Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Malo cudan porodicni problem  (Pročitano 8753 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ti si mi tu ponajmanje jasan...
Ok on nije ni O od odrastao, ali tebe nikako ne kontam?
Vi ste u nikad boljim odnosima a ti ne znas i ne mozes da utices na njega?
Jbt, jednostavno sednes sa njim kao sa covekom i kazes mu kuda ide to sto on radi i da je normalno i ok da se zajebava u zivotu u tim godinama ali da preteruje i da ce napraviti sranje i sebi i drugima.
Ako ste vec u super odnosima nabacuj mu malo kao tezu za razmisljanje neke prijatelje zajednice ili poznanike koji su slicna sranja pravili a sada su na dnu. Mozda se opameti....
Ne treba ti psihic.. ni meni nista dobro nije doneo... ali ti treba neki pametan prijatelj ili poznanik sa kojim mozes da izorganizujes neku pricu koja ce ga naterati da se zamisli...
Popricaj sa kevom, nisi klinac, objasni joj da ne moze tako.
Ili uradite nesto planski i ljudski ili batalite i pomolite se da ce sve ispasti ok.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U ostalom.. otidji ti sa majkom kod psihologa pa vidi mozda ti kaze nesto pametno kako da postupis.. nije ni to losa ideja...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
plasim se ako ga budem terao na stvari koje ne zeli,da ce nasi odnosi ponovo zahladneti kao sto su bili recimo pre 2 godine...znas...takticki zelim ipak da sa njim zadrzim ovaj odnos(nazalost kako sam ja sa njim poboljsao odnos,tako se odnos njega i keve drasticno pogorsao)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
"p.s. nisam znao da sada moras da ponavljas 2 godine da bi otisao na vanredno a i u moje vreme u mojoj skoli je skolarina za vanredne ucenike bila nesto smesno tipa 1500 din!?"------------------>>pa ja neznam kako je bilo pre ali znam kako je sad..ja idem vandredno u pravno birotehnicku skolu 9 maj..i te smesne cene koje si ti placo za godinu dana..ovde jedva mogu da pokriju jedan ispitni rok..tako da nije za zezanje..ijedina olaksica je sto skolarinu mozes da placas u 2 rate...druga rata sad za januar je 9.352 din...uzas...sto se ponavljanja tice..opet neznam kako je pre bilo..ali kad sam ja sa 16 godina pokusala da uisem vandredno i da polazem ispite rekli su nam da moram da napunim 17 da bi to uradila tj da po propisima 2 put ponavljam ili bar imam te godine... Smile
sto se tvog bate tice..joj..ja nisam nista bolja..sedim na netu(pogotovo zimi tad sam najgora) pa eto preko dana nestignem toliko..ali posto sam nocna ptica..uglavnom od 12 pa do 4-5...i da chat naravno..to je ziva zaraza... Smile  nije ni malo zdravo ni po tel racun..i kad pogledam sta sam sve mogla da uradim za to vreme..bas je ko droga...a u svojim narkomanskim vizijama vidim da cu puno puno vremena provesti  on -line Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Stefan1
Pa ti ga nemoj terati, radi na finjaka, teranjem svakako nista ne bi postigao...


@Manchy:
Ja nisam imao problema sa prebacivanjem na vanredno i ako moj smer cak i nema opciju da se polaze tako. Doduse ja jesam imao 18.5 godina, ali znam i druge koji su dobijali pravo da predju... verovatno ima veze sa dogovorima sa direktorom i skolom, ako je disha ok, sve je ok.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
@Stefan1

