Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 544 545 547 548 ... 749
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropsko-Arapska izbeglicka kriza  (Pročitano 463262 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.5.17
mob
I-mate 30 Pro
I naravno oni siluju...za muskarca koji je ozenjen je silovanje pandan ubistva predsdenika drzave...

Znaci ako ga vi ubedite da ce oni sad da krenu tamo da siluju sve zivo...on ce da pristane na bilo sta ...

Jel u ocaju ne vaze obicni zakoni razmene energije...covek ce sve da ucini da se njega oslobodi...a za ocaj vam niko nece dati ni zrno graska...

Krenula je nazi kuhinja opasno da se zanima delom...srecno sa tim...

Normalno krajnji cilj je izmestanje tezista krize iz eu...

Da bude da nije problem tamo u eu...nego neka srbija...neka jugoslavija...neka sirija...

I onda oni dolaze da nas uce sta treba da radimo...

Evo sad teroristicki napadi po celoj evropi...jel palo nekome na pamet od nezapadnih politicara da daje savete...

U prirodi je slovenskog naroda da ne staje na muku...nekome ko je u problemu...

Mi smo mnogo mnogo razliciti...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 16.0
koliko je ta evropa zaostala..jbt mi smo se jos 90tih borili sa al kaidom..isilom..al nusrom ...i ostalim teroristickim organizacijama ..koje danas haraju svetom  Smile
i jos su nas zapadnjaci bombardovali za to  Smile
iako su oni i stvorili tadasnju al kaidu...i sve i jedan terorist koji je ucestvovao u rusenju kula...
imao je bih ili hrvatski pasos...i bio je u bosni tokom 90tih...

kako li su stigli u bosnu...iz sa i irana ...

ovo po evropi...nece jos dugo trajati....
a i ovo se moze zaustaviti samo ocigledno je da ne zele...

zamisli ti...belgijanci kojima su kao teroristi pobili onolike ljude....kakav kakav zakon donose...
zabranjeno je policiji i pt jedinicama da vrse racije i pretrese objekata u privatnom vlasnistvu...
od 21 cas do 5 ujutru  Smile

suvisno je bilo sta jos reci... Smile
to nije borba protiv terorizma ...nego zajebancija  Smile


zapad ce jos malo da finansira terorizam...i nije strasno dok je terorizam pod njihovom kontrolom..
gadno ce biti kad amerikanci dignu ruke od isila.....pa kad ih preuzme i pocne finansirati iran...
tek tada ce zapad a i ostatak svijeta  da bude ugrozen...

Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2016, 08:22:37 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Srbi se nisu borili protiv islamskog terorizma nego ubijali I proterivali neduzan narod
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Srbi se nisu borili protiv islamskog terorizma nego ubijali I proterivali neduzan narod
А да одеш до Лазе. Smile
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Srbi se nisu borili protiv islamskog terorizma nego ubijali I proterivali neduzan narod
https://en.wikipedia.org/wiki/Bosnian_mujahideen
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Islamski teroristi su se borili protiv srba, to jeste tacno. Ali srbi su rat poceli I borili se protiv bosnjaka, protiv naroda
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Islamski teroristi su se borili protiv srba, to jeste tacno. Ali srbi su rat poceli I borili se protiv bosnjaka, protiv naroda

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2603643/Tony-Blairs-religious-charitys-links-extremism-Claims-adviser-member-Muslim-Brotherhood-investigated-British-spies.html

Another Islamic adviser to Mr Blair is Mustafa Ceric, a Bosnian Muslim cleric who has made controversial statements about Islam in the Balkan states.
The former Grand Mufti of Bosnia-Herzegovina has been linked to the the global Muslim Brotherhood through his membership of the European Council for Fatwa and Research.

https://en.wikipedia.org/wiki/Muslim_Brotherhood

https://en.wikipedia.org/wiki/European_Council_for_Fatwa_and_Research

https://en.wikipedia.org/wiki/Hasan_%C4%8Cengi%C4%87

He is a member of a powerful clan headed by his father, Halid Čengić, the main logistics expert in the Bosnian Army and a senior official, with his sons, in Bosnia's Agencija za Informacije I Dokumentaciju (AID) intelligence agency. Hasan Čengić has travelled frequently to Tehran since 1983 and has been deeply involved in Iranian arms shipments to Bosnia. During the Bosnian War, he lived in Tehran and Istanbul. According to Austrian police, Čengić was on the supervisory board of the Third World Relief Agency (TWRA), a Sudan-based, phoney humanitarian organization connected to Osama bin Laden and his al-Qaeda terrorist network. Čengić's involvement was confirmed by the TWRA's director, Elfatih Hassanein.

https://en.wikisource.org/wiki/CIA_Report_on_NGOs_With_Terror_Links

Many of these organizations also support foreign mujahedin fighters in Bosnia. Coordination councils based in Zagreb and Sarajevo, coordinate the activities of the most important organizations. These councils may function like a similar one established in Peshawar, Pakistan, which organizes arms shipments and aid to military training camps, and provides humanitarian aid to refugees, according to a clandestine source.

A growing body of reporting indicates that some of these charities are being used to aid Islamic extremist groups that engage in terrorism. We have information that nearly one third of the Islamic NGOs in the Balkans have facilitated the activities of Islamic groups that engage in terrorism, including the Egyptian Al-Gama'at Al-Islamiyya, Palestinian Hamas, Algerian Groups, and Lebanese Hizballah. Some of the terrorist groups, such as Al-Gama'at, have access to credentials for the UN High Commission for Refugees and other UN staff in the former Yugoslavia.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Nista od toga ne porice ono sto Sam rekao. Srbi su napali bosnjake, mudzahedini su dosli u bosnu da se bore protiv srba
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Nista od toga ne porice ono sto Sam rekao.

Ma naravno Smile

Srbi se nisu borili protiv islamskog terorizma

Nego dabiša kako je to biti Srbin i mrzeti sebe?Dodje ti da se rokneš zar ne?
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.87
ko kaze da mrzim sebe ili srbe kad smo vec kod toga?

kod istorijskih dogadjaja ja pokusavam da shvatim sta se desilo a ne da zauzmem navijacki stav. svestan sam da ljudi vecinom nisu dovoljno evoulirali da bi mogli to da rade, vise su copor divljaka nego racionalna bica, ali sto bi to mene sprecavalo da mislim bez stalnog emotivnog pritiska da odaberem "nase stavove"

zaista ne moram da mrzim narod sa druge livade. uglavnom zato sto su svi ljudi, manje vise isti, a mi srbi nekog blizeg od hrvata i narocito bosnjaka nemamo na ovome svetu
« Poslednja izmena: 31. Mar 2016, 12:26:31 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 544 545 547 548 ... 749
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.174 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.