Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:20:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Malo se istraživalo...:)  (Pročitano 4134 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Cvece je jedan od najlepsih poklona, ne zato sto je cvece toliko super nego zato sto je sam taj gest jako lep. Meni ponekad bude zao cveca, ali ono upravo zato postoji, da prenese poruku.

Secam se.. kad sam bila mala bili su jos zdravi i vitalni, sada vec pokojni.. moje komsije sa pocetka ulice.. tetka Nada i cika Gvido.. on je cesto putovao po svetu, ali nikada nije propustio da kada dodje sa puta, usput svrati u cvecaru i kupi joj jedan prekrasan buket belih ruza, volela je najvise bele ruze ..

A on je odrzavao njen ruzicnjak sa belim ruzama ispred kuce, da kada njega nema, ona moze da gleda u ruze i pomisli na njega ..

Kad su ljudi normalni i kad se vole i zele da udovoljavaju jedno drugome, ne postoji gest koji je preveliki, neukusan, negativan.. niko nece ispasti smesan niti nesto drugo  Smile

Prica mi jedna prijateljica "jao zamisli, sedimo u restoranu ja i decko za godisnjicu zabavljanja, a on narucio da mi se isporuci buket cveca dok sedimo... i kad se zavrsila vecera ja nisam znala sta da radim sa buketom, bilo me sramota da hodam sa njim po gradu, a svi su me cudno gledali"...

Koja dileja...  Smile  pa gledali su te jer im je krivo sto oni nisu dobili od voljene osobe prelepi buket  Smile

Ima zena svakakvih, slazem se da vama muskarcima nije lako da ugodite raznim baksuzima i dilejama koje vas hlade i greju i zbunjuju na sve moguce nacine.. pa kad naidjete na neku normalnu, onda ni ne znate sta smete, a sta en smete, kako ce da reaguje, da nije previse i slicno... umesto da se prepustite i uzivate i udovoljavate jedno drugome bez granica i preispitivanja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Smisao za romantiku i romantičnost mog muža je dijametralno suprotan od mog, i koliko god da se on trudi, nema šanse da potrefi šta treba da uradi da bi me oduševio.
E, a onda u sasvim nekim svakodnevnim aktivnostima i u najobičnijem danu uradi ii kaže nešto što me potpuno ostavi bez teksta, a on i ne primeti.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Zasto bi uopste ispipavao? Da bi uradio nesto sto inace ne bi, da bi bio nesto sto nisi? Hm, secam se price o igricama.  Smile I ovo je jedna vrsta.

Ponasam se onako kakav jesam... ne podilazim i ne opipavam... radim ono sto smatram da treba i to je to.

па рунеру брате, удај се за мене... Ја овде потенцирам романтику сеоског окружења,а сви ме минирају престоницама Европе  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:20:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.