Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mame-deca,slobodno vreme i svašta nešto.............  (Pročitano 4080 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6300
Sklonila sam sliku da ne ide na tu stranu.Nego hoću da pitam Suzi imaš li vremena za sebe i pmaže li ti muž oko klinaca i kućnih poslova?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
a šta znam, po kući ne radi, njegovo je samo da ne pravi nered : ) oko klinaca učestvuje... imamo tako neku organizaciju da i ne osećam da sam u braku : ))
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Motorola V3i
Nije problem u slici vec u sadrzaju Wink
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Motorola V3i
   upoznajte se mame i tate

kratak opis teme (nalazi s medju top temama):

ima li jos mama na forumu?
mogle bi caskati o "nasim" temama,a i ostalim!
kolika su vam deca?
sta vam je tesko a sta lako?
radite li ili ste sa klincima?
imate li tate ili ste same?
kako u braku,vezi?
mozemo li pomoci jedne drugima?
nova pitanja i ideje-dobrodosle!

Burek obdaniste

Opis teme:

Ovu temu, upravo pod nazivom "Burek obdaniste" otvaram iz vise razloga. Kao prvo zelim da se, u neku ruku, mozda i pohvalim kao clan tima Smile jer smo deo foruma koji vec ima najmladjeg clana, kolega moderator ljut123 je nedavno postao tata Smile a koleginica moderator machakz ce uskoro postati mama Smile Za kolegu moderatora mladju ne znam, ali ja se definitivno raznezih Smile Kao drugo, pretpostavljam da medju ostalim clanovima/posetiocima ima jos neka mama, jos neki tata, pa i tetka, ujak, stric... a mozda "upisemo" jos nekog maleckog clana u ovo nase obdaniste  Smile

Zamislila sam da ova tema bude posvecena mamama i tatama, bebama i starijoj decici, kao i buducim mamama i buducim tatama.

Za sam pocetak, toliko  Smile

a tvoja tema baca osvrt na:

Kako mame provode slobodno vreme_-izlazak u grad;Malo vremena za sebe;korisni saveti u kući;rasprodaje,časopisi,tračevi;Zanimljive dečje stvari..........Sve u svemu kvalitetno vreme za razonudu zajedno sa korisnim i praktičnim savetima kako bi se mama olakšao život,bilo da su udate ili samohrane.mučki komentari su takođe dobrodošli.


isto sto i prva tema Wink a velikom vecinom i kao druga

prema tome ovde stavljam lock, jer ne trebaju 3 iste teme
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.