Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:21:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: malo o opste tehnickom vaspitanju  (Pročitano 3792 puta)
17. Okt 2006, 10:11:34
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
iskreno trenutno u srbiji ima dosta ljudi i veruj mi bar vecinu koje sam ja upoznao svi su ok normalni ljudi
u oto ti niko ne brani da budes hriscanin musliman ili katolik ili budista cak sto vise uci te da ljubis i postujes drugog iako je razlicit...uci vas da budete u ljubavi pod voljom...nacitao sam se svega o oto ali sam i dosta toga licno upoznao imam dosta prijatelja telemita i veruj mi nijeedan nije nenormalan sektas kako bi ih vecina ljudi krstila na ovakvim forumima...zasto se javno ne pokazuju pa verovatno zato sto bi ih gomila zapalila na lomaci ne dopustivsi im da objasne svoje stavove koji iako su cisti mogu opetbiti izgazeni od mase koja bi da lincuje...
verujte mi ja jesam pravoslavni hrisanin slavim slavu i na tu slavu pozivam uvek 2 do 3 telemita koji su mi veliki prijatelji...sada ce veliki verniici reci kako ja gresim ali ko ce prvi baciti kamen na rec ko je toliko bezgresan...ljudi zasto se plasimo neceg sto ne poznajemo...te oto je satanisticka sekta ...koji bre crni satanizam kad meni jedan otovac kaze da niko ne sme da narusava slobodnu volju pojedincai ja isto mislim da ne treba...
ne zelim da ispadne kao pljuvanje po pravoslavlju ali moj svestenik ...znate kako mi je stavio do znanja koliko da mu se plati cin vencanja 3000 dinara +x ja ga pitam sta je x a on meni maltene ruke za majstora(reci su mu bile nepoznata u obliku novca koje meni dodjete za sam cin vencanja)
e crkva je dobila svojih 3000 dinara svaka joj cast a majstor je dobio 10 dinara,
jel isto tako i oko krtenja pitao sam ga a on mi je rekao cifru a ja ga pitam pobogu neko zeli da mu dete postasne clan crkve da se prikljuci bozjem stadu a on ce meni mora da pise molbu ...jer ne bi trebalo da se krsti ako nema para...
posle nekoliko dana odem kod starijeg svestenika i sve mu ispricam a on se onako tuznog izraza lica malo nasmesi i slegne ramenima,rece mi svi gresimo...drugo hoce li mi neko reci zasto jedan pop vozi bmw z5 zar ne bi trebali da nas uce skromnosti i drugim vrlinama...
ja jesam pravolsvni srbin i postujem svoju veru ali nisam ni odbegao od nje da kazem ti si takav i takav i ti si zao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


E grom vas gadjo...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 1100
 Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj, sine, govoriti ni činiti krivo. Bolje ti je izgubiti glavu, nego svoju ogriješiti dušu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Шта је писац хтео да каже?

ДА, свуда има лоших и добрих људи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šta je oto?
Ko su telemiti?
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Prva stvar - bilo je i ovde prijatnih ljudi koji praktikuju ili istrazuju Crwoly-ja OTO i slicne stvari. Pisali smo o tome par puta. aiwas je doduse nesto zakazao u poslednje vreme ali on moze da prica o tome vishe nego ja.

Vec smo zakljucili da nemaju veze sa satanizmom - mada je Crowly imao svoje momente u cilju propagande o promocije

Jedino me zanima kako si uspeo da napravis kombinaciju pravoslavlja i OTOa ??? Smile Mislim - ako mislis da je pravoslavlje slavljenje slave i paljenje sveca mrtvima - malo si se zajebao.

I na kraju ovde te niko nece spaliti na lomaci. Dobro - neki ce probati  Smile Smile

Za neupucene

Ordo Templi Orientis (O.T.O.) (Order of the Temple of the East, or the Order of Oriental Templars) is an international fraternal and religious organization. For its teachings and principles of organization, it was the first organization to accept the Law of Thelema, which is expressed as “Do what thou wilt shall be the whole of the Law.” Thelemites believe that this Law was established with the writing of the Book of the Law by Aleister Crowley in 1904 in Cairo, Egypt. The O.T.O. structure is initiatory, with a series of degree ceremonies, which the U.S. Grand Lodge, Ordo Templi Orientis states is similar to that of Freemasonry,[1] though the OTO website also states that "O.T.O membership does not, of itself, confer any status in Freemasonry."[2]

The O.T.O. also includes the Ecclesia Gnostica Catholica or Gnostic Catholic Church, which is the ecclesiastical arm of the Order. Its central rite, which is public, is called Liber XV, or the Gnostic Mass. O.T.O. claims over 3000 members in 58 countries; about half of these are in the United States.

« Poslednja izmena: 17. Okt 2006, 15:33:20 od decky999 »
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prva stvar ....

....in the United States.

E hvala ti!
Super si!
 Smile
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
OTO je Bratsko Udruzenje Thelemita podeljeno na kampove i oaze
Thelemit kao covek je neko ko ne mora da bude u OTO ili Bilo kom Bratkosm redu a paritom je prihvatio knjigu zakonoa Liber AL vel Legis  i  radi na spoznaji i sprovodjenju svoje Volje.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bravo aiwase ali ipak postoji razlika izmedju nekog ko je prosao inicijaciju i nekog ko nije
....naravno da me nece niko zapaliti mozda pokusa ali nece...
da li mislis da u oto u nema pravoslavaca,muslimana,budista...
jesi li citao abramelina ajde da ne skrecem sa teme ali ko se odrekene svoje vere odreko se svog Sač-a
meni  je telema pokazala ono sto sam citavog yivota imao pored i ispred nosa a nisam video ...i ne nije me odvojila od moje vere vec me samo uputila u gnozu iste ali takodje i u gnozu drugih...
ljubav je Zakon ljubav pod voljom veoma precizna  i veoma iskrena iz srca recenica...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
TA fraza o odbacivanju religije u kojoj si rodjen je jalov nacin za odrzanje nacije kao simbola vere i vere kao simbola nacije. Nesto sto bi pravi gnostik trebao da vidi kao sekundarno i totalno nebitno nasuprot traganja za istinom i razumevanja iste. Istina se nalazi u svakoj religiji - zato je svako spreman od svog rodjenja da postane gnostik bez obzira na inicijaciju ili ne. Rituali na koje se pozivas su dati malim ljudima da bi se osecali mocnim a dati su i mocnim da bi upravljali malim - i jedni i drugi su videli simboliku ali ne i istinu tih rituala.

Istine u hriscanstvu ima kao sto je ima svuda oko nas - zasto ti je bilo potrebano da se drzis za hriscanstvo i maglovite i iskrivljene simbole u njemu ako si se vec uputio ka istini u samom sebi?
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:21:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.