Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:02:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mamina stopala  (Pročitano 38393 puta)
11. Dec 2009, 15:13:47
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
pozdrav.  jos kao mali sam voleo da se igram sa maminim nogama ispod stola i to sam radio vrlo cestokao klinja.  oduvek je volela da nosi hulahopke i retko ih je menjala tako da su joj smrdela stopala dosta na oznojeno i na cipele.  
to me je bas privlacilo i obozavao sam da joj mirisem stopala u njima.  nije mnogo vodila racuna nosila je jedne hulahopke skoro po nedelju dana
neke su joj bile pocepane na prstima, petama ali ih je idalje nosila stalno.  
ono sto me je najvise privlacilo je bio jak miris njenih smrdljivih stopala u iznosenim najlonkama, miris na znoj i stare cipele, mnogo jak.  
kad sam malo porastao dugo to nisam mogao da radim kao pre.  
medjutim kad sam bio oko 15-16 godina odlucio sam da probam krisom
da joj mirisem stopala u najlonkama, kad zadrema, kad ne vidi, kad je okrenuta ledjima, onda sam joj mirisao cipele koje je nosila, uvek kad
izuje i drkao sam na to. . .  i uvek dok sam to radio morao sam da pazim da me ne primeti jer sam se jako bojao kako ce reagovati jer je bas strgoa, ali to je postalo cesta pojava. . .  radio sam to i nisam toliko bas vodio racuna kao pre. . . .  medjutim jedno vece dosla je umorna sa posla i legla je da odmori i zalila se kako je bole noge.  sacekao sam malo kao i uvek da zadrema i da krenem da joj mirisem stopala u nosenim hulahopkama.  posle par minuta zaspala je i polako sam prisao delu krevetu gde su bila njena stopala otkrio cebe i krenuo da polako mirisem stopala.  dok sam mirisao zaneo sam se i nisam gledao sta ona radi da li idalje spava, nego sam sve jace mirisao i udisao jak miris njenih stopala.  medjutim u jednom trenutku da proverim da li gleda okrenuo sam se i video kako me gleda vrlo ljuto i da me je pitala: - sta to radis? da li si normalan? sta si to radio je li? mirisao si moje noge? pa ti si lud!!! - i krenula je da vice na mene da vristi, da se dere , da me udara, nisam znao sta da joj kazem bio sam skroz odsecen i nisam znao sta da radim, ali onda iznenada u zaru svog besa, je digla nogu i skoro me udarila po licu prstima i rekla: - volis to jeli, e pa mirisi onda , da te cujem kako dises, sta cekas??- kada sam to cuo nisam mogao da verujem, jednostavno sam se plasio, nisam znao kako da reagujem, dok je ona non-stop insistirala i udarala me stopalima po licu.  pritisnula je stopalo na moju facu i dreknula :-ajde da cujem kako mirises disi brzo .  i morao sam poceti da mirisem, mirisao sam joj prste, ispod prstiju, pete, tabane i bas su joj smrdela stopala, onaj jak miris znoja totalno me je opijo.  
ona je idalje bila histericna vikala , i terala me je dobrih pola sata tako da joj mirisem i lizem stopala.  kada me je pustila rekla je: - e posto si tako hteo, sad ces mi mirisati noge kad ja zelim, i kad budem trazila jer jasno? - rekao sam da mi je jasno .  posle je otisla psovajuci me, a ja sam posle svega toga jako svrsio i nisam verovao sta mi se desilo, jednostavno nisam to ocekivao.  od tog dana uvek kad tata nije tu, a to je uglavnom kad mama stigne sa posla, tera me da joj mirisem stopala , lizem, masiram, mirisem i lizem cipele, cizme i tako dalje. . . .  ne radimo to bas cesto, ali uglavnom jednom do dva puta nedeljno.  ja sad imam 22, a ona
49 godina, stalno je u najlonkama jos redje ih menja i njena stopala jos vise i jace smrde nego pre, sto me bas mnogo pali. . .  sve u svemu to je moj fetish od detinjstva.  
pa eto ako ima neko da je doziveo nesto slicno u vezi sa maminim stopalima i najlonkama neka se javi.  pozdrav .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Viktory

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2590
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia HAKERedition
odma na ulicu ...prvog ciku u plavom zamoli da te sprovede tamo gde ti je mesto , znace on.. Smile
IP sačuvana
social share
Erika..Sanz.... roma je najbolja
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Čovek , o kako to gordo zvuči !

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 6500
Ma ovo mora da je neka jeftina provokacija, a ako stvarno pati od ovoga problema onda... mora potražiti odekvatnu pomoć!
IP sačuvana
social share
Човек, о како то гордо звучи!




КАТАРИНА РАДИВОЈЕВИЋ ЈЕ КРШ РИБА!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
a slobodno povedi i mamu kod cike u plavom...treba i njoj....i nemoj da te neko lozi da ides kod doktora ili psihijatra,odmah pali u tvorza,tamo ces da mirises i da lizes koliko hoces Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 193
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
E, Srbine... Bog te mazo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Zašto ste svi tako konzervativni, hoću da mi neko da dublju analizu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 470
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 193
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Dublja analiza (naravno, ne verujem da je ista od onog gore tacno): krsite tabu incesta, a uz to tvoja majka krsi i razne zakone. Njoj sleduje zatvor, tebi psihijatrija (verovatno bi ti zvanicno lecili traume usled zlostavljanja u porodici). Cak i da ti nije majka, fetis smrdljivih stopala nije drustveno prihvatljiv. Stavise, 99% ljudi to smatra odvratnim. Otprilike se u ovoj (internet) zajednici rangira malo vise od animal seksa i pedofilije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
pa eto ako ima neko da je doziveo nesto slicno u vezi sa maminim stopalima i najlonkama neka se javi.  pozdrav .  
И шта онда? Водићеш га код маме да јој мириши стопала?? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:02:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.