Ti si koliko ja mogu da primetim sushta suprotnost od tvog brata,i mozda mislis da ce se on naljutiti ako mu predlozis da se promeni,mozda tako i bude,ali on u dubini duse zna da si ti u pravu,kada predje 20-tu godinu pocece da se menja,bice zreliji,a do tada ga moras povesti na pravi put.
Tvoja mama me podseca na mog tatu,totalno gresi tim svadjama,iskrivljuje odnos na silu pokusava da ga urazumi.
Sedi prvo i kao odrasla osoba porazgovaraj sa mamom,kazi joj koliko ste joj ti i brat bitni,i da ona mora da nadje umereniji pristup da bi je brat slusao,ovako kad pocne da vristi na njega dize mu napetost i on se brani kao sto ga ona i napada...ne ide to tako...samo drugarskim razgovorom se resavaju problemi,mirnim tonom i osmehom Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Pa neznam sf ja sam rekla kako je meni bilo..ima sad klinaca koji dolaze i imaju isti probelem ko ja...isto moraju da cekaju..bas sam pricala sa jednomdevojkom..mozda je do skole mozda ne..stvarno nebih znala...ali pre 17te nam nedaju..sad se jedan decko prebacio sa redovnog kod nas na vandredno..ali on ima napunjenih 17..mojima je direktor kao rekao da postoji sansa da predjem na redovno..ali to vise nespominje... :|
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da je u startu problem to sto ga nisu upisali u neku strucnu skolu, pa i treci stepen, jer na taj nacin bi imao kakvo-takvo uhlebljenje jednog dana, posto ocigledno nije neki kapacitet za ucenje...
Uskracivanje finansiranja, isto tako, nije resenje, posto bi ga to samo gurnulo u kriminal jer je decko, ocigledno, navikao na lagodan zivot.....
Opet, sve se svodi na razgovor, ali uz neko strucno lice koje moze da kontrolise situaciju kad se probude strasti... Tvoj brat se mozda nece buniti protiv toga ako mu jasno i direktno saopstite da ste zabrinuti za njega i da i vas njegovo ponasanje, na neki nacin, unistava...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mene su usrecili strucnom skolom, i to moze se reci elitnom na elitnom smeru.. pa sam je mrzeo od prvog do poslednjeg dana Smiley Politehnicka Akademija - Srednja Tehnicka Skola - Smer Robotika i FPS ... i dzaba iako je otprilike 90% profesora zaista ok , medju njima ima i fenomenalnih likova, to jednostavno nije bilo ono sto sam ja zeleo... informatike je bilo u tragovima, a proracunavanja srafova i slicnih gluposti na kilo...
Pa i na takvom smeru u takvoj skoli, koja je mozda od masinskih i u najboljem stanju sto se opreme, kadra i upisa tice.. otprilike 2% ljudi zaista zna da uradi ono sto je ucilo.. ostali samo imaju papir da znaju ko u skolama racunara Smiley
U ostalom jako je malo srednjih skoli nakon kojih mozes zaista ocekivati da ces makar neki posao imati prilike da nadjes.
Moj smer recimo nema gde da trazi posao jer se tim zanimanjem bavi 20 ljudi u srbiji i oni imaju faklutete i rade u 2-3 fabrike koje imaju robote, a otici napolje sa ovom diplomom i znanjem o stvarima koje su oni prevazisli pre 30 godina ne bi bilo niposto pametno.
Ako njega zanima ista oko kompjutera sem chata, uvek moze za par meseci sam savladati nesto i sa time naci sebi neki posao.

Moje neko misljenje je da ako je dosao do 2-3 godina i to bez popravnog zavrsice on to ma kakav bio. Ako bude problema iz vladanja malo ga obuzdajte, ali jako malo ljudi otpadne na 4. godini a oni kojima se to desi su zaista teski bolidi. Hej pa ja sam imao popravni u 3. godini a bio sam jedan od ponajboljih u razredu Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Dobro, i ja sam isla u srednju ekonomsku... i nisam billa odusevljena... U sustini, u odgovoru sam se oslonila na iskustvo jedne moje drugarice, koja, takodje, potice iz rasturene porodice... Njen brat je pravio uzasne probleme, ali su ga strpali u ugostiteljsku, on je otkrio da mu se zanimanje kuvara cak i dopada i sad radi u susi restoranu... I dalje nije najispravnija osoba na svetu, druzi se sa cudnim starijim likovima, ali nije postao izgubljen slucaj i znaju da im jednog dana policija nece zakucati na vrata i reci: "Znate, vas sin..."
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.