Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:55:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mali svet  (Pročitano 3787 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: SerbianFighter
Ne mora da bude x files, samo da je umesto mikija manaojlovica david i bilo bi sve ok Wink


100%

Dobro, odgledaj pa da vidim kako ce se tebi svideti... Ja samo kazem realno da film nije nista narucito, jesu oni odradili dobru reklamu  sve to, i bas zbog toga ocekujes da ces videti nesto stvarno dobro a meni je ispalo  sasvim...onako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: SAnja
ma da.... nije Mali svet, x files Smile    nisam ni ocekivala drugi komentar


Neko rece da su ukusi razliciti, svejedno moj ukus nije ogranicen na x-files, ali dobro shvatite kako hocete...

A sta je, ako se moze znati tako dobro u filmu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Naravno da su ukusi razliciti ali kao sto ste tamo na onoj temi o x files napisali kako je to najbolja ikada snimljena serija ja se ne slazem sa vama, no necu da ulazim u diskusiju zasto jeste i zasto nije, to nije poenta price, ovde svako treba da iznese svoje misljenje zasto i kako, a posto znam da si ljubitelj x files ovaj film je u sasvim nekom drugom tripu predpostavila sam da ti se nije svideo....

e a zasto se meni svideo....

prvo jer je edukativan! U Srbiji je konzervatizam na visokom nivou i dobar deo muske populacije nema pojma sta je to prostata i kako se mozes razboleti i dobiti rak prostate. Takodje Srbi odlaze kod lekara samo kad umiru a mislim da ovaj film baca i svetlo na taj aspekt i to sto je Miki hipohondar cista suprotnost nas, on i previse vodi racuna o svom zdravlju tj na bolestan nacin sto treba da izazove kod nas malo trunke zdravog razuma da se zapitamo da li nam nesto fali ili ne.
Druga stvar, film nas uci da u zivotu sve dodje na svoje, dobro se dobrim vraca isto kao i lose, uci da ne treba krasti, lagati i varati jer djavo uvek pronadje put kako da dodje po naplatu duga.
Treca stvar, muzika je fantasticna, pogotovo jer je pesma I will survive jedna od mojih top ten pesama.
Cetvrto, konacno neki film koji ne prica o ratu i ratnim desavanjim, bobmardovanju, nasilju, mafiji itd
Peto, film je opet poucan... ona scena kad se Miki vozi sa sinom i kad ga on pita zasto nikada nisu imali vremena za njega... mislim da oslikava nase drustvo danas... ja imam gomilu prijatelja koji imaju od 26 pa na dalje godina i preko 30 i ne misle da se zene ili udaju, a deca im ni ne padaju na pamet, iako su zavrsili fakultete i rade i imaju mogucstva da stvore dom porodicu... mislim da baca na razmisljanje da treba stvarati porodicu jer ce posle mozda MOZDA biti kasno!
Sesto, film je pun crnog humora koji je u nekim scenama cak i previse dark i bas zbog toga mi se svidja
Sedam, svidja mi se nacin pristupa i prilaza filmu i sama razrada
Osam, mnogo dobrih glumaca na jednom mestu....
...da ne duzim... meni se film stvarno svideo, redak film od domacih za kojim sam bila odusevljena...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:55:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.