Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marko Jaric trazi devojku preko interneta :)  (Pročitano 4713 puta)
27. Nov 2006, 15:12:18
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
NET RIBOLOVAC

Proslavljeni košarkaš Marko Jarić traži devojke preko interneta, redovno se dopisuje sa izvesnom Sabinom Alen iz Los Anđelesa koja ima samo 14 godina!

Devojku iz Srbije, sa kojom je takođe u stalnom sajber kontaktu, pozvao da zajedno proslave Novu godinu u Italiji

Izgleda da je proslavljeni košarkaški as i prestonički zavodnik Marko Jarić, koji trenutno igra za Minesota Timbervulvse, u nemogućnosti da zbog brojnih obaveza u NBA ligi koja je u toku overava noćni život Mineapolisa, smislio novi način da sebi nađe devojku. Naime, kako tvrdi pouzdani izvor Pressa, devojka koja iz razumljivih razloga želi da ostane anonimna (ime i adresa poznati redakciji) se sa Markom već izvesno vreme dopisuje putem interneta. U jednom od poslednjih mejlova koje su razmenili, Marko je čak pozvao da zajedno dočekaju Novu godinu u Italiji!
- Marko i ja se redovno dopisujemo već nekoliko meseci. Prvo sam mislila da je neko drugi stavio njegovu fotografiju na profil, i da se lažno predstavlja, međutim vremenom sam se uverila da je to baš on - tvrdi naš izvor, i nastavlja: - Marko mi je čak poslao i neke privatne fotografije, kako bi me uverio da je to zaista on, jer sam bila jako nepoverljiva. Na jednoj od njih je u društvu svog mlađeg brata.
Pretraživanjem internet sajta koji nam je naš izvor otkrio, pronašli smo profil Marka Jarića, a da je zaista reč o našem košarkašu potvrdile su nam mnogobrojne čestitke za 28. rođendan koji je proslavio 12. oktobra, i koje su mu imejlom stigle od devojaka širom planete, sa kojima je rednovno u sajber kontaktu. Najinteresantniju poklon fotografiju Marku je poslala izvesna Sabina Alen iz Los Anđelesa, gde je Marko do prošle godine igrao kao član LA Klipersa. Na fotografiji su Marko i Sabina zagrljeni, u društvu zajedničkog prijatelja, što znači da se poznaju odranije. To, međutim, ne bi bilo ništa neobično da u profilu pomenute Sabine ne piše da ima - samo 14 godina.
B. Petrović

Plejmejker sa reputacijom zavodnika

Marko Jarić u Srbiji ima reputaciju velikog zavodnika. Nekoliko godina bio je u vezi sa bivšom manekenkom i tadašnjom članicom grupe "Models" Sandrom Nikolić, sada Meljničenko. Posle nje i brojnih manje ili više uspešnih flertova, ušao je u ozbiljniju vezu sa manekenkom Anom Lašpetkovskom, ali ni ta veza nije bila dugog veka. Tada je Marko izjavio da "u Beogradu uopšte ne može da izlazi na javna mesta sa devojkom koja mu se dopada jer novine odmah od toga naprave aferu". Da bi "zavarao" predstavnike sedme sile, rekao je tada da se uvek trudi da bude u društvu nekoliko devojaka i mladića. Nova taktika, zavaravanje internetom, očigledno nije uspela.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Sony 
beda
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pa necemo valjda verovati svemu sto stampa pise
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Sony 
necemo,ali verujem ja u Marka  Smile
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
pogotovu ne treba verovati press-u
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
BlackBerry znj f1
ne verujem nikome
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Ovo je zaista neverovatno i ja ovo vise necu trpeti !!!
Ne mogu da razumem kakve lazi je napisao press o meni, a neverovatno mi je i to sto se te iste stvari ovde prenose.
Ta anonimna devojka laze da je anonimna. Ona ima ime i prezime, a laze i da se redovno dopisuje sa mnom jer je opsta poznata stvar da se ja ne dopisujem sa anonimnim devojkama.

-Marko mi je čak poslao i neke privatne fotografije, kako bi me uverio da je to zaista on, jer sam bila jako nepoverljiva.

Nije bila nepoverljiva nego nepoverljivo. Radi se o detetu od 14 ljeta!!
Ja bih rekao da je dete bilo nepoverljivo.

Zelim da demantujem da sam imao sajber kontakt sa devojkama mladjim od 14 godina!!
A sa starijim i ako sam imao imao sam sajber kontakt sa kondomom.

Sa Anom Lašpetkovskom nikad nisam imao ozbiljnijih kontakata, eventualno samo sajber i nista vise.

Jesam rekao da se krecem u drustvu devojaka i mladica ali nisam mislio na sajber kontakte.

Sajber sta?

Sta bre? Da bre ...

Ja sam na ovom forumu redovan gost (pogledajte datum registracije) i tesko mi je sto me press grdno pokopa sa neistinitim lazima (hm, koje su to istinite lazi) ali nema veze, necemo sad o tome.

Uglavnom, nisam JA los momak, verujte mi!!!
Toliko o meni i o deci od 14 godina koje misle da sam ja Marko Jaric...
Zivela halabuka !!!








IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
I jel lepo radi Verat Adsl iz Mineapolisa Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
recice ti Anea kako radi:))
malo se nerviram zbog fudbalskih rezultata ali dobro je u ovim amerikama...
Valjda ce mi doci roma iz keca u x, pitacu MONDO !!!
« Poslednja izmena: 29. Nov 2006, 16:16:57 od MarkoJaric »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Sony 
hahaha  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.