Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:29:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marketing - vase misljenje  (Pročitano 5254 puta)
03. Nov 2003, 23:28:23
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Nesto sam ovih dana razmisljala o marketingu... mislim na nas Srpski marketing... dosla sam do porazavajuceg zakljucka da se samo reklamiraju ulosci, kafa i pelene... takodje sam razmisljala u pravcu da li je dobrim stvarima potrebna reklama... koliko samo nasih proizvoda ima koji se super prodaju a nemaju skoro nikakvu reklamu u smislu ne da su im lose reklame vec da se slabo vrte njihove reklame, next sokovi, chips, smoki, plazma, eurokrem itd.. sta mislite da li je dobrim stvarima potrebna reklama i da li je tacno da se samo lose stvari reklamiraju...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Jedna jedina reklama koja se meni svidje jeste ona za Karlovacko pivo (ne znam vrti li se kod vas). E, ta je bas jaka. Ostalo je sve bezveze.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Sto kazu Srbi: Gdi me nadje sa ovom temom? Studirao sam ekonomiju odsek marketing i kasnije deset godina radio na rukovodecim mestima ...
Pitanje je super i na ovom pitanju moze da se brani doktorat. Dok sam se ja bakcao sa tom temom imao sam probleme da svako koji je na nekom polozaju bez obzira na strucnost misli da ima zadnju rec. Bez obzira na skolsku spremu i zivotno iskustvo, oni hoce da odluciju gde kada i kako treba da ide spot ili kampanja ili akcija... Zivota me je i zivaca kostalo ubedjivanje, te mislim da je razlika izmedju Srbije i zapada u tome sto se na zapadu uvazava misljenje strucnjaka, dok kod nas strucnjaci treba da mole raznorazne tikvane da bi mogli bar malo da prodju sa svojim idejama. Upisao sam se od smeha kada sam video oglas u novinama da se trazi u jednoj firmi u BG referent za marketing, zenskog pola, 165 do 170 visoka, sa ne vise od 60 kg tezine, po mogucstvu sa dugom kosom i plavim ocima... Ljudi gde nas to vodi ?!?
 Sto se tice par pitanja koja si postavili o strategiji marketinga moze se reci da bas oni proizvodi koji su dobri oni se najvise i reklamiraju, primer koka kole, mercedesa i marlbora, jer konkurencija nespava i svakim danom kvalitet je na istom nivou ili nekoad i bolji te zbog toga non stop podsecati potrosace a vise i konkurenciju na svoj  proizvod. Druga strana medalje je sa jednom agresivnom kampanjom prodati svoj los proizvod i tu se javljaju reklame koje reklamiraju kic i sund...
Necu vise da budem dosadan, ostavljam mesto i za druga misljenja...
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@radovan

pazi ja sam stavila naglasak na srpski marketing... to sto se reklamiraju cola, nike, bmw i ostala brand imena to je nesto sassvim drugo jer oni daju GOMILU love samo na to... ja sam pitala da li je kod nas pravilo da samo stvari koje su lose se reklamiraju
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ako ste nekada trazili djavola, na dobrom ste putu da ga pronadjete...
Mozda ce vas iznenaditi, nemam rep, rogove.. nisam cak ni crven...
Izgledam sasvim normalno...

Ali.... I djavo je morao da poradi na svom marketingu.

A to sto ti anja pricas... fakat je da kod nas dobro prolaze samo fabrike koje prave te stvari koje si navela jer se bez njih ne moze... i zastava bi pravila reklame ali nema od cega dakle samo sredstva za pranje, higijenu, pljuge i kafa, eventualno pice.. jedino to i ide.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
He, meni su neke reklame ok sem one za Yupol sto prekida utakmice kako ide Max pol nije fol. Inace mnogo sam srecniji od kako je mama kupila Lenor prvi put...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Dakle, da se vratimo na temu... pitanje je bilo da li se u Srbiji reklamiraju samo losi proizvodi
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne, u srbiji se reklamiraju samo proizvodi koji mogu doneti lak novac
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Citala sam da se grand kafa kod nas toliko reklamira, jer proizvodjaci programima koji ih reklamiraju daju procente od prodaje. Tako da oni emituju reklame kada god stignu. Mozda to isto vazi za uloske ili prasak!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 119
i ja verujem da dobijaju procenat, jer npr. onoliko reklamirnje Fast-a je nenormalno .. zeludac pocne da me boli kad vidim bilo sta Fast .. ne znam za ostale, ali kod mene to postize kontra efekat ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:29:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.