Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:44:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 523 524 526 527 ... 791
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maja Nikolić-Japundža  (Pročitano 4589667 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
ma nek se Maja samo vratila na posao a nadam se da ce biti kratkih haljinica,sevanja nogui guze Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1266
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
Mislim da ce ova nova emisija biti bezveze. Prvu epizodu cu mozda malo pogledati iskljucivo zbog Maje. Samo saznanje da ce tu biti i Natasa je dovoljno da se emisija propusti i ne gleda.

Ipak to ne menja cinjenicu da je Maja jedna od najlepsih zena koja se do sada pojavila na televiziji!  Smile




Nisi valjda fan Grand tv i sličnih?  Smile Pa ova emisija je i osmišljena kako bi se vratio na tv kvalitetan obazovni program po kome je tv Beograd bila poznata u SFRJ  Smile
IP sačuvana
social share
Samo jednu ljubav nemam :p
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Scream for me

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2085
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Mislim da ce ova nova emisija biti bezveze. Prvu epizodu cu mozda malo pogledati iskljucivo zbog Maje. Samo saznanje da ce tu biti i Natasa je dovoljno da se emisija propusti i ne gleda.

Ipak to ne menja cinjenicu da je Maja jedna od najlepsih zena koja se do sada pojavila na televiziji!  Smile




Nisi valjda fan Grand tv i sličnih?  Smile Pa ova emisija je i osmišljena kako bi se vratio na tv kvalitetan obazovni program po kome je tv Beograd bila poznata u SFRJ  Smile

Nije ovo tema za raspravu a kvalitetu emisije nego o duzini suknje!
IP sačuvana
social share
Show them no fear, show them no pain
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 420
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Mislim da ce ova nova emisija biti bezveze. Prvu epizodu cu mozda malo pogledati iskljucivo zbog Maje. Samo saznanje da ce tu biti i Natasa je dovoljno da se emisija propusti i ne gleda.

Ipak to ne menja cinjenicu da je Maja jedna od najlepsih zena koja se do sada pojavila na televiziji!  Smile




Nisi valjda fan Grand tv i sličnih?  Smile Pa ova emisija je i osmišljena kako bi se vratio na tv kvalitetan obazovni program po kome je tv Beograd bila poznata u SFRJ  Smile

Ne da nisam fan Grand tv-a nego to nikada nisam ni gledao. Od domacih televizija jedino pratim RTV i RTS jer jedini nesto vrede. A emisija koju uredjuje i osmisljava Natasa Miljkovic sa svojom kumom ne da ne moze da bude kvalitetan program nego bukvalno nema sanse. Pa njih dve su takozvane tv zvezde iskljucivo zbog izgleda a ne nekih novinarskih kvaliteta. Ljudi ce gledati zbog Majine lepote pre svega, jer po meni Natasa cak nije ni dobra riba...  Smile

Da se gleda kvalitet koji je nekada davno postojao na ovom nasem javnom servisu pa Natasa bi prva dobila otkaz a ne novu emisiju...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Ovako ce biti

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5065
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Motorola Edge 30 Ultra
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

10838317_753752084693149_953623930_n.jpg
(84.6 KB, 640x640)
10860119_1656840101209290_797795446_n.jpg
(61.72 KB, 640x640)
10859980_376413179201217_1865806818_n.jpg
(61.16 KB, 640x640)
B4puFLdCYAAogKz.jpg large.jpg
(72.95 KB, 1024x768)
B4puH7iIgAAhCrr.jpg large.jpg
(34.82 KB, 417x273)
IP sačuvana
social share
nenadm73
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 355
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.71
Kako je samo debilno ovo kada televizije napadno reklamiraju svoje buduće emisije...
pa još fotografisanje ekipe koja je "okupljena na tom sjajnom projektu"... kakva "sreća"
što imaju priliku da se bave nečim tako misaonim, da usreće gledaoce, da pariraju
prostakluku na drugim televizijama (inače na RTS to uopšte ne postoji - ja ne znam,
ali znam šta m ie govorio Aleksandar Tijanić, tako da uzimam njegovo mišljenje,
nema nikakve potrebe da mislim svojom glavom, šta će mi glava, slušam šta mi se kaže...)...

Pa onda to nevidjeno drugarstvo i sklad u toj grupi ljudi, kako jedan drugog obožava i podržava...
raj na zemlji... savršenstvo... sigurno će i emisija biti nešto nezapamćeno dobro... akademici će
shvatiti da njihovo obrazovanje nije ni do kolena obrazovanju Maje Japundže, a pogotovo
Nataše Miljković koja je čak išla na praksu u italijanski RAI...

Sigurno je i studio tako moderno opremljen, kao u vasionskom brodu, najverovatnije
crno kao u kovčegu, kao kod Olivere Jovićević, kao da su upali u jamu punu nafte...
Nadam se da će nam pokazati svaki kabl, svaku utičnicu, svaku sijalicu, baš kao
u jutarnjem programu...

Ah, da, za mene kao gledaoca će biti od izuzetne važnosti što znam da se to sve realizuje
u studiju (prostoriji sa kulisama) na čijim vratima gore stoji pločica "Studio 3".
To mi je detalj koji definitivno kompletira uživanje prilikom konzumiranja te emisije...
jedino još nedostaje informacija koji redni broj nosi sobičak gde će se cice presvlačiti
i koji je broj vecea gde Maja i Nataša odu posle emisije da se ispiške...
A šta kažete na to da su se u tom Studiju 3 nekada snimale emisije? Baš čudno,
ja bih pomislio da je tu bilo skladište gradjevinskog materijala...

Mnogo mi se svidja i to što kada udjem na sajt RTS iskoči baner koji reklamira ovu emisiju,
pa moram da mišem gadjam malecko X da ga zatvorim i nastavim zbog onoga zbog čega
sam ušao na sajt...

Dakle, da skratim... gledanje te emisije će biti moje najvažnije dostignuće u životu,
počastvovan sam i ponosan da neko naš ume da stvori takav misaoni produkt...   
Ubedjen sam da će ova emisija prevazići i neverovatno zanimljivo, kvalitetno
i nadasve edukativno novo "Nedeljno popodne"...

Vrlo verovatno će fakulteti uneti u svoje pravilnike da gledanje ove emisije donosi
izvestan broj bolonjskih poena...     
« Poslednja izmena: 12. Dec 2014, 20:02:54 od bezobrazan i fin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 267
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Kao sto se i ocekivalo zesce sranje,pomislili da ce ih ljudi gledati zbog njihovog novinarskog znanja,sto je velika zabluda,ako nesto ne promene,nece ovo dugo trajati!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Scream for me

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2085
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Sto se Maje tice...nista...verovatno i nece biti...
IP sačuvana
social share
Show them no fear, show them no pain
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Bilo je lepo videti je opet (povlačim reč nije se ofucala)...
Najžešće mi je bilo kada su je pitali kad je saznala kako funkcioniše seks, a ona rekla da je ''bila glavna'', tj. imala je knjigu, sa 6-7 godina, i držala predavanje ostalim drugarima, a oni kao ''fujjjj jel se to stvarno tako rad''  Smile
« Poslednja izmena: 13. Dec 2014, 08:34:50 od JohnDough11111 »
IP sačuvana
social share
“But now and then, a woman walks up, full blossom, a woman just bursting out of her dress…a sex creature, a curse, the end of it all.” ― Charles Bukowski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 523 524 526 527 ... 791
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:44:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.242 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.