Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Malo cudan porodicni problem  (Pročitano 8752 puta)
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Citat: SerbianFighter
Jebiga, ja sam zavrsio 4. godinu vanredno... i nisam imao nekih znacajnijih problema... doduse mene su svi u toj skoli znali... vecina po dobru, neki i po losem, al sa njima sam i onako zavrsio pre 4. godine..
-------->> meni je ovako ok..stvarno sma se mnogo bolje uklopila nego redovno...pola moje osnovne skole ide samnom vandredno sve smo se negde bezveze upisali tako da druzenje i sve to je ok...ima i starijih ali uglavnom se svi ok slazemo i gledmao jedni drugima da pomognemo i na ispitu i ovako...ipak u istom smo  sosu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Daj boze da ti to izguras, drzim ti palceve, ali jako malo ljudi znam koji su u tome istrajali.. pa i ja sam umesto za mesec dva otego to sve... doduse ja sam otego jer sam imao previse posla u 2 roka kad je trebalo polagati, ali sta ces... na kraju ja ipak zavrsih Smiley bih odlican Smiley i dobih diplomu jedne od najtezih srednjih skola, koja mi nikad ali apsolutno nikad nicemu sluziti nece Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Citat: SerbianFighter
Daj boze da ti to izguras, drzim ti palceve,-->hvala sf!
 ali jako malo ljudi znam koji su u tome istrajali.. pa i ja sam umesto za mesec dva otego to sve... doduse ja sam otego jer sam imao previse posla u 2 roka kad je trebalo polagati, ali sta ces... na kraju ja ipak zavrsih Smiley bih odlican Smiley i dobih diplomu jedne od najtezih srednjih skola, koja mi nikad ali apsolutno nikad nicemu sluziti nece Smiley ------->> ja sam napunila u martu ove god 17i tek u aprilskom roku su mi dozvolili da polazem (zbog godina)  ( a od oktobra prosle godine idem na sva predavanja i havatam beleske i spremam se za taj aprilski rok pa mozes misliti kako je to bilo smoreno..)i eto za ovih par rokova sam uspela da dam 11 ispita iz prve god...na zadnji ispitni rok nisam izasla jer se nisam spremila..a i imala sam nekih problema..sad me sve to ceka ispit je 14 i 15 januara (wow nema srpske nove god za mene Smiley i da polozim...mada vec polako pocinjem da gubim zivce..i govorim sebi da moram da istrajem nema mi druge..moji su vec toliko ulozili u mene..nije to ni malo jeftino..i krivo mi je..bas se osecam ko parazit..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Uh.. aj potrefi jednom kako treba uraditi quote Smiley Ni u jednoj poruci nije pravilno.
Dakle
Kod:
[quote]tekst koji citiras[/quote]
tvoj tekst
[quote]drugi tekst koji citiras[/quote]
tvoj tekst


Ja nisam placao skolarinu 10k dinara Smiley
To je valjda standardna cifra za svakog ko bi isao vanredno, al posto ja imam minuli rad Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
uf ja vise necu a citiram Smile  
stupid stupid blonde  
skolarina 10tak din? wow...e pa moja je  oko 16.000 godisnje + ispitni rokovi..za svaki bar po 2000hiljade + knjige..neizadje bash jeftino
heh kad smo kod Minulog rada Smiley

Ko je srao van rupe tamo? deka?!? ko!?!? deka?!?koji deka jebo te deka?!?!? kakav deeeeeeeeka?! deka sere iz kuce znam ja njega ! pi*ka li mu mater seljacka! jebem li mu krvavu majku seljacku! kakav dekaaa naucilo to na livadu jebo ga bog  jos ako ima drvo na livadi jaoooooooooooo!sto voli da se prihvati za drvo jaoooo!! ako je drvo sljiva jaooooo! najbolje voli ako je drvo sljiva a pogled mu se negde u daljini gubi  neka nostalgija u ocima..sta li je  ja sam ga proveravao 5-6 puta prikrado sam mu se od pozadi..nevidi taj necuje nista  ja doso sa onom lopatom sto hvata 15-16 kila odnesem mu govno tiho i elegantno mu odnesem govno..necujnio i polako iznesem..kad se okrene (normalno svaki normalni covek se okrene da vidi rezultat svog rada  nema govna jaooooooooooooo! gde mi je minuli rad jebote!??  ide to po gradu raspituje se od vrata do vrata od kancelarije do kancelarije GDE JE MOJ MINULI RAD?! iso po mesnim zajednicama..jebo..deka kakav deeeeeeeeeeeeeeekkka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Uhh, 'al ste se vi iz OFF topicirali Smiley

