Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 749
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropsko-Arapska izbeglicka kriza  (Pročitano 465689 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Pa neozbiljan si...ja se samo solidarisem...

Uzmi ti procitaj nesto...pa cemo onda da pricamo...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
Šta da čitam? Pederske pamflete?  Smile Ili Sputnjik sa koga se ti informišeš?  Smile

Inače nemam ja ništa protiv što se ti solidarišeš sa pederima ili imigrantima. Što se mene tiče, slobodno ih vodi i kući pa ih izdržavaj. Al tamo, u Rusiji.  Smile  A od Srbije odjebite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Ja pratim sve ruske kanale...posto vi ne znate ruski bar vecina...a prevoda nema posto nasi mediji ne prenose to...

Onda ostaje samo sputnjik...

Nisam ja kriv sto ste u medijskoj izolaciji od ostatka sveta... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
A realno, jeste šteta. Mnogo toga pametnog propuštamo.

Al dobro imamo tebe da nam sve to preneseš. Evo na primer, ja nisam znao da Srbija ima vojnike u Afganistanu, Iraku, Somaliji i Siriji dok mi ti nisi rekao.


Takođe npr nisam znao da je Srbija imala kolonije...
« Poslednja izmena: 18. Jun 2015, 16:05:28 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
Ti izgleda imaš tri godine? Vidim, postovi ti se svode na nebuloze i lupanje smajlija, a tvoja uvek mora da bude zadnja.

Ajde de, da ugodim bebici. Ajde lupi ono tvoje  Smile Smile Smile pa da završimo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Madjari imaju sjajne kobasice, sireve a volim i njihov sekelji gulas  Smile

Boze kakve gluposti...svet ide unazad.  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.124
mob
Qtek 小米
Али невероватно какво је говно творевина звана ЕУ, да жели добро европским нацијама, сви би уложили део новца и затворили би границу ка Турској и помогли Грцима и Италијанима.
Ред ограда, ред минског поља, артиљерија на обали и решен проблем.

Па како се чува Аустралија ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Ograda na mađarskoj granici olakšaće život ovde

Predsednik Saveza vojvođanskih Mađara Ištvan Pastor izjavio je da najava mađarske vlade da će podići ogradu duž granice sa Srbijom zbog velikog priliva ilegalnih imigranata neće promeniti život "poštenih građana", jer će se granični prelazi moći prelaziti isto kao i do sad.

"U vezi kretanja poštenih građana ne znači nikakvo fizičko ograničenje to da Mađarska zatvara svoju južnu granicu. Granični prelazi će i dalje biti dostupni i mogu se prelaziti, kao i do sada", rekao je Pastor za subotičku RTV Panon (Pannon).

On je ocenio da će podizanje ograde značiti značajno olakšanje "za one koji žive ovde, jer, zbog zatvaranja granice, socijalni migranti neće dolaziti ovamo, jer će znati, da ne mogu ići dalje odavde".

Dodao je da podržava napore Vlade Srbije, koji su usmereni na sprečavanje priliva migranata u Srbiju.

"Srbija ne može da bude jedna takva zona, u kojoj oni koji su se zaglavili ovde, tapkaju u mestu, čekajući kuda će moći dalje da odu. Radi se o velikom evropskom problemu čije rešenje treba da nađe sama Evropa, ne možemo mi da budemo strana koja će da trpi zbog toga", kazao je Pastor.

Izvor http://beta.rs/vesti/politika-vesti-srbija/6184-pastor-ograda-na-maarskoj-granici-olakae-ivot-ovde
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
ih....oni samo cekaju...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
EU nije za postavljanje ograda na granicama


Evropska komisija smatra da su zemlje članice Evropske unije nadležne za upravljanje svojim granicama, ali "ne podstiče postavljanje ograda i traži od zemalja članica da preduzmu druge raspoložive mere” kad je reč o prilivu ilegalnih imigranata.

To je danas u Briselu izjavila predstavnica za štampu u Evropskoj komisiji Nataša Berto, na pitanje novinara kako se gleda na odluku vlade u Budimpešti da podigne ogradu na granici sa Srbijom da bi sprečila dalji dolazak ilegalnih imigranata mahom iz Sirije, Iraka i drugih azijskih i afričkih zemalja.

Nataša Berto je navela da su "države Unije te koje određuju koje mere treba primeniti da bi se zajamčila bezbednost spoljnih granica EU".

"Ipak", kako je ukazala, "bilo koje mere preduzete na nacionalnim granicama u cilju rešavanja pitanja priliva imigranata, moraju biti u skladu s propisima EU i međunarodnim obavezama, uključujući poštovanje ljudskih prava imigranata i načela neodbijanja ulaska lica kojima je potrebna međunarodna zaštita".

Na pitanje koje su to "druge raspoložive mere", portparolka Berto je uzvratila da nema spisak tih mera pri ruci, ali da EK ne podstiče podizanje ograda da bi se rešavao problem migranata.

Izvor http://beta.rs/vesti/politika-vesti-svet/6222-eu-nismo-za-postavljanje-ograda-na-granicama
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 749
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.