Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:19:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maja Gojković prekinula veze sa SRS-om  (Pročitano 27025 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Iskreno... ja sam rekla da mi je citava ova prica smrdljiva... oni koji su je do juce tapsali po ramenu, prave se da ne postoji...
Oni koji su je pljuvali, kuju je u zvezde...

To je bezveze... i juce i danas... to je ista osoba...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung D780
Citat
Nisu bili svesni da je grozna...  Smile Smile Smile

Krofna, ne mudruj previshe, ne stoji ti...  Smile Smile

 Smile Smile Smile Smile

Gde li je samo cuo da je neko iz SRS  na TV-u rekao da je Maja djubre,zuta....  Smile Smile Cak je i Mirovic na kanalu 9 rekao da nece da kaze nista lose o Maji jer su kumovi.  Smile Krofna je malo "nakitio" pricu  Smile Smile Smile

Boro nisi dobro procitao sta sam napisao. Ne znam gde sam to rekao da je neko iz SRS-a rekao na TV-u. Pricam za ove "internet radikalne patriote" koje blate Maju.

@Dulisha sta ja tebi mogu da kazem kad si ti jednostavno car  Smile Smile Smile
P.S. Ne moras i mene da stavljas u potpis ovo je trebalo da bude ironicno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Iskreno... ja sam rekla da mi je citava ova prica smrdljiva... oni koji su je do juce tapsali po ramenu, prave se da ne postoji...
Oni koji su je pljuvali, kuju je u zvezde...

To je bezveze... i juce i danas... to je ista osoba...

Sa ovim se delimicno slazem.Samo morate da razlikujete sta ovde pricaju forumasi a sta je na TV-u.Eto ja sam bas slusao i Maju i SRS ovih dana i nisam cuo da se vredjaju.Ovde jesam video ali koliko znam ovde ne dolazi ni Toma ni Maja ni Mirovic.....Ko se malo vise razume u NS politiku zna da nema nevinih i jadnika.Svi oni imaju velike pare,i drmaju veliki novac na crno.Ko veruje da postoji razlika izmedju DS ili SRS u Novom Sadu u velikoj je zabludi.Ali Novi Sad je kao i Srbija jedna velika fudbalska utakmica.11 maja ce izaci glasaci SRS i glasati za Mirovica a znaju da je on lopov i da nije nista bolji od DS a isto to ce uraditi i DS glasaci.Zato sto ljudi ne izlaze da im bude bolje nego da uteraju k... suprotnoj stranci.To je navijacko glasanje.Situacija sa Majom i Mirovicem ce biti ovakva"SRS ce da prosipa pricu kako su oni kao za NS A Maja vise nije a Maja ce kao da prica da je ona kao postena a oni ne".Sve je to jedno zamazivanje ociju a uvek je samo pravi razlog podela novca i moc.Ostala bajka za dobrobit gradjana je prica za budale.Maja je osnivac SRS i 18 godina je bila u SRS.Ona vrlo dobro zna i ko je Mirovic i kakav je covek.Sama je sebi uskocila u stomak kad je rekla da ne zna sta se desava a on joj je kum.Mislim............
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Apsolutno. Potpisujem, nije situacija takva u Novom Sadu, nego u celoj Srbiji. Razlika je samo u kolicini kapitala koji se obrce, koji je (u odnosu na NS) jedino u BG-u veci...

@Dulisha sta ja tebi mogu da kazem kad si ti jednostavno car  Smile Smile Smile
P.S. Ne moras i mene da stavljas u potpis ovo je trebalo da bude ironicno

I od ostalih je bilo ironicno, nego je tebi obrazovanje na nivou Nenada Stefanovica... "Nekrofilija, sta je to - 16,17 godina?"  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung D780
Apsolutno. Potpisujem, nije situacija takva u Novom Sadu, nego u celoj Srbiji. Razlika je samo u kolicini kapitala koji se obrce, koji je (u odnosu na NS) jedino u BG-u veci...

@Dulisha sta ja tebi mogu da kazem kad si ti jednostavno car  Smile Smile Smile
P.S. Ne moras i mene da stavljas u potpis ovo je trebalo da bude ironicno

I od ostalih je bilo ironicno, nego je tebi obrazovanje na nivou Nenada Stefanovica... "Nekrofilija, sta je to - 16,17 godina?"  Smile Smile Smile

A ne stvarno sta je to?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Dobro, u tvom slucaju "ironija". Samo sam pravio paralelu...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung D780
Dobro, u tvom slucaju "ironija". Samo sam pravio paralelu...  Smile Smile Smile

I jesi li uspeo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Za sve one koje koje zanima izborni program sadasnje i buduce gradonacelnice Novoga Sada


http://majanovisad.com/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
napustila,to znamo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:19:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.