@Stefane,

Sva nesreca je potekla zbog razvedenih roditelja,tu deca gube mnogo!!!!Ali ne brini ,moji problemi su bili najcudniji koje jos niko nije cuo ,ali ni ne zelim da pricam o tome.
Kao prvo,tvoja majka gresi puno,pristup koji ima je los.Dranjem i svadjom naterace tvog brata da joj se sukobljava i tera inat,to mora da se ispravi.Posto on ima vec 18 godina,vaspitavanju je kraj,sad treba izvuci dobro iz njega,ona je takticki izvlacila lose,ne kazem,zena je imala dobru nameru, ali pogrsan pristup.

Ti si stariji,tebi majka veruje,ti joj otvori oci,kazi joj da imas resenje problema ako zeli da te slusa.Reci joj da sa bratom lepo razgovara,da prica sa njim o njemu,sta ga muci,sta mu nedostaje sta bi zeleo u zivotu.
Na putu je da sebi upropasti zivot,ako nastavi da razbija skolu i da u nju odlazi kad mu se cefne.Ima nade za njega,i molim te Psihijatra mu ne pominjite,nista tu psihijatar nece popraviti moze ga samo iznervirati vasa misao da zelite da ga neki psihijatar slusa.
vas dvoje ste njegova krv i vi mu pomozite.


Srecno Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Pa Estella on nema resenje problema,zato i pita nas.A ne verujem da moze bratu da se objasni da ide redovno u skolu kada niko u skoli to ne radi... A da proba s nekom drugom skolom...da se ispise iz ove...Jeste li pricali s njim sta bi zeleo da bude,cime da se bavi... Smile:
Mozda gresim,ali majke kojima je ucenje na prvom mestu obicno u tome preteruju pa zanemaruju neke druge stvari o kojima bi trebalo da misle kod svoje dece...ti sad nemoj da se ljutis,ja ti govorim sasvim otvoreno...deluje mi kao da bratu treba obratiti malo vise paznje...



postoje i 'porodicna savetovalista' gde se resavaju porodicni problemi,pa bi mozda on pre pristao da ide tamo nego kod psihijatra
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ko uci dete da je ucenje na prvom mestu apsolutno je u pravu. Ne treba biti manijak i fanatik i gusiti dete da ima 5.00, ali ne treba mu ni pustiti da se zeza i provlaci kroz skolu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat
majke kojima je ucenje na prvom mestu obicno u tome preteruju pa zanemaruju neke druge stvari o kojima bi trebalo da misle kod svoje dece...ti sad nemoj da se ljutis,ja ti govorim sasvim otvoreno...deluje mi kao da bratu treba obratiti malo vise paznje...


ovo je ziva istina.


najveci problem na svetu je sto covek ne ide redovno u skolu??? ma dajte... ja nikad, ali nikad, nisam redovno isla u skolu, pa ne mislim da sam time nesto izgubila. neredovno odlazenje u skolu je po mom misljenju najmanji problem u Stefanovoj porodici, nedostatak dijaloga je vec malo ozbiljniji, ali nista neresivo. ljudi samo treba da iscooliraju, da se malo ohlade, i onda tako smireni razumno razgovaraju, s tim sto svako treba da bude spreman da prizna svoje greske, i burazer, i mama, i tata.

Stefane....batine jesu iz raja izasle, ali kasno je sad, ne vredi.....



inace....vecina vas bi lepo bacila osamnaestogodisnje dete na ulicu samo zato sto je los djak?????????????????? ja nikako ne bih volela da sam clan takve porodice, pa ko ce da razume i progleda kroz prste za sve gluposti koje pravite, ako nece porodica????



ja ne znam...ili sam ja tolko prsla da sam izgubila osecaj za bitno i nebitno, ili je ovaj svet stvarno otisao u tri lepe pizde materine, nepovratno.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bih ga izbacio.. samo bih mu na veoma plasticnom primeru pokazao sta moze da postigne ako to nastavi... skratis agoniju, i pokazes mu odmah da posle zaista ne bude kasno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.