Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 16:41:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Manjak samopouzdanja, konflikti.  (Pročitano 11433 puta)
27. Feb 2010, 23:44:42
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
imam jedan problem koji je usao u sve pore moga bica i moje egzistencije. cak sta vise postao je opsesija. nema dana da ja ne razmisljam kako resiti taj problem ,kako se postaviti i pre svega kako vise izdrzati jedan ogroman pritisak koji traje evo vec 8 godina. osecam se diskriminisano od strane ljudi a razlog je koliko sam shvatio zbog mog izgleda lica(baby-face). delujem  isuvise nezno i  fino ,drugacije u odnosu na veliku vecinu drugih ljudi kojima smo okruzeni.  mislim da to pogotovu kod muskaraca ali i kod zena izaziva potrebu  da se prema meni ponasaju agresivno, nekad cak nasilnicki,preteci itd. imaju potrebu da  u  mom prisustvu dokazuju svoju "macho" licnost.  moja razlicitost izaziva i kod zena jaku reakciju,osecam njihovu agresivnost naravno radi se o primitivnim potrebama ljudi. ponekad mi se cini da sam stranac u sopsetvenoj zemlji.  svakodnevno na javnim mestima ,poslu,teretani ,prodavnici nailazim na osobe koje me uznemiravaju tako da je zivot postao pakao. normalno i ono malo hrabrosti sto je ostalo vrlo lako nestane jer ja sam totalno prestravljen,paranoja totalna. strah da izadjem na ulicu,javno mesto je postao ogroman.  jednim delom ali malim to se da korigovati promenom mesta zivljenja jer zivim u provincijskom gradu gde su ljudi takvi. ali to nije resenje problema,cak sam razmisljao da promenim boju kose ne bili manje privlacio paznju primitivaca mojim "plavim cupercima" ako ih to iritira. jer desavalo mi se na primer na letovanju da mi dobacuju ili na indirektan nacin se obracaju meni recima:"kako mislis osvojiti djevojke". . . ukazujuci na to da u meni nevide pravog muskarca, vec slabica inferiornu osobu itd.  gomila predrasuda,neznanja koje je bukvalno psiho ali fizicko uznemiravanje mene. prave krvopije vampiri ,kojima je u cilju samo da te uniste, dijabolici ocekujem vase misljenje i savet kod psihologa sam vec isao i njegov savet je bio da ne obracam paznju ne te ljude ,drugi psiholog mi je pitao "da li razmisljam da se preselim u neki drugi grad?" moj odgovor je:da , u dogledno vreme kad stvorim minimalne uslove za to. ali problem ce uvek ostti prisutan ma gde da odem na zemaljskoj kugli ,hvala i ostaje mi samo biti hrabar


Edit by Goa: Izmenjen naslov.  (forum je otvoren za sve, ne samo za moderatore. A i naslov mora odgovarati temi ili je delimično opisivati)
« Poslednja izmena: 28. Feb 2010, 01:05:47 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
1. Da li si gej?
2. Dok god saljes tu energiju u Vasionu te stvari ce nastaviti da ti se desavaju (zakon privlacnosti). Ovo ti je u skladu sa tim sto ti je psiholog rekao
3. Koji ti je default nick na bureku?
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
slatkis_ml  Smile

@Autor

Pa ako ides u teretanu zar nisi izgradio neku misicnu konstrukciju? Ovi picici uglavnom cvikaju od toga.
Ili menjaj drustvo ili se potuci.

Drugacije ne mozes da steknes autoritet.

Jel' imas devojku?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
@1deki... dozvoli da primetim da ti komentar bas i nije na mestu... osim tacke 2. ali i to samo ako veruje u "moc podsvesti" ili onaj film "tajna"... sto ce reci - pali samo na odredjen broj osoba... ali ok - to je savet...

Da li je gej ili ne, vec u startu stvaras prozivku protiv koje se covek upravo bori...
I da jeste i da nije, treba se uzeti u obzir da je on "normalna" persona (bez vredjanja) koja nam se obratila za pomoc sa vec iznesenim cinjenicama i mi na osnovu toga treba da mu pomognemo...

Dakle, zeli ravnopravnost sa drugima u svakom slucaju, i to se od svih koji mu budu davali savet ocekuje (ne prozivam lika da niti da jeste niti da nije gej... diskriminacija na ovom forumu ionako nije dozvoljena)

Default nick je sasvim nebitan... lik zeli biti anoniman kao i svi ostali ovde... i kao takav ce dobiti savet kao i svi ostali ovde...
[Edit: Mislim da znam kako si zakljucio da je neko od vec starijih pripadnika sa foruma... spomenu je livingston koja nije aktivna vec dosta dugo na forumu...]

@Demijanovdrug

Ako ti nije problem, opisi konkretnu situaciju tog "primitivnog maltretiranja", ovaj primer sa mora upucje samo na manjak samopouzdanja, a za ovo drugo malo je nelogicno napadati nekoga samo zato sto ima baby-face...

Prvi psiholog je bio u pravu... i ne trebas da obracas paznju na one ljudi koji ti psihicki/zdravstveno smetaju... da, nekada jeste dobro suociti se sa problemom ali to samo ako znas nacina i imas volju i istrajnost... sama tvoja borba (uzaludna, od 8 godina) bila je vodjena pogresnom taktikom i prouzrokovala je kulminaciju tvog problema...

Tako da, slobodno se otvori nesto vise... meni bi na primer konkretan primer najvise odgovarao da ti odgovorim kako bih ja reagovao u datoj situaciji... jer nisam bas pokapirao o cemu je rec osim da te ugnjetavaju zbog fizickog izgleda... a to je opet pitanje samo samopuzdanja...
« Poslednja izmena: 28. Feb 2010, 00:15:35 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
promeni program u teretani, radi masu, sledećem koji ti se tako obrati, izlomi kičmu na tri dela, iščupaj srce i pojedi ga pred prisutnima. PLave čuperke ošišaj ! šta si ti ? muškarac ili ovčica ? kakvi bre "plavi čuperci ?!
I ti misliš da psiholog može celoj okolini da promeni razmišljanja ?
moraš da stekneš samopouzdanje, ali da bi ga stekao, moraš da imaš osnovu za to. Kameni bicepsi su pristojna osnova... kao i "vojnička frizura". Jesi li nekada video vođu navijača,ili nekog pukovnika sa "plavim čupercima" ?! nisi. Zapitaj se zašto...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
@dzobi
Ne smeta mi sto je lik gej. Reci za nekog da je gej je isto sto i reci da je neko debeo. To je sto je - iz domena fizike ili psihologije - nebitno. Bejbi fejs jasno ukazuje da je decko u prosloj inkarnaciji bio zensko.
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Hajde objasni šta ti to doživljavaš, kakvo maltretiranje, i kako na njega reaguješ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Bejbi fejs jasno ukazuje da je decko u prosloj inkarnaciji bio zensko.
Ajd da se drzimo ipak naucnog metoda  Smile

@Goa Pa jes' dobro je sto si izmenio naslov teme jer Livingston mu nece odgovoriti. A Bambina bi mogla  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
@dzobi
Ne smeta mi sto je lik gej. Reci za nekog da je gej je isto sto i reci da je neko debeo. To je sto je - iz domena fizike ili psihologije - nebitno. Bejbi fejs jasno ukazuje da je decko u prosloj inkarnaciji bio zensko.

Ajde sad otvori karte za tarot  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Ja iz teksta nigde nisam videla da je dečko gej, naprotiv imam utisak da mu izgled smeta kod devojaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 16:41:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.