Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Malo cudan porodicni problem  (Pročitano 8754 puta)
17. Dec 2004, 13:45:59
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
Ciao.
Imam mladjeg burazera,koji ima 18 godina i ide u 3.razdred "indijanske" gimnazije(u Beogradu).Gimnazija je u toliko outu da oni recimo(likovi iz odelenja) prete direktorki i profesorima,ponekd bojkotuju nastavu(i to celo odelenje,oni koji su streberi pa pomisle da ne bojkotuju,od ovih jacih ikova dobiju par samara pa moraju i oni),moj burazer ode u skolu kada se probudi(znaci ne bitno 9-10h,umesto u 8h)...dakle totalno rasulo...za ilustraciju koliko su problematicni imaju i skolskog pandura(izbijale su tuce),ali su sa tim likom oni uspostavili ortacki odnos(moj buraz cak ima i njegov broj mobilnog!)...
LM
Moja keva je navikla na ucenje,ona je magistar turizmologije,sve u svemu njoj je ucenje bilo na prvom mestu,pa tek onda sve drugo.Mom burazeru je sve ostalo na prvom mestu a ucenje "ako ostane vremena".Ovih par godina od kada je srednjoskolac problemi sa kevom su samo rasli,ali su ove godine nepodnosljivi.
Kad kod keva ode u skolu po pozivu razdredne ili direktorke,dodje kuci uplakana i nije joj nidocega,i obavezno sledi svadja sa mojim burazerom do kasno u noc...
Tako je gotovo svakog drugog dana(ako ne i svakog dana).
Ja to vise ne mogu da izdrzim,mada mene stvarno boli q.da li moj burazer uci i sl.(necu i ja da mu stajem na muku),ove njihove svadje pocinju da me ometaju u svakodnevnom zivotu.
Inace moji su razvedeni,tako da mi deluje da mom bratu nedostaje "muska ruka".Ja jesam stariji od burazera 4.godine,ali ja ne mogu da oponasam ponasanje oca.Ne mogu vise da ga bijem,posto je dosta "ojacao"(a i zna da se bije posto je jedan od vatrenih "grobara").
Neznam vise kako da se postavim u toj situaciji,posto keva trazi da budem na njenoj strani,a burazer hoce da njega uzmem u zastitu.
Sto je najgore,keva hoce bukvalno da ga izbaci iz kuce,zeli da se on preseli kod oca(rekao sam da su moji razvedeni),ali to moj burazer nece,posto otac zivi u jednoj "rupcagi" dok mi sa kevom zivimo u lepom stanu.
Keva malo i preteruje recimo,sekira se sto se moj burazer druzi i sa starijim ortacima od njega,i sto ima puno drugarica,pa misli da ga svi oni iskoriscavaju i da oni uticu na njegovo bahato ponasanje.
Problem je kada se keva posvadja sa burazerom,ona je ljuta i na mene,pa se svadja i samnom,iako ja nemam nikakve veze sa njihovim problemom,cini mi se da je njoj lakse da "svadju podeli na nas dvojicu" nego da bude besna samo na njega.
Ne zelim da mi keva propadne zbog tih problema,poslednjih nekoliko meseci je dosta smrsala,i vidi se da se mnogo brine.
Imate li vi ideju sta ja tu mogu da ucinim.Predlozio sam im da odu kod psihijatra na obican razgovor,medjutim moj burazer nece da cuje za to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Auh, brate, heavy! Smile

Evo ti resenja, nema drugog i sto vise budes razmatrao problem, shvatices da sam u pravu.

