Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Malo novih :)  (Pročitano 1311 puta)
28. Sep 2002, 15:08:12
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Stiglo od ortaka iz Hrvatske ...

CORABAKA
Putovala dva pedera, te ih je uhvatila oluja na putu. Nali su jedan hotel da prenoe i poto im je bilo dosadno jedan predloi da se igraju skrivaa. Prvi kae:
- Ti se sakrij, a ja u te traiti!
- Ako me nae, ja u ti popuiti kurac kao nikada do sada u ivotu!
- A to ako te ne pronaem? Hotel je ogroman!
- Ma pronai e me ve, biti u tu iza kaua!

ODLUKA
Hodaju 2 studenta ulicom i nose u ruci kovanicu. Prvi pita drugog:
- Hoemo li na kavu ili na biljar.
Ovaj mu odgovara:
- Bacit emo kovanicu. Ako padne na pismo - idemo na kavu, ako padne na glavu - idemo na biljar. Ako ostane u zraku idemo na predavanje.

SLIJEPAC
Doao slijepac s psom u duan i poeo vrtiti psa s uzicom kao laso. Na to e prodavaica:
- Pa to radite ovjee?
Slijepac:
- Pa moram malo razgledati to ima!!!

SMJEH
Dodju tata i sin zec kuci. Tata zec sav zasran, a sin zec sav upisan. Upita majka: - Pa, pobogu, sine, sto vam se desilo? Sin zec ce: - Ma nista, ja sam se upisao od smijeha dok je medvjed brisao dupe s tatom. Smiley

POZDRAV
Ide policajac ulicom kad odjednom cuje ,"dobar dan druze", okrene se nema nista krene dalje kad opet neko, "dobar dan druze" ,pogleda preda se i ugleda govno ljutito mu rece,"kako ti ja mogu biti drug?", "Kako da nemozes, obojica smo iz unutrasnji organa!"

UDAJA
ali se kerka mami -"Mama sutra mi je udaja, a ja nisam nevina" Na to mama odgovara -"Nema veze uzet emo jedan zreli paradajz, stavit e ga "tamo", on e ga probit i sve e biti u redu." Na to ker uplaeno pita mamu -"Hoe li on moi to probiti?" -"Hoe,hoe, tvoj je otac probio lubenicu!!!" Ponosno odgovara mama!

KVALITET
Dolazi tip u apoteku i staje u red. Kada je doao na red pone se aliti:
- Molim vas ja lijepo, kakve to prezervative prodajete? Stalno pucaju!
- Oprostite molim vas. Do sada nam se nitko nije alio na takve probleme.
Na to se jedan stari iza njega javi:
- Jest, jest. Ne samo da pucaju nego i spadaju.

REAGOVANJE
Dva pijanca razgovaraju za ankom:
- Kako reagira tvoja ena kad pijan doe kui?
- Nisam oenjen.
- Pa zato onda pije?!

BUDALA
Otiao otac u kavanu. Pije on svoje pie kad doe neki ovjek pa mu opali amar. A ovaj e njemu:
- Hajde jo jednom pa u ti dovesti sina
A ovaj njega opet udari. Ode otac po sina. doe sin u kavanu pa ree:
- Nek' se javi 'ko je udario mog oca.
Doe ovjek i kae:
- Ja sam
Kae sin:
- Hajde udari ga jo jednom ako smije.
Ovaj mu i opet opali amar, a sin e ocu:
- Haj'mo mi tata kui, vidi da je to neka budala!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
sanja bu2 01
Gost


E-mail
jesi ovo sa sc-a  prepiso ;0) Smile
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam odakle je on pokupio ... moguce da jeste on i onako voli da visi na njihovim chatovima ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: biljar

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.