Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Malo cudan porodicni problem  (Pročitano 8755 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
update:
Danas sam malo poricao sa Majkom i pokusao da joj otvorim oci.
Njeni odgovori su naprimer:
-Vidis da ce danas ponovo spavati do smrkavanja(i stvarno je ustao oko 17h posto je legao u 7 ujutru posle za**bancije nocas.
-Kako da se na brinem za skolu,kada mene njegova razdredna zove da pita zasto nije dosao u skolu,da dodjem na razgovor i sl.
-Pa ako ga bas briga skola,zasto me onda moljaka da odem sledece nedelje u skolu da mu opravdam izostanke

to su reci moje keve
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I sta sad , mi treba da ti damo odgovore koje bi ti trebalo da kazes kevi?
U ostalom ko joj je rekao da se ne brine, nek se brine, al nek ne pizdi i ne pravi sranje. A za izosanke, nek mu postavi ultimatum, ali na finjaka, kao sastavni deo nekog duzeg razgovora.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Stefane1, problem je gadan...
Zapravo, porodicni problemi su najtezi, ipak je to tvoje okruzenje, i to su ljudi koje volis, a ne neki stranci, zbog toga ti sve to tesko pada...
U neku ruku mogu da kazem da razumem o cemu govoris... Imam frku sa starijim burazerom, doduse nije toliko gadno kao kod tebe, ali ipak razumem tvoju zabrinutost...
Vidim da ovde mnogi potezu skoli kao uzrok, povod i resenje svih problema... sa time se nikako ne slazem... Pre svega, u vaspitanju deteta glavnu ulogu moraju da imaju roditelji. Oni su ti koji su duzni da detetu "usade" neka moralna nacela, ili jednostavno receno, da ga "odgoje" kako treba...
Jedan od aspekata vaspitanja je postojanje autoriteta... Ne znam tacno kakva je tvoja porodicna situacija... Koliko ti je burazer imao godina kada je otac otisao od kuce, kakav je bio odnos oca prema vama... Ako je otac, koji inace treba da bude neki obrazac autoriteta rano otisao od vas, ili nije ispunio svoju roditeljsko-vaspitnu duznost, onda je to ozbiljan problem...
Koliko vidim, majka je ta koja pokusava koliko-toliko da se izbori sa tvojim burazom, ali to joj ne polazi za rukom...
Zapravo, jedan od osnovnih problema kod razvoda je to sto roditelji menjaju svoje kriterijume prema deci... Jednostavno, da bi tu traumu razvoda sto vise smanjili, roditelji tolerisu odredjena ponasanja koja bi se u "zdravim" porodicama zavrsavala u fazonu "samar i mrs' na spavanje!"
Ako dete odraste bez autoriteta, tj bez nekoga pred kim oseca odredjeno strahopostovanje, sansa da u skoli postane jos veci problem je ogromna... To sto se gimnazije tice, to nije nista cudno... Recimo, dok sam ja isla u gimnaziju, strajkovi su bili najnormalnija stvar... Kad god nam se prohte, mi smislimo razlog i ne idemo par dana u skolu... (Naravno, moglo nam se posto je direktor bio mekan, kao i vecina profesora)
A sada moj savet...
Moras da mu jasno predocis situaciju i alternative... Jos uvek je maloletan. I izdrzavano lice. Dok god je tako, moze da racuna na vasu pomoc. Ali neka ima na umu da ce gimnazijski dani pre ili kasnije da se zavrse. Ako nastavi tako kako nastavlja, tesko da ce upisati fakultet. Prema tome, ostaje mu samo jedno: VOJSKA. A kako sam stekla utisak, to mi se jos cini kao najbolje resenje...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nakon vojske i ako je bio normalan to vise nikako nece biti...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
hvala vam svima na iscrpnim odgovorima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vrlo je bitno raditi na finjaka, jer svaki "nasilni" pokusaj moze samo da izazove kontraefekat.
On je u tim godinama kad ce stvari raditi za inat drugima, cesto za inat sebi, i treba biti vrlo osetljiv.
Zato kazem, mozda ne bi bilo lose da ti i keva zajedno odete kod psihologa, budete krajnje otvoreni i ne krijete kako ona popizdi i sl, pa vam mozda on kaze neki bolji vid pristupa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.