradjivali malo novaca - ipak vam nije ništa nedostajalo u životu. Dugo vremena potajno ste voljeli jednog muškarca, no, on to nije nikada saznao. Umrli ste tiho i spokojno, za vrijme sna, naprosto od umora i starosti.

Ako ste ženskog spola - tada vas u sadašnjoj egzistenciji očekuje veći broj ljubavnih veza. Eventualni razvod braka - za vas može predstavljati pravu tragediju. Ukoliko ste, pak, muškog spola - vjerojatno ćete imati nekoliko brakova, sa time da će vam svaki kasniji brak biti sve bolji. Vjerojatno će vas pratiti mnogo spletki, ogovaranja, ljubomore, te ispada u obitelji. Samo vam ogromna snaga volje može pomoći da izbjegnete ove karmičke veze.

Ostala područja vašeg života vjerojatno će se odvijati u jednoličnim okolnostima. Novaca vam nikada neće biti dovoljno, štoviše, mogli biste ih zbog pića ili neke druge vrste ovisnosti - potrošiti!

Malo mi je neozbiljno ovo....ja sa cetvoro dece...
ja decu nepodnosim..male vanzemaljce...u Madjarskoj!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Italiji, u razdoblju od 1634. do 1702. godine.


Radili ste kao predstojnica u jednom samostanu, te se prema članicama vašeg reda ponašali vrlo strogo, ali iznimno pravedno. Iskreno ste težili i vjerovali da cete uspjeti osvijestiti i produhoviti mnoge nevjernike. No, pred smrt ste spoznali da ste se molili nekom drugom Bogu, te vas je to silno potreslo, zbog čega ste doživjeli infarkt i umrli. Iza sebe niste ostavili niti novac, a niti obitelj.


U sadašnjoj egzistenciji vama prijeti opasnost da se zaljubite u pogrešnu osobu, te da budete duže vrijeme duboko nesretni. Nadalje, teško je očekivati da ćete imati bliske i dugogodišnje prijatelje, a u starosti ćete možda osjećati kako niste nikome potrebni. Zato biste se trebali posvetiti nekom poslu, a uz to se duhovno razvijati. Pokušajte otkriti i upoznati mnoge nerazjašnjive tajne u svijetu, pa ćete na taj način vjerojatno pronaći svrhu i smisao u svom životu.


Što se tiče zdravlja možda ćete imati problema sa vidom ili težinom.

 Smile ma sta je bre ovo?!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Iva177, opusti se, zezancija je u pitanju, imaju po jedan odgovor za svaki datum... Smile
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
pa bas je zezancija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko do sada nije poludeo,taj stvarno nije normalan

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2774
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ubio me medved Smile
IP sačuvana
social share

...ako poveruješ da znaš,onda ćeš na kraju zaista znati...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Ladno! Šta si bila, lovac?
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Austriji, u razdoblju od 1826. do 1885. godine.

Radili ste u banci, ako se smije suvremenim jezikom reći: kao kreditni referent na dodjeli kredita i pozajmica. Bili ste vrlo lijepa, privlačna i šarmantna žena, prekrasno gradjena - što vam je pomoglo već pri zapošljavanju, ali i kasnije u napretku u karijeri. U slobodno vrijeme zanimali ste se sportom, ili, pak, putovali. Može se reći da ste proživjeli sretan život sve do trenutka, kada ste se odlučili brodom otputovati u Afriku. Naime, brod kojim ste putovali pretrpio je havariju, pa ste se sa većinom putnika utopili u oceanu.


U sadašnjoj egzistenciji morate biti vrlo oprezni kako ne biste postali žrtvom fizičkog nasilja, grabeža i razbojstva. Nemojte se zato miješati u tudje poslove i stvari, pa ćete barem malo smanjiti navedene opasnosti. Nadalje, budite vrlo oprezni kada vozite osobni automobil, jer vam i u cestovnom prometu prijete opasnosti. Preporučamo vam da uvijek imate uza se amajliju ili talisman koji će vas štititi od tih opasnosti.


... okean mi dosao glave Smile
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko do sada nije poludeo,taj stvarno nije normalan

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2774
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
lovac na jelene Smile
IP sačuvana
social share

...ako poveruješ da znaš,onda ćeš na kraju zaista znati...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
blago tebi...mene muz nije voleo a napravi mi cetvoro dece!?! Ili je to bio komsija? Ili sam bila pijana pa se ne secam ni ko je to bio? A citav zivot mi se svidao neko drugi ko to nije saznao?! Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.