Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:15:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: maketa su 47  (Pročitano 4355 puta)
04. Jan 2008, 16:32:57
Clan u razvoju

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
sta mislite o njoj  i imate li neki predlog u vezi izabiranja moje prve makete koju  ću napraviti Smile Smile Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Ako nikad nisi radio makete onda je ona suvise slozena. Prva maketa mora biti jednostavna i za sklapanje i za bojenje. Slozena moze samo da vas smori i da batalite maketarstvo. Nadam se da ce drugi clanovi naci neki predlog jer ja ne znam stanje na nasem trzistu.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC HD2
mislim da hjk rece da ima su47  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson C702i
Evo mog predloga za tebe kupi za pocetak neku revell maketu lovackog aviona iz drugog svetskog rata u razmeri 1/72 koju mozes naci u  hipermarketu ciji su vlasnici Slovenci,takodje postoji jos jedan hipermarket odmah pored Airport City na Novom Beogradu u kome se nalazi Prodavnica decijih igracaka-jedina takve prirode (nadam se da ovo necete protumaciti kao reklamu i da jasno znate na sta mislim).
Inace u oba navedena mesta se moze naci pribor,boje i ostale potrebstine za maketare.
Predlog za ove makete je iskljucivo iz razloga sto se lako sklapaju kvalitetne su a dobre su za pocetak,a za kasnije ostavite i Su-47 i ostalu modernu avijaciju. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Airport City- daj tacnu adresu pa nek znaju ljudi. A neko nek im se javi pa nek kupe reklamni baner ovde.

Stvarno bre- sto ih neko ne obidje i kaze im da mogu ovde za male pare da se odlicno reklamiraju?

IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson C702i
U pitanju je Rodic Hipermarket u Omladinskih brigada a u okviru njega radnja sa decijim igrackama,a drugi hipermarket je Merkator.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 5610
Airport City- daj tacnu adresu pa nek znaju ljudi. A neko nek im se javi pa nek kupe reklamni baner ovde.

Stvarno bre- sto ih neko ne obidje i kaze im da mogu ovde za male pare da se odlicno reklamiraju?


Где је ту наш проценат?!  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC HD2
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Ajd, postavicu pitanje ovde da ne zatrpavam teme "Pocetnicka maketu", "Supermarine Sptfire (maketa)" i "Hawker Typhoon (maketa)".

Kako me je uhvatilo maketarsko ludilo (strucno "latinski": delirium maketaris hronicus) odnah sam kupio Messerschmitt Bf 109G-6 i Fw 190 D-9 (dva po meni najpoznatija nemacka aviona iz WWII).
Po savetu Pilota poceh da radim Focke Wulf-a. Ubrzo kupih jos jednog istog (da bi radio i drugu njegovu varijantu sa drugom shemom bojenja), pa ond Spitfire Mk I, Hawker Typhoon i jos Paul Defiant NFI.
sve su od Airfix-a i 1:72

Al neki dan (kako se priblizavala Nova Godina) ne izdrzah i kupim sebi poklon Iljushin IL-2 Stormovik "tank hunter" (ruska shema bojenja sa zutim brojem 16) od firme Zvezda i G-4 Super Galeb (shema bojenja - acro grupe) od firme YuMo. Obe su isto 1:72.

Moze li neko od iskusnijih clanova ovde da mi poreda ove makete po tezini rada (otprilike, misljenje), kako bih se ravnao u radu.
Mislim da mi je ovo dosta za duuuugo vremena. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson C702i
Il-2 jako dobra maketa solidno se uklapa -laka za rad
Airfix makete su ok ali im je mana sto mislim da si vec iskusio ispupceni paneli sto stvara problem prilikom gitovanja i smirglanja jer se mogu izbubiti a nije ih lako vratiti,zatim kod recimo Defianta je uklapanje krilo-trup sa procepom od preko 1mm
G-4 je dobra maketa ali ima pa recimo vise detalja od do sad pomenutih + sema farbanja za letece zvezde je prilicno zeznuta zbog bele boje,takodje mane tih maketa su sto se desava da je kod nekih leva polutka trupa drugacijih dimenzija od desne.Takodje obrati paznju na uklapanje poklopca kabine i reflektora na nosu aviona.Delic koji si ako se secam dobio u maloj kesici je od Smole sto znaci lepis ga super lepkom.
Eto to je ovako otprilike iz glave na prvu loptu poredjano od najlakseg ka najtezem uz mali komentar  Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:15:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.