Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:05:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 66 67 69 70 71
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marija Jakšić  (Pročitano 522145 puta)
Zvezda u usponu


Semper Fidelis

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2067
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Izvor Kurir:



BRAVO "VELIKI FARMERU"

I MARIJA JAKŠIĆ NA FARMI

Ponedeljak, 6. Septembar, 2010.

Atraktivna glumica juče snimila na Pinku profil kojim će se predstaviti prilikom ulaska u rijaliti. Svojim oblinama biće žestoka konkurencija Vendi i Zlati Petrović



 I Marija Jakšić na Farmi!
Atraktivna glumica ili, kako mnogi vole da joj tepaju, „najlepše grudi srpskom glumišta“ biće pravo osveženje za muški deo publike u novoj sezoni popularnog rijalitija. Kako Kurir saznaje, ona je juče na Pinku snimila i svoj profil, kojim će biti predstavljena kada bude ulazila na imanje u Lisoviću.

Biće ovo prilika da se ponovo vidimo njene zanosne obline, a dok se ne opusti među ostalim farmerima, zajedno ćemo osvežiti pamćenje pogledom na fotku koju je svojevremeno snimila za Plejboj. Poznata po ulogama u „M(j)ešovitom braku“ i „Maloj noćnoj muzici“, Marija će ovog puta biti više nego jaka konkurencija Vendi i Zlati Petrović. Ako koja od njih tri pobedi, biće to bukvalno za prsa.

(I. V. - V. Đ.)
« Poslednja izmena: 06. Sep 2010, 23:07:33 od Achelles183 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.381
jbt, sve sisate ulaze....
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3875
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
E,zbog nje vredi gledati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
nes prijatelju nista videti.. stize zima...  Smile da je letnja sezona pa i mozda  Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
Nokia 
Marija Jakšić se udala za Indijca

Glumica Marija Jakšić (32) vratila se u Srbiju posle tri godine boravka u Indiji. U međuvremenu se udala za Indijca Viđu Kandu Naira. Iako se pričalo da ulazi na "Farmu", nije se pojavila na imanju, bar ne u prvom krugu.

- Ja sam po definiciji mog unutrašnjeg bića građanka planete zemlje. Uvek sam slušala intuiciju, koja me je uputila u Indiju.
 
Tačno je da sam se udala, a Viđu me je privukao snagom, istinom, jednostavnošću i mudrošću življenja. Koračala sam u smeru u kojem je i on išao, a onda sam primetila da idemo zajedno. Ljubav je glavna sila vaseljenje - kaže Marija.

Četiri meseca provela je na Tajlandu, obišla je Šri Lanku i i Nepal, ali najviše je impresionirala Indija.
 
- To je ogromna zemlja s neverovatnom kulturom. Glavna impresija mi je da će vam u Indiji svako dati krov nad glavom i hranu.
 
Obišla sam mnoga mesta, radila sam svašta i mnogo učila. Tokom poslednje godine obrazovala sam se za ajuverdskog terapeuta, što sam i postala.

http://www.vesti-online.com/Scena/Estrada/82014/Marija-Jaksic-se-udala-za-Indijca

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

93183_0915du01_if.jpg
(23.83 KB, 240x364)
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


To Live Is To Die

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 483
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Apple iPhone3GS
dete kreten... Nego, jel ima neko njene playboy slike u HD?? Neke bas dobre slike se mogu naci samo u vrlo maloj rezoluciji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
zali boze sisa,procerdane su na ovu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia E72
zali boze sisa,procerdane su na ovu

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 172
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.503.0
dete kreten... Nego, jel ima neko njene playboy slike u HD?? Neke bas dobre slike se mogu naci samo u vrlo maloj rezoluciji...

dobro kažeš, min 2k sa 1,5k rezolucija Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia ????
Sad je u nekoj sekti tamo...mozemo polako da zakljucavamo temu, necemo se od ove nagledati mnogo... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 66 67 69 70 71
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:05:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.