Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 545 546 548 549 ... 749
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropsko-Arapska izbeglicka kriza  (Pročitano 465156 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Nema to veze sa Srbima i Bošnjacima i livadama,nego glupostima koje ponekad izvališ kao ova na primer

Srbi se nisu borili protiv islamskog terorizma nego ubijali I proterivali neduzan narod


IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Evolucija: Homo erectus - Homo sapiens - Homo dabishus - Homo dabishus trolicus.

Reci nam, dabiša, kad planiraš da siđeš s tog visokog konja na koga si sam sebe ispeo?

Citat
a mi srbi nekog blizeg od hrvata i narocito bosnjaka nemamo na ovome svetu

Blago nama.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Најјачи су ми ови "објективни" аутошовинисти... Smile
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.75
Islamski teroristi su se borili protiv srba, to jeste tacno. Ali srbi su rat poceli I borili se protiv bosnjaka, protiv naroda

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.87
Nema to veze sa Srbima i Bošnjacima i livadama,nego glupostima koje ponekad izvališ kao ova na primer

Srbi se nisu borili protiv islamskog terorizma nego ubijali I proterivali neduzan narod

sprovoditi etnicko ciscenje je voditi rat protiv naroda umesto protiv neprijateljske vojne sile. zato to i jeste ratni zlocin, jer se smatra za nenormalno. (ako imas njivu a nemas seljaka, ni njiva ti nista ne vredi)



bas sam o tome razmisljao

Reci nam, dabiša, kad planiraš da siđeš s tog visokog konja na koga si sam sebe ispeo?
medju nacionaliste i mogu samo da - sidjem

Најјачи су ми ови "објективни" аутошовинисти... Smile
rec autosovinisti je izmisljena od strane imbecila nesposobnih da razmisljaju o svojim greskama. koristi se samo od ljudi koji imaju slican problem
« Poslednja izmena: 31. Mar 2016, 17:47:53 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Srbija integriše migrante koji ostanu
V. CRNjANSKI SPASOJEVIĆ | 30. mart 2016. 21:40

Izbeglička kriza nije završena, gotova samo prva faza i čeka se novi talas. Cucić: Dobiće obrazovanje, lečenje, učenje jezika, zdravstvenu zaštitu, smeštaj. Oko 1.500 ljudi je trenutno kod nas



Kriza sa izbeglicama nije rešena, samo je odložena. Pitanje je kada će podsaharski deo Afrike krenuti ka Evropi. Moraćemo ubuduće da gradimo društvo sa mnogo više tolerancije, izjavio je premijer Aleksandar Vučić na skupu "Sistem azila i migracija".
- Ponosan sam na Srbiju što ni kad je bilo najteže nije razmišljala o podizanju ograda i žica, i nećemo to činiti ni ubuduće - dodao je Vučić, i rekao da je ovde trenutno oko 1.500 ljudi. Neki pokušavaju da se spoje sa ostatkom porodice u zapadnoj Evropi, dok drugi hoće kući. Ipak, deo njih će verovatno poželeti da ostane i Srbija će raditi na njihovoj integraciji.

Premijer je rekao da su Sirijci "odlične zanatlije" i da ne razume bojazan zbog toga što bi neko od njih mogao da ostane ovde:
- Da li je to strah da će neko napraviti bolju pljeskavicu od nas?! Logika ljudi je u 99,9 odsto pogrešna: "Samo da niko ne dođe i da ne radi ništa, da se ništa ne menja, da ja na svom poslu ostanem do penzije".

Vučić je najavio novi Zakon o azilu do jula, kao i novi Zakon o strancima, koji će biti upućen Fronteksu na analizu. Takođe je saopštio da je u našu zemlju od početka ove godine ušlo 100.000 izbeglica, a lane 651.685. Oni su bili registrovani i pružena im je nega i zdravstvena zaštita.

Kako je naveo, Srbija ne traži da zbog toga bude pohvaljena, već to treba da budu one zemlje koje su toliki broj izbeglica primile za stalno.

- Izvesno je da će Srbija, Bugarska i Grčka biti važne zemlje, ako ništa drugo u tranzitu, i naš posao je da se u tome pripremimo za proleće ili leto. Oni koji govore o drugim rutama izmišljaju, našu zemlju je teško zaobići.

Premijer je podsetio i da smo očekivali jedinstveno rešenje izbegličke krize na nivou Evrope, ali ga nije bilo. Mnoge zemlje su, dok je bilo para iz EU fondova, koristile taj novac, a kada je trebalo Evropi da uzvrate uslugu, "zavukli su se u sebične ljušture" i zaboravili na solidarnost.

U izradi plana za integraciju izbeglica koje odluče da ostanu u našoj zemlji uzećemo zapadnoevropske modele, rekao je za "Novosti" republički komesar za izbeglice Vladimir Cucić:
- Omogućićemo im učenje jezika, obrazovanje, zdravstvenu i socijalnu zaštitu, smeštaj... To neće opteretiti Srbiju i nema razloga da se ljudi plaše da će im izbeglice oduzeti posao. Mali broj njih ovde želi da ostane, a čak i oni koji traže azil čine to da bi kupili vreme. Pomoći ćemo, ali nikoga nećemo hapsiti i na silu zadržavati.

Šef UNHCR u Srbiji Hans Fridrih Šoder rekao je da će faktičkim zatvaranjem balkanske rute na teritoriji Srbije biti manji broj izbeglica, ali da će za njih morati da se pripremi trajniji boravak:

- Strukture koje su pripremljene za ljude u tranzitu sada neće biti dovoljne i potrebno im je pružiti nove, poput tuša, toplog obroka, obrazovanja - rekao je Šoder, i dodao da bi u Srbiji trajnu zaštitu mogle zatražiti desetine ljudi, a možda i stotine, ali da ih svakako neće biti jako mnogo.

Zamenik zaštitnika građana Miloš Janković istakao je da Srbija ima propise kojima bi na pravi način mogla da reši pitanje procedure azila, ali da je problem što se oni ne primenjuju. Po njegovom mišljenju, hitno bi trebalo napraviti planove integracije onih koji ostaju, zbrinjavanja onih koji će nam biti vraćeni i postupanja prema onima kojima je odbijen zahtev za azil.

Novosti


Seme vam se zatrlo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Pametno...podrska buducim jevrejima evrope...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 49.0.2623.75

rec autosovinisti je izmisljena od strane imbecila nesposobnih da razmisljaju o svojim greskama. koristi se samo od ljudi koji imaju slican problem
Само имбецили могу да лажу против свог народа. Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2016, 19:57:22 od gacko »
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.87
ne znam o kome i o cemu govoris
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Путин наложио темељну анализу мигрантске кризе у Европи

Руски председник Владимир Путин наложио је Савету безбедности Русије да темељно анализира мигрантску кризу у Европи и да руску политику прилагоди у тој сфери уколико је потребно, као и да константно прати претње у вези са тим.

"Ситуацију би требало анализирати и извући одговарајуће закључке из миграционе кризе у Европи, а наше акције прилагодити ако треба, узимајући у обзир постојеће и потенцијалне претње", рекао је Путин на седници руског Савета безбедности посвећеној унапређењу миграционе политике, преноси Тас.

Председник Русије је додао да је важно "константно пратити развој догађаја на Блиском истоку и у другим регионима одакле би могли да крену нови миграциони токови".

"Ово се, пре свега, односи на ситуацију у близини граница Русије и на наше партнере у Евроазијској економској унији, Организацији за колективну безбедност и сарадњу и Комонвелту независних држава", истакао је Путин.

Link

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 545 546 548 549 ... 749
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.