Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:19:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marčelo: Svima je lepše sa maskama  (Pročitano 5233 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


marš iz moje avlije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10372
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson d750-i
IP sačuvana
social share
r.i.p. o.d.b.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N70
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Qtek 小米
Našao si se na meti ljudi koji te zbog širenja anti-mržnje među narodima Balkana smatraju anti-Srbom. Koje je tvoje mišljenje o svemu tome?

Mene su, takodje, naučili i da je najgore osećanje koje možeš da izazoveš u ljudima, i kao osoba i kao umetnik - ravnodušnost. Nisam srećan mržnjom, naravno - ko bi bio? - ali, sa druge strane, kad bi me takvi ljudi slušali okačio bih mikrofon o klin, pa je mržnja onda veoma logična. Dakle, sve je taman kako treba. Osim toga, pogledaj ih samo: stvarno se ne radi o tome da me ne vole, nego o čistoj mržnji - pena im ide na usta dok govore o meni, prosto ne mogu da prestanu s tim, što znači da ih neverovatno nerviram. To me zabavlja:) Prvo mrze mene, a posle mrze sebe što ne mogu da me se manu: jedna moja reč može da izazove koliko god hoceš polemika, a svako od ljudi koji kažu da na mene ne treba obraćati pažnju napisaće SVAKI PUT celi esej o meni. Tako je i sa nacionalistima i sa reperima tu nekim - pogledaj samo kako ne mogu da me iskuliraju:) O da, veoma su besni na sebe što govore o meni, ali šta da rade kad naprosto moraju. Sa druge strane, ja ne govorim više ni o kome sa scene u lošem kontekstu. To je klinački, to je jadno. Otvoriću treću ploču pesmom koja će biti moj oproštaj od scene, i to je sve; a ni tu neće biti pljuvanja. OD SCENE, rekao sam, ne od muzike, džaba se ponadaše neki. Smiley

Nazad na "Velike Srbe", ako zabodeš nekad debatu s takvima, evo jednostavnog trika: pitaš ih čiji su likovi na našim novčanicama i ko su ti ljudi bili. 98% Velikih Srba neće znati odgovor. I, pogodi šta? Toliki su idioti da neće popizdeti na sebe, neće se zastideti, nego će još viće da mrze tebe što si im dokazao stepen njihove bede. Reći će nešto poput: "Ja ništa ne znam, ali ja više VOLIM svoju zemlju od tebe i gotovo!"

A onda ćes ih ti ljubazno zamoliti da te upute na spravu kojom su to izmerili.


Dve godine kasnije izdao si drugi album. Na tom albumu bilo je dosta izvođača sa ex.Yu prostora. Da li te je bio strah da rizikuješ karijeru da bi dokazao ljudima „da smo svi plakali iz istog očaja"?

O, pa u tom smislu mnogo je opasniji prvi album. Na drugom je samo Remi, a to nikoga nije moglo da naročito iznenadi pošto smo radili i na prvom albumu. Oke, na drugom su Marvel, Sett i Preeview na bitovima, ali emsijevi više bodu oči tih ljudi kojima to smeta - zato kažem da je prva ploča opasnija, na njoj se dešava prva saradnja posle rata. Probio sam led. Stvar je u tome da te uvek neka još šira javnost otkrije kasnije: tako je neko, čuvši drugi ploču, posegnuo za prvom pa tamo našao "početak problema". No, da ti odgovorim direktno: mene NIKAD nije strah za karijeru, jer ja nisam ovde da bih karijerisao. Borim se za toleranciju medju mladima Balkana, jer sam vaspitan tako: moj otac puno je putovao i imao prijatelje po Balkanu, pa mu rat nikada nije ušao u glavu, kako je moguće da nam se takvo sranje dogodi. Uvek sam učen da je to velika nesreća i loša stvar. Sada kad sam proputovao Balkan i sam, i stekao prijatelje, savršeno mi je jasna razmera naše nesreće, naši vršnjaci takodje ništa nisu krivi i zbunjeni su poput nas - i spreman sam da nastavim borbu za toleranciju. Više puta pomagao sam i beogradskom Centru za nenasilje u akcijama sa tim ciljem: filmovi, tribine, razgovor s ljudima. Nastaviću, verujem u tu poruku. Prema ljudima koji vole da mrze iz čista mira (a dosta je takvih, ništa im se nije ni desilo nego su čuli da je gotivan fazon) imam samo jednu "emociju": veoma svečano me izbole kurac.

 
« Poslednja izmena: 26. Feb 2008, 22:24:32 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia E72
Dobar je Marchello... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pre sam se lozhio na Marchella,ali Puzzle shock je chist promashaj!
Najbolji likovi kod nas na hip-hop sceni su Prt Bee Gee,Monogamija!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Marchelo ima gay pseudonim i jos vise gay glas...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:19:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.