Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mali perica ognjenovic...  (Pročitano 3580 puta)
18. Jan 2007, 17:13:27
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3167
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Apple 
 Perica Ognjenović : Biću bolji nego ikad !

Fudbalski Jovanča Micić zove se - Perica Ognjenović. Nekadašnje čudo od deteta i kapiten Crvene zvezde, "dogurao" je do tridesete koju će uskoro napuniti, ali, nažalost, kreće od početka. Poslednja destinacija - Krit i prvoligaš Ergotelis.

- Eto, stigoh ja i do Grčke. Ostrvo snova i sunca, Prva liga i debi po meri, i gol i asistencija. Nadam se da je i to početak moje nove fudbalske ere.

Ipak, pre nego što se "dotaknemo" budućnosti, moramo da se vratimo u prošlost. I da krenemo od Real Madrida.

- Dve i po godine u kraljevskom klubu sigurno će ostati zauvek u mom srcu. Nisam ostavio pečat, ali jesam bar neki trag. Ostaje žal što nisam pružio više, ali, povrede su nažalost bile sastavni deo moje karijere. I nikako ne mogu da prežalim što nisam igrao u finalu Lige šampiona jer sam se povredio na treningu. A u polufinalu, u Madridu, protiv Mančester Junajteda na terenu samo bio 20-tak minuta...

A i kada sam stigao u Madrid, imao sam peh, na trećem treningu po dolasku na "Santjago Bernabeu" sam se teže povredio.
Perica ne krije da je i on krivac što mu karijera nije bila impresivnija, iako tvrdi da se protiv sudbine ne može.

- Naravno da je mnogo toga bilo i do mene, voleo sam i da se igram na terenu i provodim, ipak, objektivno, povrede su glavni krivac što nisam postigao više. Jer, pratile su me iz kluba u klub.

Iz Španije u Nemačku.

- Bio sam siguran da ću u Kajzerslauternu pronaći sebe. Krenem dobro i - povredim se. Onda se oporavim, a predsednik koji me je doveo, ode u zatvor.
Predsednik u zatvor, a Perica u Kinu.
- Milorad Kosanović je trenirao Dalijen i insistirao da dođem. Dok su se sredili papiri, prvenstvo je bilo završeno, za mene je to bilo jedno kolo i kraj. A onda se pojavio sars, nisam hteo da rizikujem, zbog porodice, i posle dva meseca napustio sam Kinu.
Putešestvije je nastavljeno i Ognjenović je stigao do Ukrajine.
- Potpisao sam za Dinamo i u Kijevu proveo godinu ipo dana. Imao sam probleme sa trenerom Mihališčenkom koji me je terao u vezni red, a to nije moje mesto - objašnjava brzonogi dribler. - Ja sam tražio da igram kao drugi špic, on nije hteo ni da čuje i morao sam da opet promenim sredinu.

I tako je Perica stigao do Malezije.

- To je bilo zanimljivo iskustvo, igrao sam u njihovom najboljem timu Selagoru, dobro su me platili ta tri meseca, ne žalim.
I najzad Grčka, kao povratak u Evropu.
- Uveren sam da opet dolazi mojih pet minuta. U najboljim sam godinama, sazreo, nisam više onaj "mali Perica", i očekujem da dobrim igrama u Ergotelisu izborim novi angažman. U nekoj od najboljih evropskih Liga - zaključio je ovu fudbalsko "turističku" priču, Perica Ognjenović.

Nema poređenja sa Stankovićem

Godine 1998, na Svetskom prvenstvu u Francuskoj, Perica Ognjenović i Dejan Stanković su bili džokeri selektora Santrača.
- Ne bih poredio naše karijere, svako je krenuo svojim putem i stigao gde je stigao. Ponoviću, nisam nezadovoljan svojom karijerom iako sam svestan da sam i mogao i morao više. I još ne podvlačim crtu jer sam uveren da za mene dolaze mnogo bolji dani.


(02. May 2007, 21:49:45)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Palermo stajl bebe

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1282
Zastava Transilvanija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
E moj Perice.........  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Ma Perica je ladovina...
taj nikad nije birao klub, samo da ima dobar ugovor pa makar ne kročio nogom u igru...
a samim odlaskom u Real on je realno završio karijeru, ovo ostalo je izvlačenje na staru (Realsku) slavu.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 332
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Siemens neki stari
Ma Perica je uvek bio smesan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


silov'o si zvezdu Mateja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3954
Zastava Banja Koviljaca
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6300
Neznam zbog cega ga je uopste Real angazovao, za mene je jedan od najvecih promasaja Reala svih vremena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Palermo stajl bebe

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1282
Zastava Transilvanija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Nije,Spasic je najveci promasaj i Reala i u istoriji fudbala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
...ne mogu da verujem a kakav je bio samo kao klinac........kako je igrao:
...jos se secam ona dva gola Partizanu
...ili onog derbija igranog u Sredu,po kisi i pred 6000-7000 kada su on i Deki rasurili Partizan i kada je Bolic Kralju dao jedan od najefektnih auto-golova koje sam ikada video(nazalost nije priznat)
...iskreno voleo bih da zaigra kao nekad ima jos sansi,pa pogledajte samo Pantelica...
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
da perica je kralj, i ja jos uvek pamtim ta dva gola... Smile Smile   
mogao bi  u zvezdu da dodje opet,bar je brzi od ailtona
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
ma Perica je totalno u autu, kakva crna Zvezda - gde god da dođe njega oteraju.

sve to što pričate je njegova stara slava od koje još uvek životari.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson w700
Au perice bas mi zao coveka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.