Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:16:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marija Karan  (Pročitano 4613 puta)
30. Okt 2011, 09:43:02
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Marija Karan je srpska glumica. Rođena je 29. aprila 1982. godine u Beogradu, Srbija, a glumom je počela da se bavi 2002. godine. Postala je poznata 2004. godine, u filmu Jesen stiže, dunjo moja (2004). Nastavila je s ulogama u popularnim projektima, kao što su filmovi Kad porastem biću Kengur i Sedam i po i serija Ljubav, navika, panika (2005), koju je napustila 2006. godine (zamenila ju je Borka Tomović). 2007. godine je glumila u jednom od najuspešnijih srpskih filmova te godine, Četvrti čovek, a trenutno radi na filmu Taksista.

Kao devojčica, volela je da ide po kraju i susedima peva i priča viceve. Tada je kod nje primećen glumački talenat, pa je još kao mala znala da će biti glumica. Studirala je zajedno sa glumcima kao što su Kalina Kovačević, Nada Macaković, Ana Marković i Nikola Rakočević. Da nije glumica, postala bi doktor. Pored glume, velika strast su joj odbojka, stoni tenis i fitnes-biciklizam.

Izvor: Wikipedia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Filmografija

2002.    Noć uz video    
2003.    Gotovo mitski    
2003.    Mile protiv tranzicije (tv serija)   
2004.    Slobodan pad    
2004.    Kad porastem biću Kengur    
2004.    Ulični hodač    
2004.    Jesen stiže, dunjo moja
2005.    Ochet    
2005-2006.    Ljubav, navika, panika    (tv serija)
2006.    Through skin and bone
2006.    Sedam i po    
2006.    Ne skreći sa staze    
2007.    Kradljivac uspomena    
2007.    Četvrti čovek    
2008.    Taksista
2008.    Casualty    
2009.    Jesen stiže, dunjo moja (tv serija)
2009.    Technotise: Edit & I
2010.    Dark Relic    
2010.    Sevdah za Karima
2011.    The Rite    
2011.    Covert Affairs (tv serija)
2011.    Assassination Games
2011.    Nepobedivo srce

Izvor: IMDB
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
MONDO intervju: Marija Karan

Srpska glumica otkriva kako je proslavila vest o angažmanu u filmu "Obred", ko joj je rekao "nemoj da se pokvariš u Holivudu" i da li je u vezi sa Petrom Kapisodom.

Pamtimo je kao fatalnu Iris iz filma "Kad porastem biću Kengur", nežnu Mariju Stanimirović iz ostvarenja Ljubiše Samardžića "Jesen stiže dunjo moja", a sada je gledamo u ulozi nastavnice Slavke u seriji "Nepobedivo srce".

Kako je proteklo snimanje serije?

"Svi su pozitivni, znaju se dobro, pa je bilo opušteno. Delovalo je kao da su familija, a ja njihova rođaka iz inostranstva. Lik Slavke je presladak zbog njene strogoće i želje da sve bude pod kontrolom i po nekom pravilu. Naučena je u životu da razmišlja i da je vodi racio, ali misao o ljubavi je uvek iznova zbuni", otkriva Marija Karan.

Od domaćih filmova i serija do crvenog tepiha kojim je šetala držeći Entonija Hopkinsa pod ruku, trebalo je puno rada. A kada i kako je, zapravo, počela njena holivudska karijera?

"Kada sam u Bristolu snimala Bi-Bi-Sijevu seriju 'Casualty', produkcija je otkazala jedan dan snimanja samo zbog mene, jer sam putovala u London da upoznam Nila Džordana za njegov film 'Ondine' sa Kolinom Farelom", počinje Marija. "Tog dana me je cela glumačka postava ispratila pevajući mi pesmu 'Maria' iz 'Priče sa zapadne strane' i rekli su 'srećno, nemoj da se pokvariš u Holivudu'".

Vest o angažmanu "u Holivudu", filmu "Obred" sa Entonijem Hopkinsom, zatekla ju je na jednoj svadbi u Meksiku.

"Bila sam na svadbi moje kume, pa sam vest dočekala sa drugaricama i svatovima. Slavila se svadba, uloga i moj rođendan. Bio je to lep vikend". Utisci sa snimanja i holivudske premijere su nešto što čega je bila svesna svakog trenutka. "Sve je bilo uzbudljivo. Nijedan momenat mi nije prošao da nisam bila svesna i sebi rekla - 'vidi što ti je lepo'. Američki setovi daju utisak opšteg zadovoljstva i nekog mira, niko nije namršten ili zabrinut, tako da je opušteno".

Marija film sa Žan Klod Van Damom koji bi uskoro trebalo da doživi premijeru opisuje kao "mnogo dobar akcioni triler", a uskoro ćemo biti u prilici i da je gledamo u petoj sezoni serije "True blood" za koju trenutno čita scenario. I pored svega toga, omiljeni filmovi su joj oni domaće produkcije, tačnije "Kengur" i "Jesen stiže dunjo moja", ali sanja da zaigra u filmu sa Havijerom Bardemom.

Filmski sajt Imdb svrstao te je na listu najlepših glumica u Holivudu. Kakav je osećaj?

"Lepo je ... Znam da me ljudi vole i podržavaju. To mi znači".

Za kraj smo pitali Mariju Karan kako komentariše pisanja medija o njenoj vezi sa Petrom Kapisodom.

"Svaki trač je bajat za dva sata, ali je svaki, na neki način i dobra reklama. Da ne kupim novine, ne bih znala šta mi se dešava u životu. Verujem da ljudi na mene gledaju kroz moje filmove i da na osnovu toga formiraju mišljenje o meni" .

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v222370p0.jpg
(128.12 KB, 610x395)
v222370p1.jpg
(136.84 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Marija Karan glumi teniserku u mračnom krimiću

Jedna od naših najpopularnijih glumica Marija Karan ove godine snimila je dve televizijske serije. Jednu u Kanadi, pod nazivom „Covert Affairs”, a „Budvu na pjeni od mora” u Crnoj Gori. Nakratko je stigla i u Beograd da vidi roditelje i prijatelje kojih se zaželela, pošto veći deo godine živi u Los Anđelesu.

Snimala sam seriju „Covert Affairs” sa fenomenalnom ekipom glumaca. Među njima je bio i Piter Galager, publici poznat iz filma „Seks laži i video trake”. On mi je puno pomagao oko svega, od načina na koji sam glumila do praktičnih saveta. Inače, veoma je vedar čovek i stalno nas je zabavljao šalama na setu - kaže Marija za „24 sata”.

Ona je uživala sa ekipom, a uzbuđenje je bilo još veće jer se radi o špijunskoj seriji.

- Uživala sam sa vrhunskom ekipom profesionalaca. U seriji se govori o tajnim agentima koji rade za CIA-u. Ja glumim teniserku iz istočne Evrope koja biva upletena u mračnu kriminalističku priču. Bilo je zaista uzbudljivo snimati akcione scene vatrenih obračuna i jurnjava. Mislim da će mi uspeh serije otvoriti mogućnosti za nove angažmane. Moji američki agenti mi neprekidno nude nove izazove i projekte - rekla nam je Marija Karan.

Izvor: Blic

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

252719_soumarija-karan-foto-matt-sayles_f.jpg
(22.48 KB, 470x270)
252720_soumarija-karan_f.jpg
(18.02 KB, 470x270)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:16:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.219 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.