Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:09:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li po vasem misljenju marihuana izaziva zavisnost ili ne?
Da
Ne
Idi dole
Stranice:
1 ... 54 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marihuana i zavisnost  (Pročitano 75365 puta)
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
SonyEricsson C902
Citat
Šta bre matori pali! Znaš ti ko sam ja! Ja sam ĐUMLA! Aj beži pre nego što te isprangijam.

Ako oni mene isprangijaju, može da se živi od prirode. Znam da je Vršački breg pun napuštenih vikendica, mogu kao i sada da se hranim sa svojom baštom, jedem gljive, ima i divljači na bregu (samo prvo da naučim da pravim improvizano oružije), a mogu i da kradem. Da prosim nikad, jer čak i lopov mora da uloži neki trud.

Mozes u Holandiju tamo je velika socijalna pomoc. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
...pratim sta radite @Cviji,pa da se malo umesam,moze?hvala.
ja imam 38 godina,sa nekih 25 sam se sreo sa drogom,koju sam ne konzumirao nego jeo.radi se o marihuani,ekstaziju i kokainu.da vam se kunem u kevu,necu!ali,ljudi ja nisam ovisnik.ako imam para viska,u najavi dobar provod,ili neka andrenalinska situacija,to cackanje sa drogom pomaze.ja nemam apsolutno nikakvu potrebu da sad bas uzmem bilo sta od navedenih opijata,nemam krize,nikad nisam potrosio zadnju lovu na to,NE!vec visak,lovu za prezentaciju....naravno da je zivot sigurno zdraviji bez toga,ali i dosadniji.uz to sam bio i aktivni sportista,reprezentativac.sve zdrav zivot,futing,i sve sto ide uz to...dok mi zivot ispred nosa nije ponudio i drogu kao opciju.mogao sam,ali nikada nisam zeleo da probam heroin,spid,met ili led......jebiga sa drogom ti je kao sa hranom,budi gospodin,a ne svinja!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
bracno stanje ? potomci ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
...batice dvoje dece,sina sam dobio u najludjim izletima.dete zdravo,kao strela,cerkicu sam dobio kasnije,isto sve ok. ove godine 11 god.braka,nikad se nije pojavio problem zbog toga,a i zasto bi?nisam ovisnik,ne uzimam deci od usta....sto se tice mog zdravlja....ugoio sam se u poslednje dve godine...ali to su problemi,koji su izazvali jos neke poremecaj,koje uspesno resavam,neces verovati,ali opet tabletama....i  tako,ono skoro sve je pa kako treba....vise ili manje....heroin,spid,met ili led...to je vec zajebancija,tu nema kontrole...tu je borba hemije sa razumom,a razum je najslabija tacka kod svakog coveka.ako ne radis na razumu,funkcionises instiktima,kao zivotinja.naravno ne preporucujem nikome izlete,pomodarstva radi,ne.jebiga odlazio sam ne neke rejv zurke u evropi,na koje je dolazilo skoro po 2000 ljudi,ako odes ono samo da cirkas,sve bude kao na koncertu brace bajic.ali kad popies koju tableticu,brate.....to je dogadjaj,sedim u taksiju i igram....pre nekoliko godina rolling stones su gostovali u budvi.odem sa prijateljima na koncert,covece tribina na kojoj smo bili drustvo i ja umalo nijezasenila Mika.....zezanje u fulu....i dan danas sam ubedjen,da smo mu mi taj koncert odradili....predrasude su ubile krdo slonova,jednog dana u Africi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
bravo ! imas dvoje dece i opet imas viska para.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Aj sad ne preteruj, mnogi ljudi sa decom daju više para u kladionicu, nego on na travu.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Šta iskreno kažete na ovo? Kritika, hvala, apatija, sve je dobrodošlo.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Pa vi vidite da li bi nam bilo bolje sa ovakim vojnicima  Smile

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Naravno da izaziva zavisnost .... kao i cigare, i alkohol, i kokakola .....
Aha. Jesi probao pa znaš iz iskustva?

« Poslednja izmena: 13. Mar 2011, 05:39:13 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 54 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:09:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.