Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marihuana pouzdano lijeci rak i srcanu bolest  (Pročitano 37887 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Mani se Prometejevih muka, ništa nećeš postići svađanjem na forumu. Srolaj jednu buksnu,
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 05:20:42 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia e71



 Smile Smile
IP sačuvana
social share
The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action. The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC Desire X
a eto...ajde nek pouzdano i lijeci...super Smile...ne dao Bog da dovodimo pod sumnju ovako pouzdane naslove i tekstove...

ali zato od mozga pouzdano pravi brlju,a od psihe ekvivalent jednoj amebi....


ti koji svakodnevno puse istu,a znam ih prilican broj,lice na neartikulisane socijalne spuzve...sa svijetlim momentima,doduse...ali u vecini slucajeva asociraju na otirac pred ulaznim vratima...

UU neko se pravi prepametan Smiley

Na kolikom uzorku ljudi si doshla do tog zakljuchka? ...

Sidji sa oblaka i shvati chinjenicu da niko nema konkretan dokaz ni za jednu tvrdnju kad je Cannabis u pitanju Smiley

Pogled iz tvojih ochiju nije bogom dan... kao ni pogled iz mojih... a niko ne moze da dokaze ni da sam ja u pravu... ni ti...

Ja mogu da pricham iz lichnog iskustva sa Cannabisom (jer ga koristim) i da crkavam od smeha kada me neko nazove "neartikulisana socijalna spuzva" ili kada mi neko prepametan kaze da mi je psiha ekvivalent amebe... jer mi je to jednostavno urnebesno smeshno Smiley i ne moze biti dalje od istine. Ako si idiot bez trave... bitjesh josh vetji "na travi" ... ako si radan i vredan bez dzice... trava te ne moze zaustaviti... Jadni ljudi pokushavaju opravdati svoj idiotizam ("amebu od psihe") korishtjenjem Cannabisa... a ustvari nije problem u biljci... problem je u choveku.

Svako ima neki svoj pogled... Ne budi sigurna da je tvoj onaj pravi... jer ne mozesh da dokazesh. Normalni, uspeshni, vredni i pametni ljudi se uglavnom ne istichu svojom upotrebom Cannabisa pa zato vash plitkoumni mozak vidi samo one raspade sistema koji ne uspevaju normalno da funkcionishu i odmah "shvatate" da Cannabis od ljudi pravi amebe i propalice...

 Smile
IP sačuvana
social share
You can turn your back on a human, but never turn your back on a drug!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Marihuanu apsolutno treba legalizovati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ili zabraniti i alkohol
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Slazem se u potpunosti,pun mi je da ne kazem sta onih koji non-stop pametuju kako je to droga,kako su oni koji konzumiraju to narkomani,a ja stvarno ne vidim ni jedan jedini razlog zbog cega je trava ilegalna...
Ako vec idu tom linijom da zabranjuju stvari,zasto ne zabrane alkohol koji je najvece zlo covecanstva,brakovi se razvode,deca i zene se tuku i maltretiraju zbog tog zla,zivoti se raspadaju ,a od marihuane se nikada nista slicno nije desilo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a eto...ajde nek pouzdano i lijeci...super Smile...ne dao Bog da dovodimo pod sumnju ovako pouzdane naslove i tekstove...

ali zato od mozga pouzdano pravi brlju,a od psihe ekvivalent jednoj amebi....


ti koji svakodnevno puse istu,a znam ih prilican broj,lice na neartikulisane socijalne spuzve...sa svijetlim momentima,doduse...ali u vecini slucajeva asociraju na otirac pred ulaznim vratima...

UU neko se pravi prepametan Smiley

Na kolikom uzorku ljudi si doshla do tog zakljuchka? ...

Sidji sa oblaka i shvati chinjenicu da niko nema konkretan dokaz ni za jednu tvrdnju kad je Cannabis u pitanju Smiley

Pogled iz tvojih ochiju nije bogom dan... kao ni pogled iz mojih... a niko ne moze da dokaze ni da sam ja u pravu... ni ti...

Ja mogu da pricham iz lichnog iskustva sa Cannabisom (jer ga koristim) i da crkavam od smeha kada me neko nazove "neartikulisana socijalna spuzva" ili kada mi neko prepametan kaze da mi je psiha ekvivalent amebe... jer mi je to jednostavno urnebesno smeshno Smiley i ne moze biti dalje od istine. Ako si idiot bez trave... bitjesh josh vetji "na travi" ... ako si radan i vredan bez dzice... trava te ne moze zaustaviti... Jadni ljudi pokushavaju opravdati svoj idiotizam ("amebu od psihe") korishtjenjem Cannabisa... a ustvari nije problem u biljci... problem je u choveku.

Svako ima neki svoj pogled... Ne budi sigurna da je tvoj onaj pravi... jer ne mozesh da dokazesh. Normalni, uspeshni, vredni i pametni ljudi se uglavnom ne istichu svojom upotrebom Cannabisa pa zato vash plitkoumni mozak vidi samo one raspade sistema koji ne uspevaju normalno da funkcionishu i odmah "shvatate" da Cannabis od ljudi pravi amebe i propalice...

 Smile

previse licno shvatas postove onih koji ne vole narkotike ili je u pitanju samo prevelika ljubav prema istima?

nebitno.

tvoje pravo da izneses ovakav stav na forumu niko ne dovodi u pitanje,pa prema tome...ne bi trebalo ni da imas nesto protiv stava koji je totalno drugaciji od tvoga.

a sto se tice argumenata...mojih ili tvojih...najbolje da ne ulazimo u to...jer se ne bi smo slozili ni za milion godina.

koliko mi je na momente zabavno slusati necii pokusaj racionalizovanja ovakvog problema,ipak mi je precesto mnogo vise tuzno...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
U svakom slucaju ukoliko je neko u bolu i agoniji Marihuana je mnogo efektivnija protiv bolova od bilo kakvih tableta i lekova i manje je stetna i efekat duze traje . Problem je samo sto je pusenje stetno tako da se od ove godine u Kanadi se proizvodi medicinski inhalator slican onom poput pumpice za astmu u kome je produkt pravljen od Marihuane i koji ima isti efekt ali sa mnogo manje nepotrebnih stetnih sastojaka,
Ovaj inhalator se za sada  prepisuje samo ljudima koji pate od visestruke skleroze tela i koji su u konstantnom bolu ili ljudima koji su terminalno bolesni.
Takodje je radjen eksperiment sa larvama leptira koje su postavljene na listovima marihuane .
Njihov zivotni vek se produzio sedam puta.

Sto se tice preventive od raka letnje voce je na mestu broj jedan dakle ribizle, drenjine borovnica,  malina,jagoda,kupina i ostale koje imaju veliku kolicinu anti-oxidanta one su prvi izbor.
Sto se tice borbe protiv samog raka jedini ozbiljni produkt koji smanjuje i zaustavlja rak do 75% su Japanske pecurke Mitake i Sitake.Kostaju negde oko 1 evra za 100 grama.



IP sačuvana
social share
Kada bi pametni uvek popustali, svetom bi vladali samo glupi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony 
lepo sagledana situacija , slažem se....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 535
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Apple 
takodje se slazem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.