Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marčelo promovisao novi album „Treća strana medalje"  (Pročitano 19777 puta)
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone 4
Don't see it.
Your problem, dont moj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ne vidim kako je to moj problem. Njegovi tekstovi su yebeno ochigledni, nema tu nikakve dubine.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
Citat
.previse mixuje zanrove,to je ono sto rep muzici ne treba
cek, sta je bitno; to da je reper il da pravi dobru muziku bez obzira na zanr?
posto mi se cini da je pojedinima ovdje bitno samo da je rep u pitanju, pa makar bio i najgori moguci, rep je rep. ne do bog da uvedes neke novine u zanr, odmah si neznalica.


meni je bitno da se radi o rep muzici,zato sto je to muzika koju volim...druge vrste muzike me ne zanimaju,ne slusam ih (osim reggae i klasicne muzike)...ali naravno da ne gutam los rep,cak ni prosecni..zato sam od nasih slusao samo marcela i jos par likova,za koje se nadam da me nece izneveriti sledecim albumima..
ja se samo pitam,kako Rakim (7 albuma )ili Krs-One (preko 15 albuma) posle 23 godina u hiphop muzici nikada nisu osetili da je taj zanr ogranicen i da im treba jos neki zanr da bi se izrazili.oni i svi ostali pravi eMCeejevi preko bare...problem je sto kod je kod nas jako mali broj ljudi totalno upucen u hiphop muziku i kulturu uopste..pa urade 2-3 albuma i misle da su uradili sve sto su mogli.pa se ili prebace na repovanje o parama i kurvama ili pocnu da tripuju i mixuju sve vrste muzike koje su im se svidjale u zivotu (ja to naravno postujem,samo bih voleo da prestanu i da pricaju o hiphop-u,kad ga vec ne razumeju)..inovacije su ono sto zanr odrzava zivim.i marcelo je bio na odlicnom putu sa prva dva albuma,uneo je neke sveze novine i bio je jedan od glavnih eMCeejeva kod nas..nazalost,odustao je od svega..zelim mu svu srecu u daljem radu..
huh,raspisah se ja..ae dosta je bilo...peace brothers.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
meni je bitno da se radi o rep muzici,zato sto je to muzika koju volim...druge vrste muzike me ne zanimaju,ne slusam ih
ok, ali onda ne mozes pricati kako je neki marcelo postao los jer vise nije klasicni reper, kad je tebi samo bitno da je on reper. ili, da se prostije izrazim, mozda on vise nije reper, ali ne znaci da mu je muzika postala losa. meni je recimo sjajno sto u njegovim pjesmama cujes elektricnu gitaru kako cjepa, a da sve to ima smisla. 

Citat
ja se samo pitam,kako Rakim (7 albuma )ili Krs-One (preko 15 albuma) posle 23 godina u hiphop muzici nikada nisu osetili da je taj zanr ogranicen i da im treba jos neki zanr da bi se izrazili
aha, znaci cim njima nije bilo potrebno prosirenje zanra, onda nikome ne treba?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone 4
Ne vidim kako je to moj problem. Njegovi tekstovi su yebeno ochigledni, nema tu nikakve dubine.
Očigledni?  Smile
Ti nemaš pojma o čeme pričaš  Smile
Jesi li slušao pjesme Sveti bes, pismo bratu? Ne valja ti tekst u tim pjesmama?
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
Људи како не капирате да код нас ни један под-жанр реп музике не ваља.

Треба репери да раде и тај фазон 'гето, крими оно ово', али са стилом, озбиљно и квалитетно.
Али треба да раде и едукативне ствари што Марчело покушава, али на жалост исти је као и ови што репују о фелнама, све је то површно и јако незрело ... то је оно што их све заједно спаја без обзира на разлике на први поглед.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.