Neka napusti skolu, ima 18 godina, punoletan je. Neka se zaposli. Neka sam stice svoj hleb.
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
leggy zasto bi napusto skolu...losha ideja..sa osnovnom nemoze nista...ja znam jer sam je napustila u 16toj i sad idem vandredno..bas je bezveze..hteli da priznamo ili ne srednja skola da bi mogo iole kakv normalanposao da imas je bitna koliko i osnovan...
stefane...ja mislim da bi ti i mama trebali da popricate i da joj kazes sve sto si nama ovde napisao..i kako se osecas i sve..sigurna sam da ce te razuemti..i da nebrine toliko za brata nije uvek propast sveta ( ima poslovica nedo ti bog sto ti rodietelj u trenutku pomisli...) imaju ponekad i bujnu mastu..isuvise..zabrinuti su za nas..pokusaj to da joj objasnis na lep nacin..mora da prestane da se toliko nervira..sto se psihijatra tice..nije losa ideja..mozda bi svi trebalo da odete (reci burazeru nije nista strasno i ja ici...) i lepo odete svo troje i izneseti svoje probleme..psihijatar sigurno moze vise da pomogne od bureka Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Da, ali ti si maloletna. Zasto si ti napustila skolu?
I sta ce u skoli ako nece da uci?
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vazno je da ste se setili kad je on vec postao magarac od 18 godina.. ko sto je mene keva pokusala da obuzda pre par godina.. kasno... ne radi se to tako... to se sece u korenu.. a ako se ne sasece... Ako ne mozete lepo i otvoreno da pricate sa njim, a popricaj sa kevom da to uradite ljudski, normalno bez svadja i sl, onda ga ili pustite da to radi sto radi, zavrsice tu skoli ako je dotle dosao ili pokusajte na silu da mu objasnite da nesto mora ili ne mora da radi, hoce u grad nemojte mu dati pare i sl.. to je veoma cesto kontra produktivno, ali to je makar skracenje procesa koji svakako dolazi ako se sve pusti i dalje.. jednom mu svakako nece biti dovoljno toliko para koliko mu dajete...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Citat: Leggy
Da, ali ti si maloletna. Zasto si ti napustila skolu? -------->> zato sto kad sma zavrsila osnovnu roditelji su me upisali u skolu koju nisam zelela u hemisku  a uvek sam imala 2jku iz hemije..i tu su dosli predmeti tipa atomska fizika i tako neke budalastine sve se pretvara u hemiju ides  po labaratorijama peglas se..i jednostavno to nije bilo za mene..u pocetku sam se bas trudila..jedine lepe ocene sam imala iz engleskog i srpskog...uglavnom iz predmeta koji nisu imali veze sa hemijom..pokusavali smosa privatnim casovima i sve..ali nijeislo..jednostavno se nisam uklpila pocela sma da bezim sa casova..i posle 7 meseci i ja i oni smo napokon ukapirali da ta skola nije za mene...ispisala se..sacekala da napunim 17 god (jer po nasim glupim propisima nemozes vandreno da dajes ispite dok neponavljas 2 put) i sad dajem ispite vendredno i super mi je..za 2 meseca punim 18 godina upisala sam drugu godinu skole koju volim i nema frke...sa osnovnom skolom definitivno nebih mogla nista..
I sta ce u skoli ako nece da uci?------------>>mora da uci!mora da je zavrsi kako tako...pa gledam ove moje vandredne primerke sa kojima idem imaju od 17 do 40 godina..i svi nam kukaju..nisu zavrsili srednju...rade neke bezveze poslove..muce se..stvarno bi bilo steta da je napusti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Ok, naravno da mora, ali kako ga naterati?
Nije losa SFova ideja...

BTW, dobro je sto posle svega imas volje da zavrsis tu skolu...
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Citat: Leggy
Ok, naravno da mora, ali kako ga naterati?
Nije losa SFova ideja...-------->>to oni sami moraju da sednu lepo da porazgovaraju i da vide kako dalje..jer ovako sigurno ne...

BTW, dobro je sto posle svega imas volje da zavrsis tu skolu...------->> doslo mi je iz d...u glavu...ako zelim da nesto uradim sa sobom i budem neko i nesto moram..da je nezavrsim bilo bi cisto predavanje i mirenje sa sudbinom..gledam moju generaciju (tu ima i onih koji nisu bog zna sta bistriji od mene..ok nekazem da sam genije...ali nisam glupa...i oni su sad treca godina..uskoro zavrsavaju..pa ako oni mogu sto nebih mogla i ja..sto sam ja drugacija od njih zar ne..)
ja imam mnogo mnogo goru situaciju u kuci nego ovaj decko...ali ipak uspela sam da razresim neke stvari sa sobom...i sa njima(roditelji) koliko toliko..i sem par naleta samo sazaljevanja i depresije (retko se desava ali se desava) uglavnom sam ok...life goes on..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jebiga, ja sam zavrsio 4. godinu vanredno... i nisam imao nekih znacajnijih problema... doduse mene su svi u toj skoli znali... vecina po dobru, neki i po losem, al sa njima sam i onako zavrsio pre 4. godine..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: Stefan1
Ne mogu vise da ga bijem,posto je dosta "ojacao"(a i zna da se bije posto je jedan od vatrenih "grobara")


daj ga nama na Sever pa cemo mi da ga vaspitamo Smiley

inace mislim da je bolje za sve Vas da decko tj brat ode svojim putem jer ce posto je uveliko u pubertetu da pravi sve veca i veca sranja .... nemoj da mu stajes na put jer ce te se tek onda odroditi ... zato bolje sedite svo troje , problem iznesite na videlo pa ako je bolje i da ode onda je to jabolja solucija .... a ako ode kroz svadju i tucu nikada vise nece biti isto ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.