Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 15:40:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mala nocna muzika  (Pročitano 20197 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Meni se nije dopao. Nisam se nasmejao uopste. Smile
Film je mogao biti mnogo bolji. Baka je jedina sto je iole nesto uradila dobro za film
Evo ide postar kurac mu je ostar.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia E72
Ma Zeki bolje ide horor/triler... To je i dokazao T.T. Sindromom i Četvrtim čovekom
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia N70
...Ma nema veze... Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
U subotu uveche na televiziji RTL sam upoznao samo dno domace kinematografije.   Smile
Scenaristi i reziseru bi trebalo u najmanju ruku pucati u kolena.
Mukotrpno sam chekao kraj filma ne bih li video ko su sponzori i ko je platio ovu budalashtinu.
Na svu srecu nisam video Ministarstvo za Kulturu jer bih stvarno popizdeo, dodushe ne bi im bilo prvi put da daju drzavne pare za razne gluposti al' to je vec neka druga tema....
I dalje ne mogu da poverujem da postoji ovakvo sranje od "filma"  Smile
Takodje sam razocharan Gordanom Kičićem kojeg sam sa odushevljenjem gledao u pozorishtu i stekao utisak da ne bi glumio bilo gde, steta...

Kao krajnji zakljuchak mislim da bi trebalo unistiti sve kopije filma i original sihronizovati na nekom drugom jeziku i demantovati svaku pomisao da je ovo izaslo iz nekog nasheg studija. Sramotnije je priznati ovaj film kao srpski nego optuzbe za genocid...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
SonyEricsson k800i
U subotu uveche na televiziji RTL sam upoznao samo dno domace kinematografije.   Smile
Scenaristi i reziseru bi trebalo u najmanju ruku pucati u kolena.
Mukotrpno sam chekao kraj filma ne bih li video ko su sponzori i ko je platio ovu budalashtinu.
Na svu srecu nisam video Ministarstvo za Kulturu jer bih stvarno popizdeo, dodushe ne bi im bilo prvi put da daju drzavne pare za razne gluposti al' to je vec neka druga tema....
I dalje ne mogu da poverujem da postoji ovakvo sranje od "filma"  Smile
Takodje sam razocharan Gordanom Kičićem kojeg sam sa odushevljenjem gledao u pozorishtu i stekao utisak da ne bi glumio bilo gde, steta...

Kao krajnji zakljuchak mislim da bi trebalo unistiti sve kopije filma i original sihronizovati na nekom drugom jeziku i demantovati svaku pomisao da je ovo izaslo iz nekog nasheg studija. Sramotnije je priznati ovaj film kao srpski nego optuzbe za genocid...
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Josephine: I'd like to take your picture.
Senior Ed Bloom: Oh, you don't need a picture. Just look up "handsome" in the dictionary.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Frizider
Jebiga sad, ajmo genocid na film..................film je toliko kretenski da je dobar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
U pravu si. I moj trinaestogodishnji burazer isto to kaze...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k300i
U subotu uveche na televiziji RTL sam upoznao samo dno domace kinematografije.   Smile
Scenaristi i reziseru bi trebalo u najmanju ruku pucati u kolena.
Mukotrpno sam chekao kraj filma ne bih li video ko su sponzori i ko je platio ovu budalashtinu.
Na svu srecu nisam video Ministarstvo za Kulturu jer bih stvarno popizdeo, dodushe ne bi im bilo prvi put da daju drzavne pare za razne gluposti al' to je vec neka druga tema....
I dalje ne mogu da poverujem da postoji ovakvo sranje od "filma"  Smile
Takodje sam razocharan Gordanom Kičićem kojeg sam sa odushevljenjem gledao u pozorishtu i stekao utisak da ne bi glumio bilo gde, steta...

Kao krajnji zakljuchak mislim da bi trebalo unistiti sve kopije filma i original sihronizovati na nekom drugom jeziku i demantovati svaku pomisao da je ovo izaslo iz nekog nasheg studija. Sramotnije je priznati ovaj film kao srpski nego optuzbe za genocid...

apsolutno se slazem sa ovim
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Frizider
Citat
U pravu si. I moj trinaestogodishnji burazer isto to kaze...
Pa upravu ti je burazer. Bitno da si ti ozbiljan covek, kapiram da gledas samo fenomenalne bisere sedme umetnosti i adaptacije Sekspirovih komada. Ne razumumem cemu takva epska pljuvacina za film koji je ocigledno radjen iz zajebancije. Tako mlad a vec afirmisani filmski kriticar, jos da se ugojis k'o vepar i eto nama reinkarnacije Dimitrija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
Citat
kapiram da gledas samo fenomenalne bisere sedme umetnosti i adaptacije Sekspirovih komada

 Smile
----

Ne prijatelju, ja sam vishe za staru skolu komedije. Montipajton, crna guja, mucke i sl...
Taj humor mi najvishe odgovara.
A ovaj film im je ocigledno propao pa su izjavili da je sve ovo parodija na filmove b produkcije.
Kako je kengur ispao dobar?
Munje?
Bumerang?
I mnogo slichnih domacih komedija...
Jednostavno ovaj "film" ima forice ko iz vrtice.


Inace niti glumim afirmisanog filmskog kriticara niti zelim postanem jedan, al valjda imam pravo kao obican gledalac da trazim vise od nekog filma, da izrazim mishljenje i da kazem da je neki film sranje. Zasto bih ja prihvatao sve sto mi se servira na tanjiru?
« Poslednja izmena: 21. Avg 2008, 21:41:24 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 15:40:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.